Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (36. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.475
Cevap
116
Favori
345.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: JakSocket

Redditte görmüştüm bende geçen bu videoyu. Çok güzel yapmışlar

Yalnız videoda bir fail var. 33. saniyede "Opfor failed to secure the container in time" diyor. 49. saniyede eklediği maç sonu görüntüsü "TDM - Hostage"

EDIT: Montaj yapılan film Hot Fuzz (2007)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 2 Nisan 2016; 12:54:56 >

• Sezon 2 pro league bitmeden gelmeyecekmiş buda nisan sonuna denk geliyor 20-30 nisan arasında yeni sezon başlayacak
  • Arkadaşlar bu Re6 credits olayi nedir mesela silah skini alicam 500 credit yazıyor bunlar nasıl kazanılır renown puanı gibi değilmi oyun bu arada premium aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dippyçik

Arkadaşlar bu Re6 credits olayi nedir mesela silah skini alicam 500 credit yazıyor bunlar nasıl kazanılır renown puanı gibi değilmi oyun bu arada premium aldım

Rainbow Credits (Gri) gerçek parayla alınan oyun içi parası. Silah skini, Renown Booster ve Season Pass'i olmayanlar için DLC operatörlerini açmaya yarıyor.

Menü'den "Shop" > "Currency Packs" kısmından fiyatlarına bakabilir ve alabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 2 Nisan 2016; 15:56:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

Sezon 2 pro league bitmeden gelmeyecekmiş buda nisan sonuna denk geliyor 20-30 nisan arasında yeni sezon başlayacak

Kaynak nedir hocam? Daha erken çıksaydı keşke.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

Sezon 2 pro league bitmeden gelmeyecekmiş buda nisan sonuna denk geliyor 20-30 nisan arasında yeni sezon başlayacak

Kaynak nedir hocam? Daha erken çıksaydı keşke.

Redditte yapimcilarla konustum bir kac konuda daha gormustum gecen hafta

• oynamak isteyen ekleyebilir uplay:Erderdii
  • ESL takımına karşı oynayıp galip geldik ve bir arkadaşımızı daha Diamond yaptık

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 4 Nisan 2016; 2:01:12 >

• Herkese merhaba. Bende aranıza katıldım. Oyunda yeni olsamda shutterda iyiyimdir. Zaten online'a geçmeden situations bölümlerini tamamlamıştım :)

Uplay den ekleyebilirsiniz. Dirilis61
  • Bugün de bir arkadaşımızı daha Diamond yaptık

7 ranked maç oynadık hepsini kazandık. Oyunların birinden wallhack vardı, deli gibi duvar arkası sıkıyordu lamerin biri. Diğerinde no recoil ve iron sight'la one shot one kill yapan, drone'larımızı saçma sapan yerlere sakladığımız halde gelip bulan ve vuran bir Diamond noob vardı. Ama sonuç hüsran oldu ikisi içinde

Wallhack nick: LeG_Goya (02:58:00 ilk roundu izlemeniz yeterli)
    No Recoil Aimbot nick: TheR-shifty (04:20:00 dikkat)

Video:https://www.twitch.tv/ortharion/v/58628374

Dip Not: İki hileci de Reddit'teki Ubisoft yetkilisine, Ubisoft Support Ticket sistemiyle ve Live Chat sistemiyle report edildi. Bugün yarın banlanacaklar.

Ubisoft Live Chat sistemi de hileciler konusunda destek veriyormuş ama ticket sistemi gibi, senden kanıtları istiyor ve notunu alıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 5 Nisan 2016; 18:31:58 >

• Arkadaşlar benim nat type sorununu bi çözseydik ya bende rahatça gidebilsem. Sürekli sorun yaratıyor davetlerde filan bu Mobile Hotspot.
    Mobil internet yerine acaba Vınn gibi mobil wifi leri mi denesem.
    # Bilginiz varmı mobil modem (Vınn Vs.) lerde nat type ayarı yapabilir miyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: herolay

Bu oyun patladi gitti.

Hilesiz Free To play tavsiye ediyorum.

SKILL Special Force 2. FPS nin KRALI

He ok

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: herolay

Bu oyun patladi gitti.

Hilesiz Free To play tavsiye ediyorum.

SKILL Special Force 2. FPS nin KRALI

He ok

180 Tl oyun

100 TL ek paketler

280 TL ver, karsiliginda hileler, puglar, baglanti problemleri. Bu oyun ile gta v de hayal kirikligimdan sonra PC de AAA oyunlarin aldiklari ucrete karsin verdikleri hizmetin yerlerde surunmesinden sonra benim icin bitmistir. Ucuz, daimi ve hacksiz free to play oyunlar hem omru daha fazla hemde daha cok keyif veriyor. Hizmet daima onde.

