Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (410. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.475
Cevap
116
Favori
345.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 408409410411412
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: keremec

Tasarımcı notlarında yayınlıyorlar onu ve O da yayınlandı. Özellikle Kaliyi resmen öldürmüşler. Rook zırhı giyen bir doc u öldürmek için kali önce 2 kez vücut vuracak, doc dnbo olacak sonra doc kendini tekrar kaldıracak sonra kali docu tekrar vuracak. Cidden neyin kafasını yaşıyor bu ubisoft anlamadım   Herhalde yeni can sistemine geçene kadar böyle kalacak Kali. Nokk sonunda beta versiyondan çıkıp tam sürüme geçiyor. Yetenek açıkken elektronik tuzakları tetiklemeyecek.

Tamamı:

Y6S1 SEZON ÖNCESİ TASARIMCI NOTLARI (ubisoft.com)

Ayrıca Season Pass kaldırıldığı için 16 martta yeni versiyonlar satışa çıkıyor. Deluxe versiyona sezon 3 dahil edilmesini beklerdim ama etmemişler.

Rainbow Six Siege, 6. Yıl için yeni SKU yayınlıyor (ubisoft.com) 

Anladim hocam tesekkurler hs nin 90 vurdugu bir beta denemesi yapmalarini cok isterim cunku bazi kolsuzlar şansa vurunca insan deli oluyo oyunu bir mekanigi bu biliyorum ama 1 hafta denesinler esporculardan ve oyunculardan geri donut almalarini umut ediyorum

• BB'yi direkt silsinler oyundan nerf yiye yiye doyamadı canı sıkıldıkça nerf yiyor operatör

• Öldükten sonra kameralar ve cihazların kullanılması olayı ile atak tarafının hazırlık aşamasında operatörü değiştirme seçeneği gelecekmiş diyorlar. Sanırım en kötü sezon olacak bu sezon.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BST_06 kullanıcısına yanıt
    yani ne demek istedin?
  • güncelleme ne zaman gelicek arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremec

Tasarımcı notlarında yayınlıyorlar onu ve O da yayınlandı. Özellikle Kaliyi resmen öldürmüşler. Rook zırhı giyen bir doc u öldürmek için kali önce 2 kez vücut vuracak, doc dnbo olacak sonra doc kendini tekrar kaldıracak sonra kali docu tekrar vuracak. Cidden neyin kafasını yaşıyor bu ubisoft anlamadım   Herhalde yeni can sistemine geçene kadar böyle kalacak Kali. Nokk sonunda beta versiyondan çıkıp tam sürüme geçiyor. Yetenek açıkken elektronik tuzakları tetiklemeyecek.

Tamamı:

Y6S1 SEZON ÖNCESİ TASARIMCI NOTLARI (ubisoft.com)

Ayrıca Season Pass kaldırıldığı için 16 martta yeni versiyonlar satışa çıkıyor. Deluxe versiyona sezon 3 dahil edilmesini beklerdim ama etmemişler.

Rainbow Six Siege, 6. Yıl için yeni SKU yayınlıyor (ubisoft.com) 

Aslında Kali'yi geçen öldürmüşlerdi şimdi birazcık toparlamışlar. Rook zırhını hesaba katmazsak ve mesafe artınca hasar düşmezse şu an gelen sistem ideal hatta benim redditte geçenlerde yaptığım yorumun direkt aynısı. Burada Rook işi bozuyor çünkü az da olsa belli biraz canları kalıyor. En azından 2-zırh olanlar için rook değişikliğini ortadan kaldırabilirler. Zaten Kali'nin cihazı da iyi değil sniper da etkisiz bari bir tane AR verin de millet oynasın.

