Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (92. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
8.475
Cevap
116
Favori
345.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Orijinalden alıntı: soulfly1

Season Pass önceki dlc karakterlerini de kapsıyor. Eğer alırsanız 8 karaktere birden sahip olacaksınız. Ben 3.sezon öncesi aldım ve 1 ile 2.sezon karakterlerini ücretsiz edinmiş oldum.

Bence Thermite alternatifi bir karakter gelmesi iyi oldu. En azından benim için. Arkadaşlarla oynarken sağolsunlar kilitlediler bana Thermite'ı. Artık almam. Artık 2 değil 4 duvar açılabilecek evet ama bence bu karakter geldikten sonra çok da Thermite'ın seçileceğini zannetmiyorum. Bakalım göreceğiz.

hocam ben yeni aldım season pass'lı ama operatör olarak sadece 3 attacker var 3 defender var gerisi oyun içi parayla açılıyor şu sarı sembollü para birimiyle.450 'ydi hatta diğer karakter 950 1
    350 öyle gidiyordu

hangileri açık hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: senatorts

quote:

quote:

Season Pass önceki dlc karakterlerini de kapsıyor. Eğer alırsanız 8 karaktere birden sahip olacaksınız. Ben 3.sezon öncesi aldım ve 1 ile 2.sezon karakterlerini ücretsiz edinmiş oldum.

Bence Thermite alternatifi bir karakter gelmesi iyi oldu. En azından benim için. Arkadaşlarla oynarken sağolsunlar kilitlediler bana Thermite'ı. Artık almam. Artık 2 değil 4 duvar açılabilecek evet ama bence bu karakter geldikten sonra çok da Thermite'ın seçileceğini zannetmiyorum. Bakalım göreceğiz.

hocam ben yeni aldım season pass'lı ama operatör olarak sadece 3 attacker var 3 defender var gerisi oyun içi parayla açılıyor şu sarı sembollü para birimiyle.450 'ydi hatta diğer karakter 950 1
    350 öyle gidiyordu

hangileri açık hocam

buck-blackbeard-capitao ve caveira-valkyrie-frost

bunlar vardı hocam sadece

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: senatorts

quote:

quote:

350 öyle gidiyordu

hangileri açık hocam

buck-blackbeard-capitao ve caveira-valkyrie-frost

bunlar vardı hocam sadece

Sana 25k'lık dlc ile gelenler açılmış . Yani zor açılanlar . Sezon pass ile diğerleride gelıyor sanıyordum . İyi olmus diğerlerini açmak kolay. Hem haftalık hem günlük görevler gelıyor onları yaparsan 1 haftaya açarsın hepsini.

• Beyler oyun güzel mi?Tavsiye eder misiniz?Grafikler baya hoş gözüküyor da.İndirime girerse almayı düşünüyorum.Bu arada steam eklerseniz aldığımda beraber oynarız.Hesap adım:deathforpeace

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 40 liraya inerse yine direk alıcam
  • quote:

quote:

350 öyle gidiyordu

Tamam zaten Season Pass ile DLC karakterlerini açabiliyorsunuz onları da almışsınız. Diğer karakterleri ise oyun parasıyla açacaksınız. Sizdeki Starter Edition olmadığı için açmanız rahat olur merak etmeyin. Çok kısa sürede hepsini açabilirsiniz. Starter Edition ile o karakterleri açmak çok uzun sürüyor sadece.

Ayrıca 24 Kasım'da yeni sezon karakterlerinin açılacağı söyleniyor. Season Pass sahipleri 1 hafta önceden yeni harita ve yeni karakterleri kullanmaya başlayabildiği için siz 17 Kasım'da bu karakterlere oyun parası ödemeden sahip olabileceksiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: .Joe.

hocam year #1 ve year #2 season pass'leri farklı o yüzden 2nin 1i kapsayacağını düşünmüyorum. ayrıca year #2 için bile tek season pass çıkıp çıkmayacağı belli değil, her sezon için ayrı ayrı pass çıkarabilirler.