Sende birgun donecek ve hakikaten hak etmiyorlar deymiyor diyeceksin dostum.

Bir zamanlar bende senin gibi he der gecerdim.

• herolay kullanıcısına yanıt
    Biz oyunun iyileştirilmesini istiyoruz sende atın çöpe gitsin diyorsun. O oynadığın oyunlar la bu oyun bir mi sence?

Hepsi fps diye oynamanın aynı zevkte ve şekilde mi olması lazım.

O senin dediğin oyuna gelene kadar daha ne oyunlar var. Bari CS:Go deseydin içim yanmazdı, skillforce muş

Evet Hepimiz Siege bırakıp SkillForce a geçiyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tlserkan -- 6 Nisan 2016; 9:16:44 >
  • Arkadaslar su troll yavrusunu ciddiye almayın. Evet haklı o troll degil, trollugun bile bir adabı var. Bu olsa olsa troll yavrusu olur.

Hile yokmus, Free 2 Play'mis. Daha oynadıgı oyundan haberi yok.

https://www.youtube.com/watch?v=4K06MAn-kOY

Al sana 29 Mart 2016'da yuklenmis hile olmadıgı söyledigin o mukemmel oyun

Oynayacak arkadasım yok, beraber oynayacagım insan arıyorum demiyor da, Rainbow'a para vermeyin bunu oynayın diyor, yok artık

Noldu baban sana Rainbow almadı da oynamayamadıgın için kıskanıyor musun

Sen o bebe oyununu oynamaya devam et, Rainbow sana göre degil zaten. Taktik ve zeka gerektirir, sende olması supheli seyler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 6 Nisan 2016; 14:22:52 >

• Hocam valla bende arkadaşlarımdan bi anlık tepki aldım diye. 2kişi beraber almıştık ama oyunu oynamadan anlayamazlar

Ve ben hala nat type ile uğraşıyorum. Sınavlar var giremiyorum da oyuna arada açıp demiyorum nat type ayarı için kurcalıyorum. Memlekete gidersem eğer haftaya daha detaylı denicem.

Eğer olmazsa Vınn, Cepte Wifi falan bi mobil modem alacağım 10Gb 40Tl cihazla beraber sizce iyimi oyun için yeter sanki?

• quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Arkadaslar su troll yavrusunu ciddiye almayın. Evet haklı o troll degil, trollugun bile bir adabı var. Bu olsa olsa troll yavrusu olur.

Hile yokmus, Free 2 Play'mis. Daha oynadıgı oyundan haberi yok.

https://www.youtube.com/watch?v=4K06MAn-kOY

Al sana 29 Mart 2016'da yuklenmis hile olmadıgı söyledigin o mukemmel oyun

Oynayacak arkadasım yok, beraber oynayacagım insan arıyorum demiyor da, Rainbow'a para vermeyin bunu oynayın diyor, yok artık

Noldu baban sana Rainbow almadı da oynamayamadıgın için kıskanıyor musun

Sen o bebe oyununu oynamaya devam et, Rainbow sana göre degil zaten. Taktik ve zeka gerektirir, sende olması supheli seyler.

Sen de oyunu oynamamış sın ama ben rainbow oynamış olarak söylüyorum berbat ! Burdada sizin gibi fanboy kişilerin yazılarını görüpte kimsenin almasını istemem. Bir maç bulmak dahi 20 dakikadan fazla sürüyor.

• herolay kullanıcısına yanıt
    Maç bulmak 20dk mı sürüyor
    Abartma istersen bağlantı hataları olabiliyor bazen sıkıntı yaşatıyor ama o kadar da değil. Yani gidip skillforce la karşılaştırma bari ya yazıktır...

Neyse sen skillforce A devam et, hayret bişey zaten nasıl oynuyorsan onu bari 12lira ver csgo oyna ne bileyim Warface oyna bedava oda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tlserkan -- 6 Nisan 2016; 16:44:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tlserkan

Maç bulmak 20dk mı sürüyor
    Abartma istersen bağlantı hataları olabiliyor bazen sıkıntı yaşatıyor ama o kadar da değil. Yani gidip skillforce la karşılaştırma bari ya yazıktır...

Neyse sen skillforce A devam et, hayret bişey zaten nasıl oynuyorsan onu bari 12lira ver csgo oyna ne bileyim Warface oyna bedava oda

Abartisiz soyluyorm Skill special force 2 yuksek grafik ayarlarinda hd cozunurlukte denemelisin.

Bitane hile ile karsilasamazsin auto ban sistemide var. Hile giren 3 4 mac sonunda ip ban atiliyor. Bu yuzden kimse kullanamiyor.

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.