Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (121. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.475
Cevap
116
Favori
345.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SirusBro

Yeni rank sistemi ve simgeler berbat olmuş operatörlerde artık doğa üstüne kaçıyor gibi jackalın ayak izinden adam spotlaması misal caveiranın sessiz yürümesi eyw oyunda çok abuk sabuk şeyler var ama karakterlerin özel güçlerinde yoktu hoşuma gitmedi bu olay birde artık miradan garaj kapısı açmak yalan oldu oyunun yapısı git gide değişiyor cidden.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]

Aynen hocam katılıyorum kesinlikle. Caverianın sessiz yürümesi ve bu Çakalın yer bulması süper güç gibi birşey. Oyunun yapısını bozuyorlar kesinlikle.

• Beyler son gelen güncelemeden sonra ufak bir sorunum oldu. Oyunun benchmark testini ultra ayarlarda yaptığımda minFPS oranı 80 çıkıyordu. Şimdi ise minFPS 15 gösteriyor. Birde benchmark testi başladığında giriş kapısındaki patlama sesi sonradan geliyor. Sizde de bu sorunlar var mı?

MSI RX 480 8 GB
    AMD FX 8300
    16 GB ram
    SSD 250 GB
  • Uplay çökük galiba yine bağlanamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wigglesticks

Uplay çökük galiba yine bağlanamıyorum.

evet
  • SirusBro kullanıcısına yanıt
    Sadece bunlarda değil, yok palyaço kostümü, yok noel baba seti, yok disko müzik kıyafetleri... orta çağ skinleri...

Bu oyunun revaçta olma sebebi o özel harekat, gerçekçilik, yıkılabilir alan ve taktikle yaşanan heyecan oranıydı.

Şimdi karakterlerin süper güç denebilecek özellikleri ve git gide CS'leşen CoD'laşan kozmetik eşyaları ile çok soğuttu beni.

Pembe silah nedir ya ?

Birde bu espor işine de el atmaya çalıştılar, daha sonra bayağı bir bedava haftasonu etkinliği yaptıklar, oyunun base fiyatını zaman zaman yerlere düşürdüler, oyunda 7-8 yaşında velet konuşmalarından gına geldi.

Çok zor değil, özel bir oyun modu oluşturup, belirli kimliklerin içeri alınmasını sağlamak. Kalkıp arkadaş demesin kimse, 7/24 aynı saatte aynı zaman aralığında oynayacak 10 kişiyi bulamaz kimse.

Ben geceleri çok aktifim mesela ve veletlerden, ruslardan, rankedda bile biri diğerine bir laf etti diye bütün takım arkadaşını öldürenlerden gına geldi.

Bu oyun kesinlikle böyle değildi bundan 1 yıl önce.

• quote:

Orijinalden alıntı: TurtleTut

Sadece bunlarda değil, yok palyaço kostümü, yok noel baba seti, yok disko müzik kıyafetleri... orta çağ skinleri...

Bu oyunun revaçta olma sebebi o özel harekat, gerçekçilik, yıkılabilir alan ve taktikle yaşanan heyecan oranıydı.

Şimdi karakterlerin süper güç denebilecek özellikleri ve git gide CS'leşen CoD'laşan kozmetik eşyaları ile çok soğuttu beni.

Pembe silah nedir ya ?

Birde bu espor işine de el atmaya çalıştılar, daha sonra bayağı bir bedava haftasonu etkinliği yaptıklar, oyunun base fiyatını zaman zaman yerlere düşürdüler, oyunda 7-8 yaşında velet konuşmalarından gına geldi.

Çok zor değil, özel bir oyun modu oluşturup, belirli kimliklerin içeri alınmasını sağlamak. Kalkıp arkadaş demesin kimse, 7/24 aynı saatte aynı zaman aralığında oynayacak 10 kişiyi bulamaz kimse.

Ben geceleri çok aktifim mesela ve veletlerden, ruslardan, rankedda bile biri diğerine bir laf etti diye bütün takım arkadaşını öldürenlerden gına geldi.

Bu oyun kesinlikle böyle değildi bundan 1 yıl önce.

Hocam oyun metasını sürekli değiştiriyorlar.Hiç bir operatör op değil yada çok güçlü değil.Her birinin antisi var.Tek bir op operatör vardı o da Blackbeard.Onu da 1 ay önce hallettiler.

• Jose_Gökhan kullanıcısına yanıt
    Doğrudur hocam, ancak benim derdim op olmaları değil. Oyunun atmosferi. Ben orada Spetsnaz, Neavy Seals, GSG-9 özel kuvvetlerini kullanmak ve hissetmek istiyorum.

Zira tanıtımlarda da hep bunu vurguladılar.

Ne kadar dengeli olsa da uçuk kaçık özellikler, ve işin özellikle kozmetik boyutu beni rahatsız ediyor, bir önceki mesajda yazdığım gibi, atmosfer kalmıyor oyunda bir palyaço tarafından vurulunca.

