Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (294. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.475
Cevap
116
Favori
345.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 292293294295296
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MoÇü

5vs0 2vs0 yazması güncellemeden hemen sonra başladı. Bugisoftun güncelleme sonrası klasikleşen buglarından bir tanesi daha oldu işte :)

Alıntıları Göster
    Round başı ve hazırlıkta sıkıntı yok da 2vs4 kalmışız oyun 3vs0 diyerek dikkat dağıtıyor resmen. Klasik bugisoft deyip geçiyoruz
  • yeni güncellemeden sonra yükleme ekranında donuyor oyun
  • Standart edition indirim zamanı kaça düşüyor arkadaşlar ? 55 TL'ye bulmuştum voiduda ama kaçırdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peaky

Standart edition indirim zamanı kaça düşüyor arkadaşlar ? 55 TL'ye bulmuştum voiduda ama kaçırdım
    Genelde %50 görüyor 1 kere %60 görmüş. Standart 210 lira %50 görse 105 liraya düşüyor. Eski fiyatlar biraz hayal oldu artık.
  • Credits indirim alıyomu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: gyusufg

yeni güncellemeden sonra yükleme ekranında donuyor oyun
    aynen benim de öyle, operatör seçme ekranına geçmiyor, harita yükleme ekranında donuyor.

benzer sorunları başkaları da yaşıyormuş.

çözüm bulan var mı?
  • oyunu aldığımdan beri sorunsuz oynadım. bu ay öyle bır sıkıntılı ki siyah ekran hatası var taba basınca skor tabelasını veya chatı görebiliyorum. mouse input lag sorunu var mouse laglı basıyor ki normal sorunsuz oynadığım mouse ve başka fps oyunlarında hiç bir problemim yok. cs go veya bf4 veya roe olsun.
  • :.Batsu.: kullanıcısına yanıt
    Siyah ekran son bikaç aydır benim de denk geldiğim bi hata. Son zamanlarda oyun maalesef bug'lardan geçilmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoÇü

Siyah ekran son bikaç aydır benim de denk geldiğim bi hata. Son zamanlarda oyun maalesef bug'lardan geçilmiyor.
    yahu bu aralar sürekli devam eden oynunlara giriyorum hiç sıfırdan oyuna girdiğimi hatırlamadım biohazard container oynuyorum hep.
  • quote:

Orijinalden alıntı: :.Batsu.:

oyunu aldığımdan beri sorunsuz oynadım. bu ay öyle bır sıkıntılı ki siyah ekran hatası var taba basınca skor tabelasını veya chatı görebiliyorum. mouse input lag sorunu var mouse laglı basıyor ki normal sorunsuz oynadığım mouse ve başka fps oyunlarında hiç bir problemim yok. cs go veya bf4 veya roe olsun.
    Mouse lag bende de vardı. Mouseda mi sorun var demiştim hatta. Saçma sapan bug dolu oyun. Bir süre ara verdim mid güncellemelerden sonra bakarım. Arkadaşlarım Black ops 4'e kaymaya başladı. Bende onda takılacağım bir süre.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyuna bir süre ara vermiştim bugün oynamaya karar verdim ancak uplay deki bütün oyunlar gitmiş ben oyunu steam den aldım ama uplay de oyun gözükmüyor oyunada giremiyorum çözümü bilen var mı ?

Edit:Kendi kendine çözüldü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Night Eagle -- 23 Ekim 2018; 11:42:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: :.Batsu.:

