Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (296. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.474
Cevap
116
Favori
345.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 294295296297298
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: biber2006

yeni yama geldi,

oyun düzeleceğine artık menüye gelmeden hata verip kapanıyor.

3 yıllık oyunun geldiği hale bak.
    aynı hocam ben bide baştan indirdim :D ama arkadaşım sorunu bu update ile çözüldü
  • Son günlerde redditte oyun ile ilgili büyük tartışmalar var. Ubisoft oyunu Asya pazarına sokmak istiyor ama bunun için de oyunda biraz sansür yapması gerekiyor ve bununla ilgili ufak bir açıklama yayınladı. Açıklama linkini aşağıya bırakacağım linkte şiddet özellikle kuru kafa sembolü, kan, kumar ve cinsellik sansürü dikkat çekiyor.
    Redditte tepkiler çığ gibi büyüyor en üst sayfaların tamamı bu konu ile ilgili mesajlardan oluşuyor ve ubisoft açıklamaları da eksi manyağı oldu. Ubisoft muhtemelen geri adım atacaktır ama yine de habersiz olanları bilgilendirmek lazım.

https://rainbow6.ubisoft.com/siege/en-us/news/152-337194-16/aesthetic-changes-in-y3s4

• Oyunda 15 civarı dereceli attım derecemi aldım fakat kd oranım gözükmemekte . Bu bi sorunmu yoksa daha sonramı çıkıcak ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kiivii

Oyunda 15 civarı dereceli attım derecemi aldım fakat kd oranım gözükmemekte . Bu bi sorunmu yoksa daha sonramı çıkıcak ?
    https://r6stats.com
    https://r6.tracker.network/

Bu sitelerde ranked k/d gözüküyorsa sıkıntı yok oyuna yansımamıştır. Ubi'nin kendisinin de böyle bir sitesi vardı ama sürekli çıkış yaptığından girmek zor geliyor

• Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    bunun haricinde herşey tam . Biyerde hatamı yaptım acaba ? :D

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Kiivii

bunun haricinde herşey tam . Biyerde hatamı yaptım acaba ? :D

Ubisoft'a mail atın bence veriler işlenmemiş herhalde. Sezonluk MMR ve küme gözüküyor galiba kalanlar tam derken onlar da tamdır diye düşünüyorum garip bir bug

• Son güncelleme ile duman icinde fpsi yerlerde sürünen baska arkadaslar var mi ?

Glaz oynayamiyorum resmen, seri slayt moduna geciyor oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: expo-9009

Son güncelleme ile duman icinde fpsi yerlerde sürünen baska arkadaslar var mi ?

Glaz oynayamiyorum resmen, seri slayt moduna geciyor oyun.
    aynı sorun bendede başladı
  • Dikkat dağitma çabaları. Yeni map taser geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 5 Kasım 2018; 20:39:2 >
    Ne tembel adamlar arkadaş ya, madem Asya pazarına sokacan onlara özel versiyon yap ne oyunun bütün versiyonunu sansürlüyorsun. O zaman asyalılara oynatırsın oyunu bu halde göreceğime silerim daha iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reddit'e herkes oyuna olumsuz bişiler yazıp gömün tepki olarak demişler, bende yazdım sizde 5sn. ayırıp bişeler karalayın bence. Steam community'si ciddiye alınan bir yer zamanında Rockstar'a bile geri adım attırmıştı mod olaylarını kaldırmalarından. Eğer o güncelleme oyuna gelirse hiç keyfi kalmayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 6 Kasım 2018; 13:35:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Reddit'e herkes oyuna olumsuz bişiler yazıp gömün tepki olarak demişler, bende yazdım sizde 5sn. ayırıp bişeler karalayın bence. Steam community'si ciddiye alınan bir yer zamanında Rockstar'a bile geri adım attırmıştı mod olaylarını kaldırmalarından. Eğer o güncelleme oyuna gelirse hiç keyfi kalmayacak.
    Mantıklı ben de yazıyorum şimdi "f* censorship" yazsanız bile anlarlar. Linki de atayım daha da kısa sürsün

https://store.steampowered.com/app/359550/Tom_Clancys_Rainbow_Six_Siege/

Ben biraz fazla dayayıp döşedim sanırım
  • Sakin olun gençler. Böyle bir şeyin olma ihtimali en azından Avrupa ve Amerika için çok zor ihtimal. Ubisoft böyle bir riski almaz. Onlar bilmiyor mu oyunu sansürlediklerinde oyuncu kitlesinin büyük bir bölümünü kaybedeceğini. Özellikle de Battlefield V arifesinde ve COD BO4 çıkmışken.

Bahsedilen güncelleme Asya bölgesine özel olabilir. Yalnız anlamadığım bir nokta var. Rainbow Six şuan Asya pazarında yok mu? Asya pazarına sokmak istiyor derken, daha fazla kitleye ulaşmaktan mı bahsediyorlar? Bir de Asyalıların cinselliğe olan sansürünü biliyordum da, kana olan sansüre anlam veremedim. Adamların film kültürü kan ve vahşet üzerine zaten. Sanırım çok daha genç kitleye ulaşmak istiyorlar da, Rainbow'un en son 2016 yılında Reddit'te gördüğüm bir konuda oyuncu kitlesi 18 ile 28 yaşları arasındaydı. Bu yaş aralığı oyuncu sayısının 4'te 3'ünü oluşturuyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Sakin olun gençler. Böyle bir şeyin olma ihtimali en azından Avrupa ve Amerika için çok zor ihtimal. Ubisoft böyle bir riski almaz. Onlar bilmiyor mu oyunu sansürlediklerinde oyuncu kitlesinin büyük bir bölümünü kaybedeceğini. Özellikle de Battlefield V arifesinde ve COD BO4 çıkmışken.