• Charles Bartowski kullanıcısına yanıt

Bence direkt temaslarda Rook armoru giyenlerin hepsi injure olmalı. Rook olmayan 2-3 hızlılara direkt kill. 1 hızlılar ise injure olmalı. Hatta 3 hızlıları dengelemek için rook armor giyseler bile yakın mesafe vuruşlar direkt kill olabilir. Duvarı delen mermiler için şu anki sistem kullanılmalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: BST_06

Öldükten sonra kameralar ve cihazların kullanılması olayı ile atak tarafının hazırlık aşamasında operatörü değiştirme seçeneği gelecekmiş diyorlar. Sanırım en kötü sezon olacak bu sezon.
    Aynen penguda dedi ölen oyuncularin daha aktif kalmalarini istiyolarmiş oyunda ama oyunu bozar surekli spotlanmak pre fire a doner
  • Hasar düşüşünü silip bir de 10-15 metreye de ek hasar koyulabilir aslında. Yakından risk artıyor o zaman ödül de artabilir. Ubisoft bu kadar düşünse keşke.

Yeni dron olayı casual için güzel çünkü amaç ölen oyuncular sıkılmasın. Ama bu sistem ranked için bence iyi bir fikir değil. Hem buna ihtiyaç yok hem de dengeleri ciddi bozar.

• Yeni battlepass nasıl olmuş sizce?

• geforce now ile deneyeceğim bakalım bugün nasıl oyunmuş.

oyun fena değil yalnız tek bir tane operator verdi bana. standart sürüm olduğu için herhalde. bir üst sürüme nasıl geçebiliriz? steamde öyle bir seçenek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4F3 -- 26 Şubat 2021; 18:31:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4F3

geforce now ile deneyeceğim bakalım bugün nasıl oyunmuş.

oyun fena değil yalnız tek bir tane operator verdi bana. standart sürüm olduğu için herhalde. bir üst sürüme nasıl geçebiliriz? steamde öyle bir seçenek yok.

iade etmeniz lazım, alt sürüm varken üst sürüm satın alınmıyor

• Sokak modası ayarında olan setleri sevdim. Yılan desenli iğrenç set de , blacksmith 'in yerine gelmiş gibi kesinlikle kullanmam ama dururlar. Operatöre 2 hafta önce erişim imkanı verecek olması ve sokak modası setleri için alacağım galiba.

Edit: Saçlı pulse mükemmel değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venus94 -- 27 Şubat 2021; 0:17:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4F3

geforce now ile deneyeceğim bakalım bugün nasıl oyunmuş.

Oyundan tam zevk almaniz tam ogrenmeniz en az 100 lvl hocam birde 5 kisi girmenizi tavsiye ederkm
  • Saçlı pulse elite kazanma animasyonuyla nasıl olur acaba bunun dışında öncekine göre sönük yeni operatör var zaten diye fazla uğraşmamışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 27 Şubat 2021; 3:24:30 >
  • Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]

Bu hatanın çözümünü bilen var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: 0ops

Bu hatanın çözümünü bilen var mı

İlk defa gordum hocam dosyalari dogrulamayi denedinizmi veya vulcandan açmayi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ucuzcufiko

İlk defa gordum hocam dosyalari dogrulamayi denedinizmi veya vulcandan açmayi

Alıntıları Göster

Hepsini denedim olmadı hocam ama en son halletim.

Merak edenler veya bu hatayı alanlar olursa diye bırakıyım şuraya.

Arama kısmına cmd yazıp konsolu açıp sfc /scannow yazıp bitmesini bekleyin taramanın. Bittikten sonra da DISM /Online /Clean-up /RestoreHealth yazın ve yine bitmesini bekleyin sonrasında bilgisayarı yeniden başlatın düzeliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: 0ops

Hepsini denedim olmadı hocam ama en son halletim.

Merak edenler veya bu hatayı alanlar olursa diye bırakıyım şuraya.

Arama kısmına cmd yazıp konsolu açıp sfc /scannow yazıp bitmesini bekleyin taramanın. Bittikten sonra da DISM /Online /Clean-up /RestoreHealth yazın ve yine bitmesini bekleyin sonrasında bilgisayarı yeniden başlatın düzeliyor.

Alıntıları Göster
    Oyundan kaynakli değilmiş sanirsam

• oyun çok güzelmiş ya. yalnız ben adam vuramıyorum bi türlü. 10 20 maçta 2 3 adam anca vurdum toplasan. ama sarıyor

• 
Sayfa: önceki 408409410411412
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.