Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (312. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.474
Cevap
116
Favori
344.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 310311312313314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba, ucuza r6 kredisi alabileceğimiz bir yer var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MMTKRELMAS

ya bende yeni aldım ama çözmediğim bir sorunum var bezen oyundayım oparetörün kontrolu benden çıkoy duvar dibine koşuyor yok bobanın üzerine gidiyor bunu nasıl çözebilirim tam e basıyorum adam operatör benim kontrolümden çıkıyor adamalrın önüne atlıyor mal gibi ölüyorum bilgisyarımda amd 4gb rx 550 var lütfrn yarım edin çıldırıyorum bazende donuyor amd için en iyi ayar hangisi
    Muhtemelen CPU kullanımı %100 oluyor. Bu oyunda bunu yaşamadım ama Deus Ex oynarken CPU %100 olunca karakter kontrolüm dışında hareket ediyordu böyle bir durum olabilir sorun klavyede veya kontrolcüde değilse. MSI Afterburner ve onun eklentisi ile CPU GPU RAM kullanımları anlık olarak takip ediliyor onu yükleyip test etmenizi öneririm. FPS 60'ın üzerine çıkıyorsa onu 60'a sınırlamak da CPU kullanımını azaltacaktır.

@expo-9009 For our active community, all current Starter Edition owners will be granted an automatic upgrade to the new base game transforming your experience of Rainbow Six Siege. Starter Edition players will now unlock Operators at a normal pace, following the original game’s Renown cost. All progression and content previously unlocked will be carried over.

Steam'de dlc kısmında Starter yazıyor ama muhtemelen kapalı orijinal operatör varsa onlar açılmıştı şimdi. Deluxe 10 lira için 8 operatör fiyat gayet güzel. Gerçi tüm fiyatlar güzel şu an standart indirimde Starter olan fiyata düşmüş

Versiyonların kıyaslaması

Edit: İleride DLC operatörlerinin fiyatları da azalacakmış muhtemelen yıla göre 10-15-20-25 şeklinde gidebilir.
    https://www.reddit.com/r/Rainbow6/comments/apw0vd/blog_post_upcoming_changes_to_editions_year_4/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 13 Şubat 2019; 12:10:29 >
  • Şimdi bende stantart oyun var taa seneler önce almıştım bunu gold a yükseltebilir miyim yükseltirsem aynı fiyattan mı ?

Edit: Destek ile iletişime geçtim. Yükseltme olmuyormuş en baştan satın almanız gerekiyormuş kötü oldu ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kedi Adam -- 14 Şubat 2019; 18:25:45 >
  • Yeni sezon için sezon öncesi değişiklikleri yayınlandı. Bunlar kesin değil TTS'te denendikten sonra değişiklikler olabilir.
    https://rainbow6.ubisoft.com/siege/en-us/news/152-344176-16/y4s1-designers-notes-pre-season

ASH
    R4-C silahından ACOG dürbün çıkartıldı. Bu silahta ACOG kullanmayan çok kişi var onları etkilemeyecektir.

Maverick
    Silahıyla kaynak makinesi arasındaki geçiş süresi artmış artık delik açıp silaha geçme süresi daha fazla olmuş. Ses artışı için de ileride olabilirmiş.

Dokkaebi
    Aramalar kapanmazsa 18 saniye sonunda kendisi otomatik kapanacak
    Telefon çalmadan önce Jammer alanında olursanız arama olmuyordu artık çalma sırasında da Jammer alanına girince arama duracak

Capitao
    Okların etki alanı bayağı arttı ancak hasarı vuruş başına 19'dan 12'ye düştü.

Clash
    Makineli tabancasından Muzzle Brake çıkarıldı

Lesion
    Dikenlerin hasarı vuruş başına 8'den 4'e düştü. RIP Poison Boi

Breach Charge değişiklikleri
    Daha hızlı kurulacak
    Patlama dış tarafa 150 yerine 50 hasar verecek yani artık breach ile ölen atak oyuncuları azalacak
    Patlama büyüklüğü artacak
    İç tarafta yani defansa vuran tarafta da da hasar düşecek.

Yama ile gelecek değişiklikler bunlar bir de ilerisi için çalışmaları varmış

Kurulabilir Kalkanlar
    Kurulum ve kullanımı için kolaylık sağlanacak sanırım. Kalkanın sizi kollayıp kollamadığını kesin bilmek zor bunla ilgili bir şey olabilir.

Kalkanlı Operatörler
    Kalkan varken ADS süresinin artması planlanıyor.

Lion
    Pek detay yok rework bekleniyor

Glaz
    Fazla güçlü demişler nerf gelecektir.

Blitz
    ADS süresinin artması, Flash bekleme süresinin artması ve Flash'tan korunma yolları üzerinde çalışma varmış
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Saldiri operatorunden acog'u cikarmak? Very idiotic move. Ayrica harbiden rip lesion.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Ash'e iyi olmuş
    Şu Blitz aşkıma ellemesinler ne var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-63DBB8E76

Saldiri operatorunden acog'u cikarmak? Very idiotic move. Ayrica harbiden rip lesion.
    ACOG isteyeni diğer silaha yönlendiriyorlar. Ash'in diğer silahı daha kötü ama yakın düzeydeydi şimdi ACOG için tek yol o oldu. Rush atanlar yine Holo Reflex devam eder onun dışında G36C devri başlayacak.