Bahsedilen güncelleme Asya bölgesine özel olabilir. Yalnız anlamadığım bir nokta var. Rainbow Six şuan Asya pazarında yok mu? Asya pazarına sokmak istiyor derken, daha fazla kitleye ulaşmaktan mı bahsediyorlar? Bir de Asyalıların cinselliğe olan sansürünü biliyordum da, kana olan sansüre anlam veremedim. Adamların film kültürü kan ve vahşet üzerine zaten. Sanırım çok daha genç kitleye ulaşmak istiyorlar da, Rainbow'un en son 2016 yılında Reddit'te gördüğüm bir konuda oyuncu kitlesi 18 ile 28 yaşları arasındaydı. Bu yaş aralığı oyuncu sayısının 4'te 3'ünü oluşturuyordu.
    Benim anlamadığım da oydu Asya bölgesinde oyun zaten var hatta operatörleri bile var ama şöyle de bir durum olabilir; oyunun Asya'ya özel sürümü zaten var ama Ubi'ye zor geldiğinden tek sürüm yapmak istiyor "A SINGLE, GLOBAL VERSION" vurgusu yapıyorlar sürekli. Asya'ya özel sürümü olmasa bile Ubisoft 2 farklı versiyona sıcak bakmıyor.

quote:

A SINGLE, GLOBAL VERSION
    We want to explain why these changes are coming to the global version of the game, as opposed to branching and maintaining two parallel builds.

WE WANT TO STREAMLINE OUR PRODUCTION TIME TO INCREASE EFFICIENCY
    By maintaining a single build, we are able to reduce the duplication of work on the development side. This will allow us to be more agile as a development team, and address issues more quickly.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 6 Kasım 2018; 16:13:1 >

• Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]

Year Three Season Four features the GIGR (Groupe d'Intervention de La Gendarmerie Royale). We’re bringing forth a map that represents the pinnacle of military training facilities and we’re introducing two Operators from the Kingdom of Morocco.

For Operation Wind Bastion and following a written agreement with the resident Commander, Rainbow Six has secured permission to use the renowned fortress located in the Atlas Mountains. You’ll have the rare opportunity to test your skills inside a stunning mudbrick kasbah. Enjoy unprecedented roof access, but do try to stay focused despite the breathtaking oasis just next door.

The first Operator is a Defender and the Commander himself who is as stoic as the mountains are immovable. He is stationed at the country’s legendary kasbah, a training ground that has shocked and awed thousands of incoming soldiers. Strict and imposing, he inspires respect and has taken it upon himself to guide the future of Moroccan Special Forces.

The second Operator is an Attacker who travels wherever the wind takes her. She’s among the few explorers who can cross the Sahara, climb up the Alps, trek through Asia’s rainforests, march along the Arctic Circle…and still return to her unit in operational shape. Perceptive and resourceful, she’s an expert on environmental operations with a knack for pushing the enemy back.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 6 Kasım 2018; 21:8:48 >

• quote:

Year Three Season Four features the GIGR (Groupe d'Intervention de La Gendarmerie Royale). We’re bringing forth a map that represents the pinnacle of military training facilities and we’re introducing two Operators from the Kingdom of Morocco.

For Operation Wind Bastion and following a written agreement with the resident Commander, Rainbow Six has secured permission to use the renowned fortress located in the Atlas Mountains. You’ll have the rare opportunity to test your skills inside a stunning mudbrick kasbah. Enjoy unprecedented roof access, but do try to stay focused despite the breathtaking oasis just next door.

The first Operator is a Defender and the Commander himself who is as stoic as the mountains are immovable. He is stationed at the country’s legendary kasbah, a training ground that has shocked and awed thousands of incoming soldiers. Strict and imposing, he inspires respect and has taken it upon himself to guide the future of Moroccan Special Forces.

The second Operator is an Attacker who travels wherever the wind takes her. She’s among the few explorers who can cross the Sahara, climb up the Alps, trek through Asia’s rainforests, march along the Arctic Circle…and still return to her unit in operational shape. Perceptive and resourceful, she’s an expert on environmental operations with a knack for pushing the enemy back.
    Fena değil güzel bir saray bekliyorum bu sezonda adına da Palace desinler tam olur.

Birine Ash ayarinda bir operatör demislerdi ama ciddiler mi bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 6 Kasım 2018; 21:11:6 >
  • quote:

Birine Ash ayarinda bir operatör demislerdi ama ciddiler mi bilmiyorum
    Birine Valk 2.0 ötekine de Maestro demişlerdi tip olarak benziyor. Adamda dürbün var o merak uyandırdı kadındaki silah için de AK-47 demişlerdi ama yakından bir foto olsa iyiydi.
  • Ne zaman geliceğini bilen varmı yada tahmini olan ? :D
    Edit :
    Tamamdır buldum
    The full reveal of Operation Wind Bastion will occur on November 18, during the Pro League Finals in Rio De Janeiro, Brazil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kiivii -- 6 Kasım 2018; 22:2:41 >
  • 
Sayfa: önceki 294295296297298
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.