Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (417. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.475
Cevap
116
Favori
345.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 415416417418419
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • atıyorum 20 gb gelirse 5gb yeni map 15 gb var olan dosyaların değişimi şeklinde olur.

• 5-10 gb bekliyorum ben güncellemeyi , hep salı geliyordu yeni sezonlar bu güncelleme sanırım bugün gelecekmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

20-30 gb arası bir update gelecek.

rework + op

hatta bahsi attırayım

20-30 gb steam

60 gb uplay. en son rework de bu şekilde oldu çünkü.

En sonunkinde oyunun boyutunu düşürmek için öyle devasa bir güncelleme gelmemişmiydi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]
    Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]

İlgili tweet :

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dedim size 10 u geçmez diye

• oyun bozulmuş.

• İkonlar 30 fps hala düzeltmemişler test server niye var aynı halde çıkıyorsa birde canlar hangi sezon gelicek güzeldi ts de

• Bu ubisoft cidden kafayı yemiş. Geçen sezon renown kazanımını azalttıkları yetmezmiş gibi bu sezon da gitmişler sezonluk skinlerin fiyatlarını arttırmışlar. 5k lık headgearlar 12.5k olmuş, 12.5k lık uniformalar da 20k olmuş. Skinler ise her zamanki gibi leş. Premium battlepasse yenilik olarak da bütün seviyeleri bitirince (100 seviye galiba) her 5 seviyede bir (şaka gibi) alpha pack verecek şekilde ekleme yapmışlar. Cidden şu oyunu nasıl hala utanmadan parayla satabiliyorlar anlamış değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 14 Haziran 2021; 21:53:52 >
  • Battlepass'e baktınız mı, alınır mı, ne diyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: keremec

Bu ubisoft cidden kafayı yemiş. Geçen sezon renown kazanımını azalttıkları yetmezmiş gibi bu sezon da gitmişler sezonluk skinlerin fiyatlarını arttırmışlar. 5k lık headgearlar 12.5k olmuş, 12.5k lık uniformalar da 20k olmuş. Skinler ise her zamanki gibi leş. Premium battlepasse yenilik olarak da bütün seviyeleri bitirince (100 seviye galiba) her 5 seviyede bir (şaka gibi) alpha pack verecek şekilde ekleme yapmışlar. Cidden şu oyunu nasıl hala utanmadan parayla satabiliyorlar anlamış değilim.

Yılanlı güzel baya hocam ben skinlere renown veemiyorum zaten cheat enginele mağazadaki her skini takabilirsiniz

• Ucuzcufiko U kullanıcısına yanıt

o nasıl oluyor hocam ban yemeyesin

• quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

o nasıl oluyor hocam ban yemeyesin

Hocam battleeyi kapatip açiyorsunuz skinleri taktiktan sonra oyunu kapatip battle eyi yine aciyosunuz değistirmedigin surece sende kalıyor
    https://www.youtube.com/watch?v=9ri90-lfjXw&feature=youtu.be geçen sezondan beri duruyo ban yemedim g2 tsm hepsi var keyif katiyo oyuna

• Yeni defans operatörü alınır mı? Kullananlardan yorum bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: trancemuzik

Yeni defans operatörü alınır mı? Kullananlardan yorum bekliyorum
    100 de 100 nerf gelicek operation overheal oldu resmen

• quote:

Orijinalden alıntı: trancemuzik

Yeni defans operatörü alınır mı? Kullananlardan yorum bekliyorum

Takıma göre değişmekle beraber ortalama zekaya sahip ve sık sık objectice area'ya gelen bir takım için çok güzel support oluyor.

Ben de henüz almadım ama alıp da takımda oynayanlardan memnunum.

• Merhaba Pc de oyunu 3 aydır oynuyorum. Daha önceden PS de oynuyordum. PC de hiç Ranked girmedim. Suanlik beraber oynayabilecegim Gold-Silver arası takım arıyorum.

Discord: koray_05#1905
    Ubisoft Nick: korayhayir05

• Rainbow Six Siege temalı Board Game (masa oyunu) geliyor.

Şunu PC'de de oynanacak şekilde yapsalar (Dota Underlords, TFT gibi) saatler gömülebilir.

• Arkadaşlar merhaba bende arctis 1 wireless var fakat rainbow da yönleri anlayamıyorum.Dolby atmos alsam düzelir mi acaba ya ?

• CoreGame kullanıcısına yanıt

CS:GO'daki kadar net duymayı beklemeyin fakat faydası oluyor. Performance Modeda sürekli kullanıyorum.

• bu aralar hile çok arttı, scrim de bile hile açıyor adamlar.

• 
Sayfa: önceki 415416417418419
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.