Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (239. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.475
Cevap
116
Favori
345.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni sezonla birlikte temel 20 operatör renown bedelleri sıfırlanmış . Silah Eklentileride tüm operatörlerde renown bedelleri sıfırlanmış. Yeni satın alanların işini kolaylaştırmak içinmiş. Hali hazırda bunlara sahip olanlara renown lar iade edilmeyecekmiş.

https://rainbow6.ubisoft.com/siege/en-gb/news/detail.aspx?c=tcm:154-319624-16&ct=tcm:154-76770-32

quote:

Beginning with the launch of Operation Chimera on March 6th (18:00 UTC), we will be removing the Renown cost of the original 20 Operators for all players who own the Standard Edition or the Advanced, Gold, and Complete editions. Additionally, we will be removing the Renown cost of attachments for all past and future Operators. This will mean that you have all attachments made available to you for all Operators.

This will be effective for everyone who already owns the aforementioned versions of the game, and any new players who purchase the game in the future. Unfortunately, due to a technical limitation, we will not be able to issue refunds for players that have already acquired these Operators, or attachments.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miraclescape -- 2 Mart 2018; 12:00:19 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    6.1k yokmu arttıran

O değil de silah eklentilerine sahip olanlara iade yapılmıcaksa olan bize mi oldu şimdi Dövlet bize bokmıyir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

6.1k yokmu arttıran

O değil de silah eklentilerine sahip olanlara iade yapılmıcaksa olan bize mi oldu şimdi Dövlet bize bokmıyir

O kadar para harcadık geri gelse 1 operatör parası daha çıkardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

quote:

6.1k yokmu arttıran

O kadar para harcadık geri gelse 1 operatör parası daha çıkardı

o yüzden gelmiyor zaten

Şimdi ben bilmeden arkadaşa starter edition aldırmıştım, bu haberden sonra kulaklarımı çınlatıyor arkamdan Mesajda Standart edition ve üst sürümlerde böyle olacağı yazıyor.Peki bu arkadaş hiçbir şekilde yükselemez mi artık elindeki oyunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 2 Mart 2018; 13:44:6 >
  • silah eklentileri işi iyi olmuş çoğu silaha susturucu almak isteyip 250 renown verilmez buna diyip almıyordum
  • Online oyunlar hakkında pek tecrübeli birisi sayılmam ama Ubisoft sanki ölü bir oyun yeniden canlandı diye biraz şımarıp daha fazlasını istiyor, ancak mevcuttaki oyuncuları da öfkelendirmekten çekinmiyor gibi.

Ver eskilere renown, nedir yani. Adamların operatör almasından korkuyorsan sus payı olarak ver 5 tane Alpha Pack. Ya da eskilere renown boost ver bilmem kaç hafta? Hem oynasınlar sen kazan, hem de oynayan kazansın.

Ve saire. Bunlar benim aklıma gelen çözümler. İnsanlar böyle böyle bileniyor, sonra ufak bir zıt tutumda oyun firmasına hiddetleniyor ya da oyunu bırakıyor. Kreş yönetemeyecek adamlar yüzbinlerin oynadığı oyunu yönetince böyle oluyor, sanki her iki tarafı da memnun etmek pek zormuş gibi.

Fena kızmışım
  • Operatör/eklenti konusunda resmi açıklama yapılmış.

6 Mart'ta güncelleme ile birlikte değişikler olacak
    -Starter hariç paketlerde ilk 20 operatör ücretsiz olacak.
    -Tüm paketler için tüm silah eklentileri ücretsiz olacak
    -Starter paketinde önceden 2 operatör + 600 R6 Credits veriliyordu şimdi direkt 6 operatör verilecek.

Değişiklikler iyi de eski oyuncuları üzmeyin kardeşim 800 saatim olmuş ver işte bize de biraz bir şeyler Eklentiler 100-200 renown gözünüze az gözükebilir ama eklentiler toplamda 110k civarı ediyor.
    Ben bir tane Ryad Ramírez Al-Hassar skine okeyim Gönlümü alabilir hemen bu şekilde, giden renownlar sorun değil
  • quote:

Ben bir tane Ryad Ramírez Al-Hassar skine okeyim Gönlümü alabilir hemen bu şekilde, giden renownlar sorun değil

Blood Orchid verirler
    Yeni üniforma başlığı hiç görmedim ama gördüğüm kadarıyla yeni üniformalar dijital kırmızı camo olacak. Blood Orchid ile zirveye çıktılar artık gelenler sarmaz herhalde

• Herkese iyi akşamlar.Oyunu starter edition alarak büyük bi hata yapmıstım fakat biraz para yatırarak birazda oynayarak baya bi operatör açtım.Şuan bütçem yeterli.Starter editionun üstüne year 3 pass alsam bir sıkıntı yaşamam değil mi ? Oyunu çerezlik diye aldım tek başıma bile 80+ saat geçirmişim boş vakitlerimde. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: MertAndc

Herkese iyi akşamlar.Oyunu starter edition alarak büyük bi hata yapmıstım fakat biraz para yatırarak birazda oynayarak baya bi operatör açtım.Şuan bütçem yeterli.Starter editionun üstüne year 3 pass alsam bir sıkıntı yaşamam değil mi ? Oyunu çerezlik diye aldım tek başıma bile 80+ saat geçirmişim boş vakitlerimde. :D

Sıkıntı olmuyor 3.yıl operatörleri açıldığı gibi geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Online oyunlar hakkında pek tecrübeli birisi sayılmam ama Ubisoft sanki ölü bir oyun yeniden canlandı diye biraz şımarıp daha fazlasını istiyor, ancak mevcuttaki oyuncuları da öfkelendirmekten çekinmiyor gibi.