Hakeza zorlaya zorlaya kadın operatörleri işin içine koymaları falan...

Ben tam bir askeri taktik oyunu (bunu dar alanlarda ve gergin atmosferle) yaşamak istiyordum ki oyun vaat ediyordu bunu, nitekim ilk zamanlarda görsel downgrade haricinde karşılıyordu büyük bir kısmını.

Zamanında Swat oynamış olanlar ne demek istediğimi anlamışlardır.
  • Oyuncu kitlesinin kalitesini korumak istiyorlarsa şu lootbox ve skin muhabbetinden ellerini çekmeleri lazım. Bebeler skin kokusu aldımı hemen damlar. Gerçi bi skine 1000 lira vercek kerizi bulsam ben de yolarım.
  • 9 win 1 lose ile plat3 attı.Bu arada acı haberi vermek istemezdim ama hack olayları yine baş göstermeye başlıyor sanırım uzun zamandır(battleye geldiğinden beri) denk gelmemiştim.Lose olan oyunda karşı tarafta 3 pre vardı 3ünde de wall+aim vardı.Hatta birisini maç ortasında battleye uçurdu 5vs4 olmasına rağmen sürekli hs yediğimiz için kaybettik tabi ama umarım sadece o maça özel kalır ve bu hack olayları artmaz tekrar.
  • Son yazılanlar yerinde ve mantıklı yorumlar. Fakat oyun tüccarlarının bunları önemsediğini düşünmüyorum. Tek önemsedikleri para. Ne yaparsak para getirir onun derdindeler. Silahların skin'inde olsun kamuflaj deseninde olsun ne biliyim spray boya yap da ötesine gitme be kardeşim. Arkadaşın dediği gibi pembe silah nedir. Aynı şekilde kıyafetlerde de değişik skinler olsun. Değişik tür kamuflajlar olsun ama komik objeler olunca oyunun ciddiyeti gidiyor. Halbuki oyunun; atmosferi, müzikleri, silah sesleri vs çok ciddi bir oyun görüntüsü var. Ne yazık ki para getiren bu laçka unsurları oyunlarda görmek zorunda kalıyoruz.
  • ben ne yaptığımı hatırlamıyorum ama 6 win 4 lose sanırım gold 3 e attı gold 2 içinde 1 win lazım heralde baya sınırdaydım çokta güzel oynamıştım ama son 2 maçta kazandığımız halde hiç kill alamadım ilk belirlemede tek önemli şey win lose değildir heralde

edit : çok güzel 1 win var derken cheater a denk geldik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shovel Knight -- 10 Şubat 2017; 11:17:24 >
  • Hocam bende 6 win 4 lose aldım beni gold 4'e attı. Gold 4 en düşüğü oluyor. 10 maçta da iyiydim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7 win 3 lost gold 2
  • 4 arkadaş aynı squad da olmamıza rağmen aynı oyuna giremiyoruz.2 -2 ayırıyor bizi.varmıdır bir çözümü.yoksa bugisoft sorunumu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önceki hesabımı başkasına vermem nedeniyle yeni hesap ile yeniden başladım hızlıca rank atmak isteyenler ile oynayabilirim. Birlikte oynamak isteyenler pm atsın haberleşelim.
  • 25k kıyıp buck ı aldım ama silahını kullanamıyorum jager in silahınıda kullanamıyorum ama herkes bu ikisinin silahına bayılıyor çözemedim hedefe sıkıyorum ama hiç tutturamıyorum
  • Jager'ın HK416'sı candır ya. Gerçek hayatta da candır o tüfek.
  • TMRT kullanıcısına yanıt
    ne bilim ben kullanamıyorum yani özellikle böyle çok ufak yerlerden bakıp ateş ederken karşıdaki no recoil düm düz ateş ediyor ben tarıyorum oda sağa sola gidiyo

bu arada event var %50 daha fazla para veriyor %100 bonusu dün basmıştım keşke bugün basaymışım
  • sürekli 50 ping adamlar gelmeye başladı bende 150 ping şimdi farkı hisseder oldum kaç eldir adam öldüremiyom

bide 10 oyundur hep 1 round kalmış oyunlara atıyor oyuncu sayısının artması iyi olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shovel Knight -- 10 Şubat 2017; 18:29:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faltuner

sürekli 50 ping adamlar gelmeye başladı bende 150 ping şimdi farkı hisseder oldum kaç eldir adam öldüremiyom

bide 10 oyundur hep 1 round kalmış oyunlara atıyor oyuncu sayısının artması iyi olmadı

Sorma hocam ya ne arkadaş bu 150 ping vs 50-80 ping arası adamlarla oynuyoruz hadi defansta neyse atakta gg direk matchmaking matchmaking diyorlar sürekli rank değil ping öne geçiriyor bu arama sistemini rank+pinge göre yapmaları lazım.
  • 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.