Sıkıntı yok ACOG olmasa bile hızı yerinde

@-Bane Çok nadir oynarım takımımdayken de karşıdayken de sinir olurum o yüzden bence de iyi olmuş

@HankMoodies Blitz'den daha fazla nefret edilen biri varsa o da Game of Thrones'taki Joffrey'dir bu daha başlangıç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 15 Şubat 2019; 14:13:16 >
    QEC spamı düzelmedikten sonra ash mainleri etkilemez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: expo-9009

QEC spamı düzelmedikten sonra ash mainleri etkilemez
    Q-E ve eğilme spamı için bir şey yapacaklardı yakında bir şeyler görebiliriz.
  • Merhaba arkdaşalr

Oyuna Advanced paket alarak yeni başladım. Karakterleri 200 renowna açacağımı sanarken şimdi 15000e açılıyor. Nasıl açacağım bilmiyorum. Karakter açılım sırası nasıl olmalı sizce? Şuan 15000 renownum var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gökbörüü

Merhaba arkdaşalr

Oyuna Advanced paket alarak yeni başladım. Karakterleri 200 renowna açacağımı sanarken şimdi 15000e açılıyor. Nasıl açacağım bilmiyorum. Karakter açılım sırası nasıl olmalı sizce? Şuan 15000 renownum var.
    Standart 20 operatörün fiyatı ortalama 1250 renown sizde advanced olduğuna göre bu 20 operatörün açık olması lazım. Ondan sonraki 8 operatör 15k renown. Sonraki 16 operatör ise 25k renown.
  • Ubisoft yaptı yapacağını Advanced Edition satın almıştım fakat iki gün sonra o sürün kalktı ve Starter sürümü Standarta yükseltildi.Resmen kazık yediğimle kaldım ekstra para vermemim bir önemi kalmadı.
  • İlk sezondan beri söylüyorduk, Ash'in R4C'si oyunda dengesizlik yaratıyor diye. Ki bunu Ash main oynayan biri olarak söylüyordum

G36'yı kullanmanın oyunda hiçbir albenisi yoktu, taa oyun başından beri. Ben o kadar da olumsuz bakmıyorum bu güncellemeye.

Attack operatöründen ACOG'mu çıkarılır diyenler, Ash'te ACOG yine kullanıyorsun, sadece artık onun için G36 kullanman gerekecek. R4C rush atanlar, daha yakın mesafa çatışanlar için.

Capitao buff'ı dışındaki güncellemeler yerinde ve mantıklı güncellemeler. Özellikle telefon çalarken mute jammer menziline girince kesilmesi aslında olması gereken geç bir düzeltme olmuş.

Lesion rip demişsiniz ama 8 hp gerçekten fazlaydı, Lesion'un amacı o iğne ile öldürmek ya da HP'yi 10 sn'de sıfırlamak değil zaten. Shock drone 5 vururken, GU'nun 8 vurması mantıksızdı zaten.

Maverick e sound boost şart. Sound boost yapsalar, gadget'tan silaha geçerken ki süreyle oynamalarına gerek kalmaz zaten.

QE spamını da engellemek bu kadar zor olmasa gerek. Gerçek hayatta o kadar seri sağ sol yapsan, dürbüne odaklandığında hiçbir şey göremezsin zaten. QE yaparken 0.5 sn animasyon süresi koysan bile olur. Ya da CS:GO daki gibi ADS'deyken hareket ettiğinde ekran bulanıklaşsın. Çok zor bir değişiklik olmasa gerek..
  • Bu arada ben de geçen ay smurf hesaba (starter edition) Season Pass aldığımda, kalan creditsler ile alacak bir şey bulamayınca bari açmadığım 2 operatörü açayım dedim (blitz, montagne) şimdi starter editionlar standart olmuş

Ulan Ubisoft yatacak yerin yok harbiden. Ondan sonra oyun çıktığından beri 2 hesapla her sene Season Pass + credits + paralı skinler almamıza rağmen, 15-20 credits eksik olduğu için pack açamadığımızdan 20 credits ekleyin, 600 de ben alacağım 3 tane pack açayım dediğimizde "adalet ve eşitlikten" bahsedip, eskiden Reddit'te onlarca kişiye yapmanıza rağmen bize yapmıyorsunuz.

Zırnık yatırmam bundan sonra Rainbow'a. 20 credits yatırmadıkları için değil, talebime dalga geçer gibi cevap verdikleri için. Sanırsın 600 credits istedik. Napayım ben 190 credits'i şimdi. Sanki 20-50-100 credits almamıza izin veriyor ya da 190 credits'e düzgün bir şey alabiliyoruz da...
  • Son r6 güncellemesinden sonra silah ve karakter modellerinde titreyen çizgiler çıkıyor denk gelen oldumu?
    edit:Bilinen bir sorunmuş alttaki videodaki durum.
    https://www.youtube.com/watch?v=DB8Ngx-Am5o

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 16 Şubat 2019; 3:11:4 >
    anladım hocam teşekkürler.
  • Arkadaşlar Road to Six invitational diye bir görev geldi etkinlik oynama listesinde 15 kafadan vuruş yaparsak 2019 koleksiyon paketi verecek fakat ben maçlara girdim birçok kez kafadan vuruş yaptım saymadı. Biri bana açıklayabilir mi ne yapmam gerektiğini
  • ahmet9062 kullanıcısına yanıt
    Pick ban modunda yapman lazım ana menüde sağ altta var.
  • whisper242 kullanıcısına yanıt
    dünden beri bunu mu arıyormuşum yani hey allahım ya. Çok teşekkür ederim
  • 
Sayfa: önceki 310311312313314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.