Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (118. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.474
Cevap
116
Favori
345.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: goktu9797

BANA 15GB GELDİ. Oyun 22GB zaten.

HD Pack yüklüyse ondan dolayıdır.
  • bir önceki güncelleme bana 2.7 gb gelmişti
    diğer 3 arkadaşıma 17 şer GB gelmişti
    eve gidince bakarım artık.
  • 962 mb geldi
    Ardından birde 17 gb hd packdenmi acaba hd packi kaldırsammı diye düşünüyorum busefer yine 15 gb falan inerse değmez kaldırmaya hd pack olmayana kaç geldi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 7 Şubat 2017; 19:49:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blumhouse

962 mb geldi
    Ardından birde 17 gb hd packdenmi acaba hd packi kaldırsammı diye düşünüyorum busefer yine 15 gb falan inerse değmez kaldırmaya hd pack olmayana kaç geldi?

6.5 GB ondan önce de 22 mb geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: nobidik

Ben season pass 2 alıp steamden geri iade etmiştim ama Uplayde hala aktifti. 1 haftadır oynuyordum bu şekilde şimdi bu güncellemeyle farkına varırlar mı ya da güncelleyince otomatik olarak season pass silinir mi bilmiyorum. Stresli bir şekilde bekliyorum bakalım :D

Levelin yanında duruyor mu vip işareti? Bide gelirse oplar haber et bi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SirusBro -- 7 Şubat 2017; 20:8:11 >

• 2.5gb ı indi artık battı balık yan gider modundayım
  • HD pack farkı ne? Çok şey değişiyor mu grafiklerde?
  • 17gb nedir yav evlat acısı resmen..

• 2. sezon almayanlar yeni haritaya da mı 1 hafta sonra erişecek?
  • Artık saniyeler kaldı :D

• Arkadaşlar şimdi sizlere bir haberim olacak. Biliyorsunuz geçtiğimiz günlerde Rainbow 6 Pro League Finalleri vardı. Bir çoğunuz bu maçlardan en az birini izlemiştir. Bende bunun gibi bir maç yayını yaptım arkadaşlarım ile beraber. Ve sizlere diyeceğim şu ki bunu daha sık yapmak istiyorum. Sizlerinde katılımını bekliyorum. 5'er kişilik takımları olan kişileri karşı karşıya getirip maçlarının yayınlarını yapabilir, hem güzel düellolar izleriz, hem de eğleniriz. İlgilenenler olursa bana DM ile ya da sürekli baktığım için Youtube Videomun altına yorum olarak yapabilir.

Maçlar ESL usulü olacaktır ve kurallar şu şekildedir.

*Savunduğun yeri bir daha savunamazsın.
    *Her round 3 dakikadır.
    *5 olan kazanır. (Overtime dahil değil.)
    *Konuşmalar Discord Kanalım üzerinden olacaktır.

En önemlisi mümkün oldukça dengeli takımları karşılaştırmayı düşünüyorum. Bu sebeple de Başvuru Yapmak isteyenler Takımlarının Rütbelerini ve KD'lerinin bir listesini de mesaja eklerse sevinirim. Sizlerle vereceğiniz mail adresi üzerinden iletişime geçeceğim.

Tabii ki bir ödül verebilecek durumda değiliz fakat burada maçlar yaparak ESL deneyimi kazanabilir ve belki de bir sonraki ESL'e katılabilirsiniz. Şimdiden her türlü mesajınızı bekliyorum.

Mesajlarınızda Takım İsmi, Nickler, Rütbe ve KD'ler, Oynadığınız Platformu belirtirseniz çok memnun olurum.

Yavaş yavaş 1-2 başvuru geldi. Sayı artarsa bir turnuva neden olmasın?

İyi olan kazansın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Modena07

2. sezon almayanlar yeni haritaya da mı 1 hafta sonra erişecek?

Hayır harita herkese aynı anda açılacak
  • goktu9797 kullanıcısına yanıt
    Hocam takımı kursak katılcaz da kuramadık

• Eee sonuç ? Herkesin sesi kesildi yahu UPlay'i açmayı unutmuşum ben indirmemiş doğal olarak. 20 dakikası var benim update'in. Season Pass'i olanlar nasıl buldunuz karakterleri ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

quote:

Orijinalden alıntı: Modena07

2. sezon almayanlar yeni haritaya da mı 1 hafta sonra erişecek?

Hayır harita herkese aynı anda açılacak

Aynen öyleymiş.Custom açıp girip ezberledim haritayı. Pek hoşuma gitmedi açıkcası. Oynanış çok küçük mesafelere yayılmış izlenimi bıraktı.
  • TMRT kullanıcısına yanıt
    11 dk sonra bitiyor inme karakterleri oynamak sıkıntı şimdi seçebilirsek herkesden önce bakıcaz.
  • patren kullanıcısına yanıt
    Cs:Go da rekabetçi 40-50 ping alıyordum,bf1 de 60-80 arası.Bu oyunda 80-120 arası genelde 100 ping ile oynuyorum.

• Sunucular çöktü heralde.
  • Sunucular kaldırmadı bizleri. Bugisoft oyuncu sayısı ile övünürken nazara geldi.

• 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.