Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (314. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.475
Cevap
116
Favori
345.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 312313314315316
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://rainbow6.ubisoft.com/siege/tr-tr/game-info/seasons/burnthorizon/index.aspx
    https://rainbow6.com/BurntHorizon

Edit: Ubisoft reddit görevlisi burada yer almayan bir kaç ekleme yapmışhttps://www.reddit.com/r/Rainbow6TTS/comments/arzbi7/y4s1_operation_burnt_horizon_test_server/

Artık revive olan oyuncunun 50 değil 20 canı olacak
    Ranked min leveli 20'den 30'a çıkacak. Bunu söylemişlerdi ama notlara yazmadılar demek ki
    Holographic dürbünün rengi silahın üzerindeki kaplamaya göre değişecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 18 Şubat 2019; 20:24:7 >

• Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    20 az sanki
    Tts indirmeye açıldı bu arada.
    52 gb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 18 Şubat 2019; 21:35:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: expo-9009

20 az sanki
    Tts indirmeye açıldı bu arada.
    52 gb
    Evet ciddi bir düşüş olmuş 2.şans olarak düşününce 20 normal ama 50 olarak alıştık yıllarca garip geldi
  • TTS'e gelen güncelleme 33 GB
  • 1)Twitche gerekirse dronuna elektrik eksinler ama ,o silah öyle olmuyor boşluğa spray at adam alıyor.
    2)Ranka giriş en az 50 level olmalı 50-100 arası 2 lig gibi ön alıştırma olmalı, asıl rank level 100 den başlamlı harita,oyun bilmeden sadece aimle olmuyor bu oyun.
    3)Ranked adam düşünce sonra dan bir adam katılmalı, bu adamın takım kaybederse rankı düşmemeli,artarsa artmalı 2ye 5 oynadığımı bilirim rankedda.
    4)Tbancların uzağa çok vurduğunu düşünüyorum biraz saçma ,yeri geliyor tüfek vurmuyor,tabanca vuruyor. Lean olayı azalmalı biraz geçekçlik lütfen.
    5)Olmaz ama spray shoot oyunu taktiksel yapısını çok bozuyor.
    6)3 hızlı operötrlerin silahları atakta daha iyi. Hibana silahı iyi, alet edvat iyi,hız 3 .vs dengeizlikliern giderilmesi lazım. Sitti sene almadığım oplar var. 3-4 opun dışına çıkmıyoruz.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 19 Şubat 2019; 12:41:17 >

• Bandit mükemmel kesin alacağım
  • Kenya ve Hindistan...

Kenya nedir ya, adamlar sömürgelerini ekliyor artık. Ubi tam Fransız kafatasçı bir şirket olduğunu her fırsatta gösteriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Kenya ve Hindistan...

Kenya nedir ya, adamlar sömürgelerini ekliyor artık. Ubi tam Fransız kafatasçı bir şirket olduğunu her fırsatta gösteriyor.
    Kenya, Portekiz ve İngilterenin sömürgesi idi. Fransanın sömürgesi hiç olmadı. El kaide uzantısı el şebab yüzünden terörün eksik olmadığı ülkelerden biri. Aponun Kenya'da yakalandığını da unutmayalım. Hindistan ise gayet normal çünkü dünyanın en kalabalık ikinci ülkesi. Bence burada asıl sıkıntı kanguru saldırısından başka saldırı görmemiş Avustralya ve bıkmadan usanmadan yine Amerikalı operatör getirmeleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jedi39 -- 19 Şubat 2019; 17:40:28 >
  • Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: expo-9009

"Well......Ubisoft Montreal is in Canada. We just recently legalized marijuana here.... I think the artists may have gotten into some good shit."

• quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

"Well......Ubisoft Montreal is in Canada. We just recently legalized marijuana here.... I think the artists may have gotten into some good shit."

Alıntıları Göster
    Haydaa

• Kenya nedir ya. Kenya nedir. Adamların yiyecek ekmeği, içecek suyu yok, sen git yüzlerce ülke arasından bu ülkeye özel DLC çıkar. Düşünüyorum, düşünüyorum mantıklı tek bir açıklama bulamıyorum bunun için. O kadar çok ülke kendisine ait DLC beklerken.

Daha kaç tane Amerikan operatörü getirecekler acaba. En son eyalet eyalet polis teşkilatına kadar gidecekler sanırım Amerikan operatörü olarak.

Hindistan bilim ve teknoloji alanında hızla yükselen, nüfus olarak en kalabalık 2. ülke, Hindistan gelmesi kadar normal bir şey yok. Ben Çin'de bekliyordum ama muhtemelen bu sansür olayını çözemediler.

Pazarlama ve halkla ilişkiler yönetimi olarak bu kadar acemi ve işbilmez bir oyun yapımcısı şirket olamaz herhalde.

Seneye Sudan, Yemen, Filistin, Suriye, Afganistan, Zimbabwe ülkeleri de gelir artık bu kafayla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 19 Şubat 2019; 21:13:28 >
  • John Sheppard kullanıcısına yanıt
    Seneye NYPD gelir atağa castle vururuz keyifle.