oyunu aldığımdan beri sorunsuz oynadım. bu ay öyle bır sıkıntılı ki siyah ekran hatası var taba basınca skor tabelasını veya chatı görebiliyorum. mouse input lag sorunu var mouse laglı basıyor ki normal sorunsuz oynadığım mouse ve başka fps oyunlarında hiç bir problemim yok. cs go veya bf4 veya roe olsun.
    Mouse input lag vsync ile alakalı olabilir ben o yüzden kapatmıştım yaşayanlara denk geliyorum redditte falan ama pek bildiğim bir konu değil. Siyah ekran sorunu bu sezon başladı bende ilk 1-2 hafta oldu sonra olmadı ne değişti de düzeldi hiç bilmiyorum bugisoft durup dururken bozup düzeltiyor Tam ekran ayarını tam ekran ve çerçevesiz arasında değiştirip denemekte fayda olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Mouse input lag vsync ile alakalı olabilir ben o yüzden kapatmıştım yaşayanlara denk geliyorum redditte falan ama pek bildiğim bir konu değil. Siyah ekran sorunu bu sezon başladı bende ilk 1-2 hafta oldu sonra olmadı ne değişti de düzeldi hiç bilmiyorum bugisoft durup dururken bozup düzeltiyor Tam ekran ayarını tam ekran ve çerçevesiz arasında değiştirip denemekte fayda olabilir.

Alıntıları Göster
    vsync olarak hepsini denedim kapalı,tam,yarım olarak hepsinde de aynı sıkıntı var all chatten sorduğumda sorun sende değil bende de arada oluyor falan yazmıştı elamanlar buggysoft işte ama yani bu ay resmen sinir etti.

• Son güncellemeden sonra Finka'nın silahına takılı Acog arada bir buglanmaya başladı. İçindeki kırmızı şekiller görünmüyor ve nereye ateş edeceğimi anlayamıyorum.. İkinci kez başıma geldikten sonra aldım kalemi ekranın ortasına bi nokta koydum öyle oynuyorum tekrar bug olursa diye. Şaka gibi ama gerçek. Ayrıca bu taktik kalkanlı operatörleri oynarken veya silahlarla nişan almadan ateş ederken biraz kolaylık sağlıyor gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-63DBB8E76 -- 24 Ekim 2018; 5:54:12 >
  • Redditte Hibana için aynı sorunu görmüştüm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaç yıl oldu oyun çıkalı Ranked hala beden Beta?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SelimmDD

Kaç yıl oldu oyun çıkalı Ranked hala beden Beta?
    Bunun hakkında ranked betada değil ranking sistemi betada deniyor. Çünkü ranked betadan yarın çıksa hiçbir şey değişmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jedi39

Bunun hakkında ranked betada değil ranking sistemi betada deniyor. Çünkü ranked betadan yarın çıksa hiçbir şey değişmez.

Alıntıları Göster
    Betadan çıkması için eksikleri düzeltmesi gerekir bu kafayla bir 2.5-3 sene daha betada gider
  • 2 yıl aradan sonra oyuna geri döndüm sonunda. Eskilere, hatırlayanlara selam olsun buradan

2 yıl aradan sonra aim'im yok olmuş resmen, toparlamam biraz zaman alacak gibi görünüyor. Kendime en uygun sens ayarını bile bulamadım hala. Genel statlarım düşmesin diye ve tanıdık birine denk gelip rezil olmayalım diye Casual bile girmiyorum Zaten öğrenmem gereken de bir ton map var şimdi. Favela'dan sonra gelenlerin hiçbiri bilmiyorum. Ancak Twitch'te oynayanları izlediğim kadarıyla bazı haritalarda bazı kritik yerleri biliyorum o kadar.

Yeni recoil sistemine de alışmam gerek. Bazı silahlarda 2 yıl öncesine göre dağlar kadar fark var. Özellikle Buck'ın silahı ve biraz da Blackbeard'ın SCAR'ının recoil'i daha ilk oynayışımda "bu silaha ne olmuş böyle ya" dedirtti. SMG'lere hiç girmiyorum bile. SMG'lere eskiden ACOG'ta varken "Sniper Machine Gun" deniyordu. Ubisoft bile SMG'lerden ACOG'un kaldırılışını duyurduğu banner'a Glaz'ın fotoğrafını koymuştu. ACOG'un kaldırılması güzel olmuş ama yeni recoil sistemi SMG'leri tamamen bitirmiş.

Elite skinlerde epey bir olmuş, çoğu da güzel. Ubisoft şu credit pack'lere bir indirim yapsa da açsam bir çoğunu. Pro Lig takımlarının özel silah skinleri de güzelmiş. Keşke Universal olsalarmış, tek bir silaha özgü olmaları kötü olmuş.

• 
Sayfa: önceki 292293294295296
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.