Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (388. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.475
Cevap
116
Favori
345.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 386387388389390
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyleymis hocam. Dun gece satin alip indirmistim birkaç saat oynayip sonra iade ettim yas gecti o kadar vakit ayiramiyoruz artik

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 34Tarik kullanıcısına yanıt
    oyun 3 boyutlu oynan ,map , opertor ve trick bilgisi gerektiyor. piyasadaki en iyi pvp şuan. Bu oyuna başlıcaksınız ciddi mesai gerekiyor. Oyun girerisn dinamiklerine hayran kalırısın ama adam vuramzssın yılarasın 100 saaten harita öğrendikçe 5 kişi takımsanız oyun ciddi zevk alırısın. Ondan sonra müptelası oluyosun.
  • Gözümüz aydın. Oyuna 5 sene sonra "Hileci Raporlama" özelliği geldi

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]

• 1 yıl sonra yeniden başladım. Oynamak isteyen buradan ekleyebilir
  • Arkadaşlar merhaba. Oyunun yeni sezonu geldiğinden beri 2 aydır ping sorunu yaşıyorum. Ortalama 45-47 olan pingim 65 den aşağı düşmüyor. Bu ve bu tür oyunların ping konusundaki hassasiyeti malûmunuz. Benim gibi sorun yasayaniniz var mi? Turknet kullanıcısıyim.

• bütün operatörlerin vs açık olduğu hesabı artık oynamayacağım diye sattım sonra tekrar düz paketi aldım ee malum level vs yok 50 levele kadar rank 10 a kadar da unrank giremiyorum az önce 3 ya da 4ç elim olması lazım hile geldi eleman speedhack + aimbot kullanıyor defte round başlar başlamaz 4-5 sn içinde hepimizi gelip öldürüyor salak 2. round frost kapanına takılıp öldü

ubi hilecileri banlamıyor sanırım battleye yakalarsa yakalar yoksa serbest herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 25 Temmuz 2020; 17:11:24 >
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    Aslında banlıyor ama oyun ucuz olduğu sürece adamların yedek hesapları oluyor ve hileler sürekli güncelleniyor. Dolayısıyla adam birinden ban yiyince diğer stokladıklarıyla giriyor bu sefer. Smurf bende de var ama bana kalırsa oyun bu kadar ucuz olmamalı. Ucuz oyunun hilesi eksik olmaz...
  • 3uncubayezit kullanıcısına yanıt
    Hwid ban yok mu hocam adamlar hwid spoofer satıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

Hwid ban yok mu hocam adamlar hwid spoofer satıyor
    Olsaydı bu kadar hile olmazdı hala diye düşünüyorum. Umarım getirirler. Ama işte ubisoft hileden banlananların sürekli hesap satın aldığını biliyor ve buna göz de yumuyor olabilir. Tabi varsayımdan ibaret bu mevzu..
  • ben artık eminim iyi hile aldığında banlanmadığına

Prozz_4G

40 level olmuş hala banlanmamış. ubinin işine geliyor herhalde
  • 3uncubayezit kullanıcısına yanıt
    hwid ban var hocam yani en azından forumlarda satıyorlar hwid spoofer, satıyorlarsa vardır diye düşünüyorum.

• keremec kullanıcısına yanıt
    güzele benziyor oynanır
  • Ryzen 5 3500u işlemci,8 GB RAM,256gb ssd,GeForce mx230 2gb,sizce rainbowu kaldır mı arkadaşlar,low ayarlarda oynasamda olur.

• Low'da oynarsınız sıkıntı olmaz
  • Son bir ay içinde düşük fps sorunu yaşayan var mı acaba

• Etkinlik gelmiş bir oyuna girelim dedik ama daha 2. oyunda takımıma glitch yapan bir tayfa geldi. Ya hiç mi test etmiyorsunuz arkadaş bu oyunu. Bu nasıl bir glitchdir, mod oynanmaz vaziyette şu an.

• bu mod oynamayı bilmeyenle oynanmıyor drone kamera kullanmadan paldır küldür koşuyorlar etrafa

1-2 gün bu mod çekilmez, chatten yazıyorum voice chatten konuşuyorum eleman dinlemiyor bildiğine gidiyor

1-2 gün içinde bu tayfa öğrenir umarım modu

glitch e denk gelmedim de teleport olanın 1sn felan immune si felan var bıcak mermi vs işlemiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

bu mod oynamayı bilmeyenle oynanmıyor drone kamera kullanmadan paldır küldür koşuyorlar etrafa

1-2 gün bu mod çekilmez, chatten yazıyorum voice chatten konuşuyorum eleman dinlemiyor bildiğine gidiyor

1-2 gün içinde bu tayfa öğrenir umarım modu

glitch e denk gelmedim de teleport olanın 1sn felan immune si felan var bıcak mermi vs işlemiyor
    Siz denk gelmedim yazınca tekrar gireyim dedim ama yok yine karşı takımda glitch yapanlar denk geldi.
  • Striknin kullanıcısına yanıt
    Alıcam ama korkuyorum ya kaldırmazsa diye;en azından lowda 50 fps verir mi?

• 
Sayfa: önceki 386387388389390
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.