Hayır hocam Season Pass oyunun bütün DLClerini kapsar. Bütün oyunlarda da böyle olması gerek. 1.yıl 2.yıl diye ayrılmaz. Zaten Buck, Frost, Valkyrie, Blackbeard, Caveira ve Capitao DLC karakterleri. Diğerleri oyunun çıkmasıyla gelen karakterler. Bende bunların hepsini verdi, diğer arkadaşa da vermiş. Almayı düşünüyorsanız çekinceniz olmasın. Bu 6 ve yakında gelecek olan 2 karaktere de sahip olacaksınız. Aldığınız oyun Starter Edition değilse diğer karakterleri de çok kısa bir sürede tamamlarsınız.

Edit : Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Sezon Kartı ile,
    2 BOPE operatörü, 2 Navy SEAL operatörü ve 2 JTF-2 operatörüne hemen erişim ile yeni sezonda çıkacak 2 operatöre erişim kazan!*

Season Pass açıklamasında da belirtmişler. Yeni gelecek olan operatörler firmanın çıkarmayı planladığı son operatörler. Bundan sonra da operatör çıkarma kararı alırlarsa onları kapsamayabilir. Normalde onları da kapsaması lazım ama söz konusu Ubisoft olunca şaşırmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soulfly1 -- 9 Kasım 2016; 17:46:35 >

• Son haftalarda azalmıştı ancak, 2 gündür ping sinirlerimi bozuyor. nişan almadan ölüyorum. kill camden izliyorum adam beni görmüş, vücudumun yarısını hem de, benim gördüğüm bişey yok. 200-240 ara ara 180 oluyor.
  • Ve beklendiği gibi oldu Echo'nun özelliği uçan drone'u olması. Çok op olmuş bence defans için.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkalama kralı geliyor :)
  • arkadaşlar alınırmı 65 tl ye değermi online ın durumlar nasıl ?
  • bende merak ediyorum hile falan var mi nasıl oyun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Battle eye sonrasi hile neredeyse kalmadi. Ping sorunu haric oyun hakediyor parasini

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar season pass bize 8 operatör sağlıyor değil mi başka gelebilecek operatörler için bir şey vadetmiyor anladığım kadarıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Citizen'in Pengueni

Arkadaşlar season pass bize 8 operatör sağlıyor değil mi başka gelebilecek operatörler için bir şey vadetmiyor anladığım kadarıyla.

Aynen başka bir operatör gelmesi planlanmamış zaten ve gelse bile öyle bir taahhütte vermiyor season pass.Ubisoft bu oyuncu sayısı düşmezse ilerde expansion pass falan sokuşturur bişeyler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xMira

quote:

Arkadaşlar season pass bize 8 operatör sağlıyor değil mi başka gelebilecek operatörler için bir şey vadetmiyor anladığım kadarıyla.

Aynen başka bir operatör gelmesi planlanmamış zaten ve gelse bile öyle bir taahhütte vermiyor season pass.Ubisoft bu oyuncu sayısı düşmezse ilerde expansion pass falan sokuşturur bişeyler.

Yeni operatörler gelince zam gelme olayı var mı peki mesela şu an buck 25000 30000 mü olacak .
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xMira

quote:

Yeni operatörler gelince zam gelme olayı var mı peki mesela şu an buck 25000 30000 mü olacak .

Öyle birşey yok.Yeni çıkan tüm operatörler season pass sahibi olmayanlara 25.000den sunuluyor bir değişiklik veya zam yok.

• benım oyun neden birden offline moda geçti arkadaşlar. Online olamıyorum

22:47:52: Starting BattlEye Service...

22:47:54: Launching game...
    22:48:10: Note: File blocks can be ignored if they don't cause problems with the game.
    22:48:10: [INFO] Blocked loading of file: "C:\Program Files (x86)\Burosystiush\Proxy64.dll".

şu şekilde de battle eye uyarısı alıyorum . hile bir şey kullanmadım

edit: pc ye giren bir virüs blokluyormuş connect olmamı . Tem,zleyince düzeldi .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senatorts -- 13 Kasım 2016; 12:17:53 >
  • 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.