Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (191. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.475
Cevap
116
Favori
345.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ilk girişi steamden yapıcaksın. Sonrası uplayden oynarsın. Hepsini indirmemek için oyunu steam klasörüne kopyala. Max 2-3 gb birşey indirir.

Season pass 3 bende bekliyorum. Karakterleri oynayarak alacak kadar zaman bulamiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonunda 200.000 renown oldu 3. Yıl bedavaya geldi. Kısmet 4. yıla artık :)

• 562 mblik güncelleme gelmiş
  • Beyler zamanında starter belasına bulaştım,bunu full sürüm gibi yapma şansım yokmu? İflahımı kuruttu oyun karakter alamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Plan-B

Beyler zamanında starter belasına bulaştım,bunu full sürüm gibi yapma şansım yokmu? İflahımı kuruttu oyun karakter alamıyorum.

maalesef yok season pass year 2 alabilirsiniz indirimlerde 50 tlye kadar düşmüştü bazı sitelerde. 21 aralıkta yine indirim alabilir. Normal sürümde ben bile yeni gelen karakterleri açarken zorlanıyorum,para biriktirmek için çok oynamak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tavukum -- 14 Aralık 2017; 17:39:16 >
  • Beyler bir sıkıntı var yardımcı olabilirsiniz belki . Rainbow'u steam üzerinden satın aldım oyunu steam üzerinden başlatınca steame bağlı uplay hesabında oyun gözükmüyor . mecburen uplayden oyunun bulunduğu hesabı açmak zorunda kalıyorum. oyunu nasıl steam'e bağlı uplay hesabına taşıyabilirim.
  • Bende ikinci sezon tüm operatörler açık. Birinci sezonda açamadığım operatörler var. Para biriktiriyorum da ilk hangisini açmalıyım sizce? Buck, Blackbeard, Valkyrie, Capitao ve Echo. Solo oynuyorum bu arada.
  • lvrantum16 L kullanıcısına yanıt
    steamden aldığınız oyun steame bağlı uplaye eklenir. steam hesabına 1 tane uplay hesabı bağlanabilir.oyun nasıl başka uplaye gitti onu anlamadım
  • Plan-B kullanıcısına yanıt
    steamde starter lisansini kaldirip standart alan arkadaslar vardi galiba yanlis hatirliyor da olabilirim.

• Yandık bittik internet kalmadı, ne güncellemesi hâlâ
  • HankMoodies kullanıcısına yanıt
    Hocam Uplay hesap bilgilerini özelden atıyorum. Hayrına 23k renown atarsınız inşallah.

• Aslında oyunun normal sürümünü almaktansa starter + year 2 pass almak daha mantıklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockxmetalever

Bende ikinci sezon tüm operatörler açık. Birinci sezonda açamadığım operatörler var. Para biriktiriyorum da ilk hangisini açmalıyım sizce? Buck, Blackbeard, Valkyrie, Capitao ve Echo. Solo oynuyorum bu arada.

Buck'ın silahları kötü baya tepiyor ama güzel taktik uygulanabiliyor, pompalısıyla görev odasının altını/üstünü komple açıp deliklerden el bombası atıyorlar pro ligde. Hem artısı hem eksisi olan bir karakter para sıkıntısı yoksa açılabilir.

Capitao önceden el bombası varken çok alınıyordu ama el bombası kalktığından beri çok nadir görüyorum.

Valkyrie güzel ama kamerasını görmek çok zor değil üstüne şimdi Dokkaebi de bunun kameralarını görüyor ben olsam paramı harcamazdım.

BlackBeard ne iyi ne kötü. Silahları Buck'ın bir tık üstüne ama özelliği artık etkili değil anca 1-2 kurşunu durduruyor eskiden kalkanlı operatörler gibiydi o havası yok artık.

Echo önceden çok nadir oynardım şimdi spawnpeek yapmak için alıyorum defansta acog kullanabilen 3 operatörden biri bu güzel bir özellik. Drone'u da çok güçlü ama pek tercih edilmiyor.

Bu 5liden Buck ve Capitao harici hepsi var ama çok nadir oynuyorum. Hiçbiri olmasaydı muhtemelen ilk Buck açardım özelliği keyifli gözüküyor ama dediğim gibi silahları çok tepiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

steamden aldığınız oyun steame bağlı uplaye eklenir. steam hesabına 1 tane uplay hesabı bağlanabilir.oyun nasıl başka uplaye gitti onu anlamadım

bendde öyle olmadı hocam bak direk steamden başlatınca böyle hatalar alıyorumm .

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lvrantum16 -- 14 Aralık 2017; 19:38:52 >

• Bir donanımhaber maçı ayarlayalım 5v5.
  • beyler ben yeniyimde bi kaç sorum var

şu singleplay questlerini illa yapmam mı lazım yoksa casual mı oynayayım direk

birde silah eklentilerini nasıl açıcam girdiğim bütün maçlarda milletin silenceri sighti vs. var bende hiçbirşey yok xd
  • expo-9009 kullanıcısına yanıt
    Uplay hesabı şeyiniz olsun hocam ne demek, sadece envanterdeki kart setlerinin hepsini verin yeter. 1-2 tanecik var zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nunbolg

beyler ben yeniyimde bi kaç sorum var

şu singleplay questlerini illa yapmam mı lazım yoksa casual mı oynayayım direk

birde silah eklentilerini nasıl açıcam girdiğim bütün maçlarda milletin silenceri sighti vs. var bende hiçbirşey yok xd

Onları yapmanızı sonra da birkaç saat terrorist hunt oynamanızı tavsiye ederim direk casual girerseniz adamlar üzerinizde hedef talimi yapar.

Silah modifiyesi ana ekranda operators var orada hangi operator için modifiye edecekseniz onu seçip loadout'a gelin oradan silahı seçip eklentileri satın alıp takıyorsunuz eklentiler de ucuz 50-200 arası değişiyor. Recruit'in silahları modifiye olmuyor.
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    işte satın alamadım mesela jager için denedim level sınırı mı var ?
    yarın yine denerim sağolun
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Buck yerine Sledge nasıl olur? Ben aslında bir dlc operatörü yerine 2 normal (Pulse-Sledge) almayı düşünüyordum. Sen olsan yerimde ne alırdın?
  • 
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.