Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (117. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.474
Cevap
116
Favori
345.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Blumhouse

quote:

Orijinalden alıntı: cemmedagon

Abi bu oyunun pingini niye cs:go ile kıyaslıyorsunuz.Csgo ps2 grafikli bir oyun sonuçta , ,r6 AAA bi oyun pingin fazlalığı normal.

Grafiğin pingle ne alakası var?
    Battlefield 1 60 ping bu oyun 120.

Aslında grafiksel olmasa da genel anlamda alakası var. Mesela benim gördüğüm kadarıyla R6'da patlama efektlerinden çıkan parçaların lokasyonları bile serverlara replicate ediliyor.

Mesela ben Frostla oynarken kapan kurduğum yerin tepesindeki tavanı pompalıyla patlatıp düşen tahta parçalarıyla kamufle ediyordum. Rakip kapanları farkedemiyor. Normal şartlarda serverlar bunları transfer etmese rakipte o tahtalar görünmeyecekti. Haliyle gönderilen paketlerin boyutlarında fazlalıklar oluyor. Tabi ki bu Ubi'nin serverları boktan değil anlamına gelmiyor.

Battlefield'da ise bazı şeyler serverlar tarafından ziyade local olarak hallediliyor. Hatta bi ara video vardı. 2 arkadaş yanyana oyundayken birisinde kum fırtınası vardı, diğerinde hava açık şekildeydi. Zaten bu yüzden bazen bizde duvar var diye görünen yerden rakip hiçbirşey yokmuş gibi geçip gidiyor.

Yerde yürüyen karıncayı bile her oyuncu görsün diye replicate ederseniz bunun tabiki de serverlara bir yükü olacaktır.

• Valla az evvel bende dayanamadım Year 2 Season Pass satın aldım. Renown harcamadan operatörlere 1 hafta erken erişim, R6 Credit, VIP falan derken insanın kanına giriyorlar yahu
  • Güncelleme 19'da gelecek demiştim biraz önce fakat 20'de gelecekmiş.
  • arkadaşlar oyunda hile durumu nasıl çokmu ?
    bide cs go 30 ping alıyorum rekabetçi viyana sunucusundan
    battlefiled 1 de 60 ping alıyorum hollanda sunucusundan
    bu oyunun bize en yakın sunucusu hangi ülkede bilen varmı ?
  • patren kullanıcısına yanıt
    Hile her oyunda var ancak bu oyunda 1-2 defa denk geldim yani az.Oyunun serverları ingilterede

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Plan-B kullanıcısına yanıt
    oyun pahalı olduğu için hile az olabilir ama anti cheat sistemi varmı varsa güvenlimidir ?
  • TMRT kullanıcısına yanıt
    planned maintenance 22 dk diyor. 19 da değil mi işte.
  • birde kaç gb lık bir güncelleme gelir acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: patren

oyun pahalı olduğu için hile az olabilir ama anti cheat sistemi varmı varsa güvenlimidir ?

Anti-Cheat var. Baya güvenilir. Zaten sağ tarafta sürekli Banned yazısı eksik olmuyor.
  • Modena07 kullanıcısına yanıt
    anti cheat sistemin ismi varmı battlefield 1 le aynı olabilir fairyfight mı ismi anti cheatin
  • patren kullanıcısına yanıt
    Anti cheat sistemi baya iyi.Benim arkadaş açtıgı gibi yemişti

• güncelleme geldi mi? geldiyse kaç gb arkadaşlar
  • quote:

anti cheat sistemin ismi varmı battlefield 1 le aynı olabilir fairyfight mı ismi anti cheatin

BattleEye
  • quote:

Arkadaş belli ki Cheat açıcak, oyuna başlasam mı başlamasam mı diye bakıyor. Amma ayrıntıya takılmışsın hocam oynuyoruz biz ve ben şimdiye kadar 1-2 kişi gördüm hile kullanan onlarda kesin banlanmıştır. Sürekli görüyoruz banned diye.
  • 7.7 gb update gelmiş
  • Şaka dimi?

• bana neden 6.5 gb bana eksik mi geldi acaba :D
  • Etme eyleme ne 7 gb'ı

• Benim uplay versiyonu sizin steam ise o açıdan fark olabilir bilemiyorum.@nobidik
    Şaka değil malesef@Plan-B @PnshR88
  • Az önce 22 mblık güncelleme geldi oyun açılcak mı bakalım

Edit : Şimdi 6.5 gb geldi steam versiyona
    Uplay versiyon hd ultra pack yükleyenlere 17 gb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PnshR88 -- 7 Şubat 2017; 19:41:5 >
  • 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.