Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (29. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.475
Cevap
116
Favori
345.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yukardaki video gerçekten anı yaşatan bir video olmuş emeğinize sağlık :) ilk like ınız benden olsun

Buda benden tüm banditlere gelsin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tagortian -- 26 Şubat 2016; 18:17:20 >
  • Geçen indirimlerde niye almadım ki yaa off en kısa zamanda aranıza katılmak dileğiyle. Bir indirim bekliyorum bu sefer o hatayı yapmıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EXios

Geçen indirimlerde niye almadım ki yaa off en kısa zamanda aranıza katılmak dileğiyle. Bir indirim bekliyorum bu sefer o hatayı yapmıcam.

Hadi bakalım bekliyorum UPlay'da gözetliyorum seni arada
  • Arkadaşlar nvdia ile problem yaşıyrum son güncellemeleri yapmama rağmen 1.2 el sonra oyun ubisoft tarafından crash verip pc tamamen kitleniyor. 1kere de nvdia kernel ile ilgili bir hata aldım pc kitlendi. Ne çözüm yapabiliriz

Oyuna girince ses de gidiyor bazen. Bu nedir ya ne kadar sorunlu bir oyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tlserkan -- 29 Şubat 2016; 0:07:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tlserkan

Arkadaşlar nvdia ile problem yaşıyrum son güncellemeleri yapmama rağmen 1.2 el sonra oyun ubisoft tarafından crash verip pc tamamen kitleniyor. 1kere de nvdia kernel ile ilgili bir hata aldım pc kitlendi. Ne çözüm yapabiliriz

Oyuna girince ses de gidiyor bazen. Bu nedir ya ne kadar sorunlu bir oyun

Format at yada ekran kartı ile ilgili tüm programları sil cd den çıkan programı kur.
  • Jose_Gökhan kullanıcısına yanıt
    Windows 10 kursam olur mu acaba. Ve de ekran kartı nın eski drvier ını kurcam. Kartım 920m 4Gb

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Windows 10 kursam olur mu acaba. Ve de ekran kartı nın eski drvier ını kurcam. Kartım 920m 4Gb

GeForce Experience 359.06 sürümü Nvidia'nın 1 Aralık'ta Rainbow Six Siege için çıkardığı driver. Bu sürümü yüklemeyi bir dene.

İndirmek için;

Windows 8/8.1 :http://www.nvidia.com/download/driverResults.aspx/96073/en-us

Windows 10 :http://www.nvidia.com/download/driverResults.aspx/96079/en-us

• John Sheppard kullanıcısına yanıt
    Ekran kartım yetersiz gelebilme ihtimali varmı acaba, 920M 4Gb, i7 5500û ve 8gb ram kombinasyonu var dizüstü.

• quote:

Ekran kartım yetersiz gelebilme ihtimali varmı acaba, 920M 4Gb, i7 5500û ve 8gb ram kombinasyonu var dizüstü.

GPU'nun yetersiz olduğunu düşünmüyorum. GeForce Experience'tan Optimum ayarları kullanırsanız sıkıntı yaşamazsınız.
  • quote:

Sırf görüntü ile de sıkıntı yok, bunun yanında ses önce gidiyor sonra nvidia kernel hatası alıyorum.

• Erdo kardeşimle Uzun uğraşlar sonucu Diamond olmayı başardık
    2 gündür 14 maç kazandık 3 oyun kaybettik ve bu oyunların her ikisinde bir kesinlikle wall hack vardı 2 kere aimlock denk geldik doğar doğmaz ölüyoruz zaten o maçları direk kaybettik
    Bu diamond olmadan önceki son oyunumuz 2v5 Erdoyla aldık oyunu oynadığım en zor ve en çekişmeli maçtı sanırım

Bunda resim almayı unuttum bunuda Erdo çekti onuda ekleyeyim aynı oyunda Diamond olduk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daniel Faraday -- 1 Mart 2016; 2:55:32 >

• Daniel Faraday kullanıcısına yanıt
    Vallahi yaptık sonunda ya.. İnanamıyorum, o kadar hileciye karşı.. Sürekli 3 veya 4 kişi oynamamıza rağmen.. Başardık..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdo4

Vallahi yaptık sonunda ya.. İnanamıyorum, o kadar hileciye karşı.. Sürekli 3 veya 4 kişi oynamamıza rağmen.. Başardık..

• quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

Erdo kardeşimle Uzun uğraşlar sonucu Diamond olmayı başardık
    Bu diamond olmadan önceki son oyunumuz 2v5 Erdoyla aldık oyunu oynadığım en zor ve en çekişmeli maçtı sanırım

Bunda resim almayı unuttum bunuda Erdo çekti onuda ekleyeyim aynı oyunda Diamond olduk

lol hack bitches

Tebrikler beyler gözünüz aydın :)

eyvallah kardeşim
  • Daniel Faraday kullanıcısına yanıt
    Tebrikler beyler ben daha gold olamadım malesef. Afedersiniz çükük takımlarda ranked oynamaktan imanım gevredi.
  • PLAT ve DIAMOND arasında o kadar çok hack var ki.. adam teamdan karşı takımda hack olduğunu söylüyor kendiside açıyor hack i falan kusura bakayın ayağına :D Kimseye güvenemiyorsun oyunda.Karşıya gelir diye herkes hack ile oyuna falan giriyor sanırım.Pro League de oynayan adamların oyuncuları bile FairFight ten ban yiyor siz düşünün.
  • Sağolun hocam ancak herkese öyle takım geliyor yapacak bir şey yok platda da aynı 2-3 kişi taşıyoruz hep
    @belverus

hocam izleyici modu olsaydıda bizim maçları 2 gündür izleseydin iki maçta bir wallhack adam pencere tarayarak çıkıyor duvar tarıyor direk paranoya olduk artık mermi geçen yerlerden yürümüyoruz falan report sistemi gelecekmiş akşam bakalım belki önüne geçilir ama çok zor fairfight dediğimiz sistem o kadar berbat ki sadece statlara bakıp ban atıyor..
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.