Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (227. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
8.475
Cevap
116
Favori
345.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Selamlar Dostum ,

Yeni gelicek operatörler TTS'de ne zaman oynanabilir olucak bilgin varmı ?

teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serkan Murat Yıldırım

Selamlar Dostum ,

Yeni gelicek operatörler TTS'de ne zaman oynanabilir olucak bilgin varmı ?

teşekkürler.

6 Mart'ta oyuna gelecek, TTS'e de haftaya gelir muhtemelen şu anlık net bilgim yok.
  • Likeaboss1905 kullanıcısına yanıt
    Geliyom.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ubisoft bir oyunu nasıl batırarak çıkarmayı başardı ise... Şimdi bir oyunu nasıl batırırız olayına girmişler...

Rıp diyelim geçelim...

Elimizde adam gibi sadece ınsurgency kaldı...
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Serkan Murat Yıldırım kullanıcısına yanıt
    Pazartesi TTS demişti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 18 Şubat 2018; 16:51:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun zaten bozuk düzeltmediler şuan zaten oyuncu kaybettiler yaptıkları şey 3. sezonu sattırmak ve pack satmak para kazanmak.Böyle bi özellik eklenebilir mi ya duvardan görmek nedir oyunu eskiden beri oynarım ama artık pubg döndüm çünkü bu ela çıktığında ne kadar iyi geldi şimdi nasıl anladık hep aynı hikaye olduğunu görüyorum oyun benim için bitmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Calimocho -- 18 Şubat 2018; 17:10:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Ek olarak "seç ve banla" sistemi diye bir şey duyuruldu. Yarın tanıtımı yapılacak ama umarım operatör banlama değil de map banlamadır. Böyle bir durum olursa oyun ciddi sıkıntıya girer. Herkes Hibana/Thermite banlarlar demiş ama asıl Thatcher banlanırsa sıkıntı. Duvarın önüne jammer koyarsın, twitch dronu yakalamak da imkansız değil zaten atak takımı sittin sene içeri giremez.

"seç ve banla" Operatör banlama çıktı. 2şer tane banlıyoruz

- Tüm silah eklentileri operatörü aldığında açık olacak ( Sonunda )
    - Tüm base operatörler standard edition alanlara açık olacak. ( Starter alınmaz gerçekten artık )
    - Starter 2 tane daha op açacak.
    - Yeni serverlar oyun kalitesini artıracak. 2 yeni bölge serveri Güney Africa ve Güney Avrupa. (Türkiyeyi etkiliyor sanırım)
    - Biri atak, biri defans olmak üzere iki tane banlanacak. 5 atak 5 defans oynanacak. Oyundan önce karşının opları görülebilecek. Oyun başlamadan son kez bir op değiştirebiliyor ( Banlama olayı bizi etkilemiyor )
    - Yat haritası casuala geri dönüyor.
    - Bazı haritalar güncelleniyor. Hereford base

Clubhouse nolmuş yav
    https://clips.twitch.tv/CorrectRichWoodpeckerTBTacoLeft

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 18 Şubat 2018; 20:11:3 >

• Abi operatör banlamak nedir kaç tane operatör var zaten moba mı bu

EDİT: Ben mi yanlış anladım yoksa "prolig only" mi dedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luc4sHood -- 18 Şubat 2018; 19:4:48 >
  • Luc4sHood kullanıcısına yanıt
    Doğru duydun pro lig içinmiş. Söyledikleri bize çok ters olurdu zaten.
  • expo-9009 kullanıcısına yanıt
    Hocam oyunu resmen bitirirlerdi bence. Buarada oha ne çok şey değişecek öyle.
  • Luc4sHood kullanıcısına yanıt
    Aynı şekilde düşünüyorum. Boş durmamış adamlar gerçekten
  • quote:

Orijinalden alıntı: expo-9009

quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Ek olarak "seç ve banla" sistemi diye bir şey duyuruldu. Yarın tanıtımı yapılacak ama umarım operatör banlama değil de map banlamadır. Böyle bir durum olursa oyun ciddi sıkıntıya girer. Herkes Hibana/Thermite banlarlar demiş ama asıl Thatcher banlanırsa sıkıntı. Duvarın önüne jammer koyarsın, twitch dronu yakalamak da imkansız değil zaten atak takımı sittin sene içeri giremez.

"seç ve banla" Operatör banlama çıktı. 2şer tane banlıyoruz

- Tüm silah eklentileri, Tüm base operatörler yeni gelenlere açık olacak. (Sonunda)
    - Yeni serverlar oyun kalitesini artıracak. 2 yeni bölge serveri. (Türkiyeyi etkiliyor sanırım)
    - Biri atak, biri defans olmak üzere iki tane banlanacak. 5 atak 5 defans oynanacak. Oyundan önce karşının opları görülebilecek. Oyun başlamadan son kez bir op değiştirebiliyor ( Banlama olayı bizi etkilemiyor )
    -Bazı haritalar güncelleniyor. Hereford base

Clubhouse nolmuş yav
    https://clips.twitch.tv/CorrectRichWoodpeckerTBTacoLeft

Çok fazla şey gelecek, tabii çoğu 2.sezondan itibaren gelecek. Oyunu uzun ömürlü yapmaya çalışıyorlar.

Arka arkaya atak/defans olayı garip olmuş ranked'a gelir mi bilemiyorum 10 round diyor 2 katına çıktı resmen. Pro lig sezonları da 6 aya çıktı normaller de 6 aya çıkar mı acaba

Harita güncellemeleri iyi duruyor iyice merak ettim neler olacak

• Lion ile başa çıkabilirsin ama finka çok op olmuş.Sırf season pass satmak için yapmışlar böyle.Sağlam nerf yiyecekler en kısa zamanda.Operator banlama olayı proligde bile olmaması gereken bir olay.Taktikal fps olayında bu çok saçma.Bir taktik yapıyorsun.Herkesin seçeceği operator belli,yapacağı görevler belli.Rakip geliyor o operatoru banlıyor.Her iki taraf içinde saçma bir olay.Yenilik getireceğiz diye saçmalık getirmişler.
    Bizim sezonlar dlclere bağlı diye biliyorum ben. 6 ay çok olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: expo-9009

Bizim sezonlar dlclere bağlı diye biliyorum ben. 6 ay çok olur.

Sezonlar değil de rankların sıfırlanması 6 aylık olabilir aslında, LoL'de yıllıktı mesela bu. 3 ayın sonunda tekrar unranked oluyorsun ve sıfırdan başlıyorsun bir de statların kontrol edildiği sitelerde benim bir önceki oynadığım sezon gözükmüyor. Envanterde Velvet Shell Gold charm olmasa ben bile inanmazdım

Yıl olmuş 2018...

Edit: Yıl olmuş 2018 foruma resim yüklenmiyor daha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 18 Şubat 2018; 20:33:42 >

• Bundan arka plan olur kalitelisi gelirse

Buda Doc Face Reveal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 18 Şubat 2018; 21:53:10 >

• oyunu uplay den aldım tts nasıl indiririm bulamadım çok araştırdım yardımcı olacak birisi var mı?
  • mertugur kullanıcısına yanıt
    İndirme açılmamış olabilir. Oyunlar kısmında çıkıyordu.

Harita büyüklüğü

- İki tane zorluk modu. Zor mod için ödüllü haftalık uplay challenge olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 18 Şubat 2018; 22:7:40 >

• Vay vay vay adamlar ne yapmış böyle, herifler cidden boş durmamış.

Çok büyük değişiklikler geliyor, iyi olmuş hakaten.
  • 
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.