Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (397. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.475
Cevap
116
Favori
345.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 395396397398399
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ameliyatlı yerine attığım bir sümsükle adamın ciğerini sökerim.

Zaten böyle bir oyunda bir şekilde bomba kurup da Montagne ile teketek kalınan durumda bu kadar dezavantajlı bir konumda olmak mantıklı değildi. Doğru olanı yaptılar.

• Arkadaşlar normalde ps4 de oynuyordum pcye de aldım mücadeleleri tamamlıyorum 150 renown vermesi lazım ama kırmızıyla gösteriyor vermiyor renown sorunu nasıl çözerim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuhanssss

Arkadaşlar normalde ps4 de oynuyordum pcye de aldım mücadeleleri tamamlıyorum 150 renown vermesi lazım ama kırmızıyla gösteriyor vermiyor renown sorunu nasıl çözerim

Yeni sezonda orayı bozdular maç sonları +0 olarak gözüküyor ama 150 renown veriyor

• Arkadaşlar bende yeni gelen (newcomer) modu gitmiş. Acaba 50. seviye olduğum için mi?

• rtsbora kullanıcısına yanıt

evet Newcomer modu 50. seviye ye kadar var , tavsiyem thunt da diğer maplari az buçuk oynayıp öğrenin, şimdi tüm casual mapler açılacağı için insan sudan çıkmış balığa dönüyor. Resmen yeniden başlıyorsunuz oyuna

• Tachanka çok op olmadimi ya 100 de 100 nerf gelir bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Ucuzcufiko

Tachanka çok op olmadimi ya 100 de 100 nerf gelir bence

rework normal oyuna geldi mi şuan?

• quote:

Orijinalden alıntı: Venus94

rework normal oyuna geldi mi şuan?

Alıntıları Göster
    Nesi normal capitaonun 2 alevli oku olduğunu dusunursek bunun birde lmgsi var savunmada yaz kenara nerf gelicek

• quote:

Orijinalden alıntı: Ucuzcufiko

Nesi normal capitaonun 2 alevli oku olduğunu dusunursek bunun birde lmgsi var savunmada yaz kenara nerf gelicek

Alıntıları Göster

Yok yanlış anlamışşınız test serverdan vardı yeni tachanka şuan normal oyuna geldi mi diye sormuştum

• quote:

Yok yanlış anlamışşınız test serverdan vardı yeni tachanka şuan normal oyuna geldi mi diye sormuştum

Alıntıları Göster

Daha gelmedi ama bu sezonun içinde geleceği söylenmişti.

@Ucuzcufiko Yeni Tachanka OP değil ama Clash gibi uğraştırıcı bir operatör olacak gibi duruyor. Capitao ve Goyo ile kıyaslayınca alevlerin çapı hem çok düşük hem de hasarları düşük koşarak 4 tanesinin içinden geçiliyor. Anca çok iyi zamanlanırsa bir yerin girişini kapatabilir o da düşman 25 canını düşünüyorsa yoksa son 10 saniyede içeri rush atacaksa 25 canından olup atar. En fazla 5/5 olan 10 mermiyi, 3/3 şeklinde 6 mermiye düşürürler ama o da seçilme ve kazandırma oranına bağlı. Şu an silahı özelliğinden daha güçlü duruyor umarım oradan bir nerf gelmez.

• Rainbow Six: Siege Xbox Game Pass'e geliyor..

Rainbow (gök kuşağı), Six (altı kule), Siege (kuşatma). Yaratıcı bir duyuru olmuş.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]

https://news.xbox.com/en-us/2020/10/19/coming-soon-xbox-game-pass-rainbow-six-siege/

EDIT: Şimdilik Xbox konsollara ve Android'e geliyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 22 Ekim 2020; 18:52:59 >

• quote:

evet Newcomer modu 50. seviye ye kadar var , tavsiyem thunt da diğer maplari az buçuk oynayıp öğrenin, şimdi tüm casual mapler açılacağı için insan sudan çıkmış balığa dönüyor. Resmen yeniden başlıyorsunuz oyuna

Teşekkürler. Evet baya afalladım diğer modlarda. Yalnız ben modlar içinde terörist avını göremedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Rainbow Six: Siege Xbox Game Pass'e geliyor..

Rainbow (gök kuşağı), Six (altı kule), Siege (kuşatma). Yaratıcı bir duyuru olmuş.

https://news.xbox.com/en-us/2020/10/19/coming-soon-xbox-game-pass-rainbow-six-siege/

EDIT: Şimdilik Xbox konsollara ve Android'e geliyormuş.

Gök kuşağı da 6 tane Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] 

Xbox tarafı için güzel bir haber PS4 ve PC için oyuncu bol olsa da oyunu Xbox tarafı biraz ölüydü, forumdaki konusu oyundan da ölüymüş.

PC için gelmesini beklemiyorum oyuncu sayısı sürekli artıyor. Steamde ilk 10 oyunun altına düştüğünü hatırlamıyorum. Uplay ve Epic tarafında da sürekli alınıyor özellikle Epicte 20 liraya kadar düşüyor. Epicte şu an yine indirimde ve kuponlar ay sonu bitecek oyunu almamış olanlar kuponla Gold düşünebilir. Sürekli satan bir oyunu gamepass'e dahil etmek Ubisoft'un işine gelmez. Microsoft kesenin ağzını açarsa anca olur ama daha değerli oyunlar varken 20 liralık oyunu 30 liralık abonelikte oynayacak çok kişi yoktur. Özellikle kısa süreli abonelik alanlar genelde pahalı oyunlardan başlar onlar en fazla bir deneyeyim derler o kadar. Gamepass'e gelmesini de açıkçası istemiyorum oyun indirim aldığında veya ücretsiz haftasonu olduğunda bile smurf dolarken gamepass ile şirin köyüne döner.

@rtsbora Terörist avının adı değişti Eğitim Alanı gibi bir şey olması lazım

• Teşekkürler. Charles Bartowski

• Gold oyun arkadaşı arıyoruz genelde 2 kişi oluyoruz. Sakince oyun oynayacağımız aklı başında arkadaş arıyoruz.Yaş 24. uPlay: DPeaceee. Buradan PM yoluyla da iletişim kurabiliriz.

• Beta skin'i oyundan kaldirildi mi?

• Geçici bir durum var ubisoft connect ile ilgili.

edit:Şuan var sanki güncelleme gelmiş.

Daha önceden uplay puanıyla aldığımız boosterlar yeniden alınabiliyor.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 28 Ekim 2020; 15:42:20 >
  • Bir güncelleme daha geldi kesin booster mevzusunu düzelttiler ben direk 1 haftalığı aktif etmiştim bu yüzden bakın bakalım hala alınabiliyormu?

• Galiba en kötü modlardan bir tanesi gelmiş. ne verdikleri skinler birseye benziyor ne de saçma modu bi halta benziyor. 5v5 cod haritası gibi azıcık öne geçen takım karşının spawn noktasından çıkmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 395396397398399
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.