Ver eskilere renown, nedir yani. Adamların operatör almasından korkuyorsan sus payı olarak ver 5 tane Alpha Pack. Ya da eskilere renown boost ver bilmem kaç hafta? Hem oynasınlar sen kazan, hem de oynayan kazansın.

Ve saire. Bunlar benim aklıma gelen çözümler. İnsanlar böyle böyle bileniyor, sonra ufak bir zıt tutumda oyun firmasına hiddetleniyor ya da oyunu bırakıyor. Kreş yönetemeyecek adamlar yüzbinlerin oynadığı oyunu yönetince böyle oluyor, sanki her iki tarafı da memnun etmek pek zormuş gibi.

Fena kızmışım

Çok haklısın. Zor bir şey değil şu olayı yapmak.

• Jose_Gökhan kullanıcısına yanıt
    Bende hocam sizin aim kötü galiba o yüzden böyle konuşuyorsunuz çok önyargılısınız %90 diyorsunuz ama benim tanıdığım 15 Türk arkadaş var ve hiçbiri kullanmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: T R A G I C

Bende hocam sizin aim kötü galiba o yüzden böyle konuşuyorsunuz çok önyargılısınız %90 diyorsunuz ama benim tanıdığım 15 Türk arkadaş var ve hiçbiri kullanmıyor.

Benim aimimin kötü olması ile ne ilgisi var bu durumun.Hangi rank elodasın bilmiyorum ama,No recoil macrosu kullanan adam dolu plat üstünde.
    Eğer zaten plat üstüysen çok dert etmemen gerekiyor macro kullananları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: T R A G I C

Eğer zaten plat üstüysen çok dert etmemen gerekiyor macro kullananları.

Bu kadar savunmanın nedenini anladı herkes.Neyse sana iyi oyunlar.
    Yoo arkadaşım savunma değil de sen burayı ağlama duvarı falan zannettin ondan cevap verdim.Plat üstü oynuyorum diyorsun adamların recoil yapmasından şikayetçisin o zaman bende hileden şikayetçiyim napıcaksın?Boş yorum yapma ya da oynama en iyisi boşu boşuna üzmezsin kendini altı üstü oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jose_Gökhan

Benden türk oyunculara tavsiye.Son zamanlarda türk oyuncuların çoğunda No recoil(sekmeme) makrosu görüyorum.Bu hile ile eşdeğer benim gözümde.Ha wallhack açmışsın ha no recoil hiç bir farkı yok.Lütfen silahı kontrol edemeyecek kadar yeteneksizseniz gidin başka bir oyun oynayın.Bu konudakilerin çoğuda kullanıyor lafım aynı zamanda onlara.

17 Şubat'ta bu mesajı yazmışsın. 17 Şubat'tan beri ölmeye devam ediyorsan demek

Öldüm kesin wallhack, makro yazmış vuruyor olmaz ki ama. Benden iyi olma ihtimali olamaz zaten onu geç, hile yoksa makro kesin var belli. Lafım üst entry gibi ortaya, madem çoğu kullanıyormuş laflara gel

Edit: Bugün adamın birinde sadece silah gözüküyordu herifin vücudu hiç gözükmüyordu buna ne dense yeridir. Sap ile samanı ayırmakta fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 3 Mart 2018; 0:57:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

quote:

Orijinalden alıntı: Jose_Gökhan

Benden türk oyunculara tavsiye.Son zamanlarda türk oyuncuların çoğunda No recoil(sekmeme) makrosu görüyorum.Bu hile ile eşdeğer benim gözümde.Ha wallhack açmışsın ha no recoil hiç bir farkı yok.Lütfen silahı kontrol edemeyecek kadar yeteneksizseniz gidin başka bir oyun oynayın.Bu konudakilerin çoğuda kullanıyor lafım aynı zamanda onlara.

17 Şubat'ta bu mesajı yazmışsın. 17 Şubat'tan beri ölmeye devam ediyorsan demek

Öldüm kesin wallhack, makro yazmış vuruyor olmaz ki ama. Benden iyi olma ihtimali olamaz zaten onu geç, hile yoksa makro kesin var belli. Lafım üst entry gibi ortaya, madem çoğu kullanıyormuş laflara gel

Edit: Bugün adamın birinde sadece silah gözüküyordu herifin vücudu hiç gözükmüyordu buna ne dense yeridir. Sap ile samanı ayırmakta fayda var.

Bana oyun mu ögretiyorsun.Makro kullanan adam bellidir.Silahların sekmemesinden killcamden anlıyor insan.Ben aglayan tiplerden degilim. Karşımdaki gerizekalı hile yapıyorsa ona gereken küfürü ederim.Ben bu oyunda çok az kişiye wh dedim öldüğüm zaman.Ama no recoil rahat belli oluyor.Buraya kullanan oyuncuların(türk)listesini bile atabilirim aklımdakileri.Sizin bunu savunmanız işe işin garip kısmı.

• 
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.