Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (94. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.475
Cevap
116
Favori
345.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Twitch saldırıda en çok kullandığım operatör ekipmanları harika
  • Daniel Faraday kullanıcısına yanıt
    Oynadığım her turda ya kendi takımım ya da rakip takım illaki Twitch alıyor. Sanırım size denk gelmiyor. Kendisi özellikle Kapkan'dan iyi küfür yiyor.
  • cittaslow kullanıcısına yanıt
    acaba her el ben aldığım için mi görmüyorum kimsede
  • Daniel Faraday kullanıcısına yanıt
    Kapkan'ın tuzaklarına bulaşmayın lütfen.
  • Beyler sizin nickler nedir hiç denk gelmiyoruz maçlarda?
  • beyler oyun bulma konusunda sıkıntı var mı ortalama ne kadar sürüyor oyun bulması, çoğu kişi bu konuda şikayetçi
  • Yeni sezon ile birlikte gerçekleşen değişiklikleri özetleyen güncelleme notlarını bir videoda topladım.
    - Yeni harita: Skyscraper
    - Yeni operatörler: Echo ve Hibana
    - Yeni sezon skinleri
    - Kalibrasyon tabanlı yıkım
    - Kafadan ve gövdeden isabet düzeltmesi
    - Elit setler
    - Üniformalar
    - Haftalık challengeların zorlaştırılması
    - SMG-11'den ACOG'un çıkartılması, Caveira'nın tabancasının bufflanması, Blackbeard ve Capitao'nun silahlarının silahlarının nerflenmesi
    - Ranked maçların artık 3 dakikalık roundlardan oluşması
    - Yeni skill tabanlı ranked sistemi

Güncelleme notlarının tamamı:http://rainbow6.ubi.com/siege/en-US/updates/redcrow/index.aspx

• Puanlama sistemi iyice batırmaz umarım. Ayrıca 3 dakika nedir? Pro League oyuncusu muyuz biz arkadaş. 3 dakikada atağı bitirebilmek için haritayı, rakibin muhtemel duracağı yerleri vs. bir çok şeyi iyi bilmek gerekiyor. Özellikle yeni oyuncuları bıktırırlar oyundan. Çok geçmeden tekrar eski haline çevirmeleri gerekiyor. Hangi akıllıdan çıkıyor bu fikirler çok merak ediyorum.
  • Benim oyuna güncelleme gelmedi oyuna girince de online olamıyorum sorun bende mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Citizen'in Pengueni

Benim oyuna güncelleme gelmedi oyuna girince de online olamıyorum sorun bende mi?

Saat 21:00'de açılacak oyun
  • 3.5 gb güncelleme geldi indirebilirsiniz arkadaşlar
  • bende hd texture pack olduğu için 11.96 gb güncelleme gelmiş, kota bu ayda yalan oldu.
  • Ben kaldırmayı düşünüyorum onu. Çok büyük bir fark yok. Birde her seferinde kaç gb fazladan yükleme yapıyoruz.
  • Ranked süresinin 3 dakikaya düşürülmesi saldıran taraf için kötü olmuş. Farkında olmadan eski süreye göre hareket ediyorsun. Bir anda zaman bitiyor. Bu durumda savunan hep daha avantajlı. Caveira güçlendirilmiş tabancasıyla iyi ekmek yer bu işten.
  • En ucuz season pass nereden alınabilir, ayrıca bu dlc bir sonraki yıl gelecek içerikleri de destekleyecek mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheAndromeda

En ucuz season pass nereden alınabilir, ayrıca bu dlc bir sonraki yıl gelecek içerikleri de destekleyecek mi?

http://www.allkeyshop.com/blog/buy-rainbow-six-siege-season-pass-cd-key-compare-prices/

En ucuz yeri burdan bulabilirsiniz.İkinci sorunuzun cevabı hayır.
  • cittaslow kullanıcısına yanıt
    youtube dan baktım dediğin gibi çok bir fark yok oyunu silmeden bu paketi kaldırmamız mümkün mü?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün gece Ubisoft Live Chat'e bağlanıp sordum. Daha önce, Uplay/Games/Tom Clancy's Rainbow Six: Siege/DLC bölümünden kaldırılıyordu. Adam gözükmüyorsa yüklememişsiniz falan diyor. Neyse yeri değişmiş, Uplay/Games/Tom Clancy's Rainbow Six: Siege/Overview bölümünde sağdaki ekranı aşağı kaydırınca "Owned DLC" başlığı altında gözüküyor. "Uninstall" seçeneği var.
  • Beyler bana yardım edebilecek olan varmı?

İki gün önce Uplay güncellemesi geldi, o günden beri uplaye giriş yapamıyorum, şifremi sıfırladım bi çok kez ama girmiyor, Ubisoft service is not available diyip duruyo delircem.

Dün gece şansa bağlandı güncellemeyi yapıyodu oyunun kapattım bi ara ve ardından tekrar giremiyorum ne yapabilirim acaba?
  • 4 gb ne güncellemesi geldi ya?
  • 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.