Q E spam fix dedikleri buymus, hic el atmasalar daha iyiydi. TTS de oynarken bile kendini belli ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 19 Şubat 2019; 23:17:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Kenya nedir ya. Kenya nedir. Adamların yiyecek ekmeği, içecek suyu yok, sen git yüzlerce ülke arasından bu ülkeye özel DLC çıkar. Düşünüyorum, düşünüyorum mantıklı tek bir açıklama bulamıyorum bunun için. O kadar çok ülke kendisine ait DLC beklerken.

Daha kaç tane Amerikan operatörü getirecekler acaba. En son eyalet eyalet polis teşkilatına kadar gidecekler sanırım Amerikan operatörü olarak.

Hindistan bilim ve teknoloji alanında hızla yükselen, nüfus olarak en kalabalık 2. ülke, Hindistan gelmesi kadar normal bir şey yok. Ben Çin'de bekliyordum ama muhtemelen bu sansür olayını çözemediler.

Pazarlama ve halkla ilişkiler yönetimi olarak bu kadar acemi ve işbilmez bir oyun yapımcısı şirket olamaz herhalde.

Seneye Sudan, Yemen, Filistin, Suriye, Afganistan, Zimbabwe ülkeleri de gelir artık bu kafayla.
    Peru ve Kenya boş olmuş. Hindistan nüfustan kazanıyor Meksika gayet popüler bir ülke. Avustralya hem ordu hem istihbarat servisi ünlü. Peru bölgede ne kadar güçlü pek bilgim yok ama Kenya'nın kimseye faydası olmaz. Wakanda bekliyorum sonraki sene

@expo-9009 Q-E spamlarken dürbün bulanıklaşsın olay da çözülsün. Glaz için nasıl hareket ederken termal özellik gidiyorsa benzer mantıkla bunu da bozabilirlerdi. C spawn için de hareket sırasında recoil artabilir bunu yapmak zor geldiyse drop shot gibi dürbünden çıkartın olsun bitsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Peru ve Kenya boş olmuş. Hindistan nüfustan kazanıyor Meksika gayet popüler bir ülke. Avustralya hem ordu hem istihbarat servisi ünlü. Peru bölgede ne kadar güçlü pek bilgim yok ama Kenya'nın kimseye faydası olmaz. Wakanda bekliyorum sonraki sene

@expo-9009 Q-E spamlarken dürbün bulanıklaşsın olay da çözülsün. Glaz için nasıl hareket ederken termal özellik gidiyorsa benzer mantıkla bunu da bozabilirlerdi. C spawn için de hareket sırasında recoil artabilir bunu yapmak zor geldiyse drop shot gibi dürbünden çıkartın olsun bitsin.

Alıntıları Göster
    Bi bok düzeltemezler bunlar. 3 seneyi de geçti, 4. sene içerisindeyiz, oyun hala bug, hata, mantıksızlık kaynıyor. Bir yeri düzeltirken diğer tarafı bozuyorlar.

Eskiden Rainbow'u çok ağır şekilde yerden yere vuranlara ve CS'nin ilk hallerini bilmeyenlere hep CS'den örnek verirdim de, CS ilk çıktıktan sonra 3-4 yıl içerisinde nereden nereye geldi, bir de Rainbow'a bakıyoruz, nereden nereye geldi.

Rainbow'u 2015 Closed Beta'dan beri oynarım, ne hallerini gördük de, 3 sene geçti hala o istediğimiz seviyeye ulaşamadı. Tek yaptıkları sürekli yeni DLC çıkarmak ki, onu da düzgün yapamıyorlar. Yeni çıkan DLC'leri hep dengesiz çıkarıyorlar daha fazla satmak için sonra sürekli nerf, sürekli nerf dengelemek için.

Bu gidişle de o istenen seviyeye ulaşabileceğini sanmıyorum artık. Şöyle basit hataları, glitch'leri bile çözemiyorlar ya da aylar, yıllar alıyor çözmeleri. Hadi diyelim hiçbir şekilde çözemiyorsun, Q ve E tuşlarına her basışta 0.5 sn cooldown koy, bari hiç yapılmasın. Millet zaten QE spamından şikayetçi, yapılamamasından şikayet eden olacağını sanmıyorum.

Bir firma ellerinde bu kadar güzel oyun serileri ve markaları varken bu kadar acemice nasıl yönetilir gerçekten şaşırıyorum. Şu oyun en sevilmeyen firma EA'in bile olsa bundan kat kat daha iyi seviyedeydi şuan. Blizzard veya Valve'in elinde olsa ne olurdu düşünemiyorum. Kaç yıllık oldschool mekaniklerle oynanan CS'den bile hala milyar dolar kazanıyor Valve.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 20 Şubat 2019; 1:23:0 >

• Adam yerden sürünerek fırladı burdaki gibi, ne yapacağımı şaşırdım

Sorunlar ile alakalı update
    https://www.reddit.com/r/Rainbow6TTS/comments/asf3l0/y4s1_test_server_update/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 20 Şubat 2019; 21:40:23 >

• Alın size reveal

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Alın size reveal

Yabancıya gitmese keşke

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]

• Bu yeni karakterler ana oyuna ne zaman eklenir?
  • 
Sayfa: önceki 312313314315316
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.