Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (190. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.475
Cevap
116
Favori
345.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beraber oynayacak arkadaşlar arıyorum. Steam linkim imzamda, oynamak isteyen olursa eklesin.
  • Daniel Faraday kullanıcısına yanıt
    Oyunu uplay üzerinden başlatsam 600 credits gelmez mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bgrn7 kullanıcısına yanıt
    valla denemedim sonuçta oyunu uplayden aktif etmeniz lazım steamden indirmeden aktif edemezsiniz.
  • Firefall kullanıcısına yanıt
    Voiduda 89TL şu anda daha ucuza bulursan haber et bize de
  • MRCTYLN kullanıcısına yanıt
    Ben de beklerim. 32 bin kadar kredi oldu ama bir operatöre 25 bin biriktirmek istemiyorum.

Oynayarak haritaları çok yavaş öğreniyorum. Ranked 9 maçta 2.3 W/L, 1.0 K/D oranına sahibim ama harita bilgisi eksikliği canıma okuyor. Oynayarak öğrenmek en doğrusu deniliyor ama ben daha hızlı öğrenmek istiyorum. Haritaları ezberlemenin en güzel yolu nedir? Videolar var, her harita ile ilgili 10-12 dakikalık bilgiler ihtiva ediyor, onlara mı zaman ayırmalı? Bir yol gösterin.
  • Nicholai Hel kullanıcısına yanıt
    Böyle bir şey görmüştüm redditte. Ben bakmadım hiç ama King George’u izlerim arada büyük ihtimal yardımcı olur videolar

https://www.reddit.com/r/Rainbow6/comments/7cfpte/hi_i_am_kinggeorge_and_i_made_map_guides_for/?st=JB544A9Z&sh=5bc8cff0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FrankieBaby -- 13 Aralık 2017; 16:51:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bakıcam eyvallah. Ben bu vatandaşı muazzam bir izleyici kitlesi olduğunu fark edince iki gün önce twitch'ten takip etmeye başladım. Canavar oynuyor gerçekten de. Ama Reddit'te DotA 2 komünitesi gibi faideli bilgilerin başlıklarına denk gelmediğimden takip etmeyi bıraktım. Youtube'tan denk geldikçe izliyordum.

Benim oynayan arkadaşlar zehir gibi. Zamanla elbette öğrenirim ama en azından ahmakça ölmeyeyim, takımın sırtına yük olmayayım.
  • Arkadaslar en hizli operator hangisi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pembekedi kullanıcısına yanıt
    Hızda üç yıldıza sahip her operatör aynı hızda hareket eder. Ama bunların arasından soruyorsan Caveira, modellemesi gereği daha hızlı hissedilir. Silahlarının hafifliği ve karakterin tasarımı sebebiyle normalde girseniz bir kısmınızın gözükeceği yerlere Caveira ile girdiğinizde gözükmüyorsunuz. Masa altları gibi
  • Year 3 pass yılbaşında indirim alır mı arkadaşlar ?

• Nicholai Hel kullanıcısına yanıt
    Direk multiplayer girmek yerine Terrorist Hunt - Rehine koruma/kurtarma - Bomb - görevlerini matchmaking ayarlarından 1 harita açık kalacak şekilde tek başınıza oynayın. Şak diye multiplayer girilmesini pek tavsiye etmiyorum :) Ben yaklaşık 75 - 80 saat bu modlarda kendi başıma hard zorlukta veya diğer insanlarla beraber oynadım. Çok müthiş bir katkısı oldu tüm mapleri avcunuzun için gibi öğreniyorusunuz. Zaman olarak kendinize hedef koyun bölümü bitirmek için ve onu geliştirmeye çalışın; hem aim hem de oyun mekaniklerine alışıyorsunuz. Ancak hiç bir Camera'nın yerini bilmiyorum halen bu modlarda olmuyor kamera. ( Direk oluyor ama kamera yuvası boş oluyor, ben haritalara alışırken de ihmal etmiştim hala da bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 13 Aralık 2017; 21:55:32 >
  • HankMoodies kullanıcısına yanıt
    16 saat kadar Terrorist Hunt oynadım da bana spot noktaları ve kamera yerleri gerek. Yoksa haritada kaybolmuyorum ama hangi kapı nereye bakıyor kestiremiyorum. Bir haritayı ezberleyeyim derken bir başkasını unutuyorum. Zaten yön duygusu pek iyi olan biri değilim, bu açıdan oyun benim için çok zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Hızda üç yıldıza sahip her operatör aynı hızda hareket eder. Ama bunların arasından soruyorsan Caveira, modellemesi gereği daha hızlı hissedilir. Silahlarının hafifliği ve karakterin tasarımı sebebiyle normalde girseniz bir kısmınızın gözükeceği yerlere Caveira ile girdiğinizde gözükmüyorsunuz. Masa altları gibi

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Undisclosed

quote:

Orijinalden alıntı: MoÇü

quote:

Orijinalden alıntı: rockerboy-h

Kapkanin hizi artmis efsane olmus.

Ben mi yeni farkettim ne zaman oldu bu olay?

İlk açtığım operatörlerden biri oldu kapkan. Önceden nasıldı bilmiyorum ama şuan gayet iyi ozellikle tuzak bombası çok iyi bol bol asist veriyor.

Aynen öyle güncellemeden önce nerdeyse işe yaramaz hale gelmişti kapkanın tuzağı lazerin gözükmemesi iyi olmuş

Katılıyorum. Kapkanın en büyük avantajı bombanın farkedilmemesi. Özelikle süre biterken karşı takım hızlı şekil de odaya girmeye çalışınca tuzağa düşüyor.

• MoÇü kullanıcısına yanıt
    Aynı raundda Ela, Frost, Kapkan, Lesion ve Bandit alınca güzel oluyor, girişlere tüm tuzakları sırayla kurup elektrikli telle cilasını atınca keyifli oluyor izlemesi :) Lüzumsuz lüzumsuz Roamer yapan olmazsa baya bir avantajlı oluyorsunuz. Bu aralar çok denk geliyor 13 TL'ye düştüğünden midir nedir, elin başında gidiyor uzaklara pat diye ölüyor hemen 4 vs 5 oynanıyor bunların yüzünden. Hele bir keresinde 4 kişi birden dağıldı gitti, odada tek kaldım. 4'i birden rush atınca Secure olmuştu bizimkiler aval aval gelmeye çalışıyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 13 Aralık 2017; 22:45:23 >
  • HankMoodies kullanıcısına yanıt
    Beni de en tav eden onlar. El başlar başlamaz bi şey varmış gibi düşmana doğru koşuyorlar sonra 2 3 kişi arasında kalıp mefta oluyorlar.

• MoÇü kullanıcısına yanıt
    Caveira al, Ela al, Lesion al efendi efendi Roamer lığını yap. Her karakterle de olmaz ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Caveira al, Ela al, Lesion al efendi efendi Roamer lığını yap. Her karakterle de olmaz ki

Aynen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoÇü -- 13 Aralık 2017; 23:26:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Aynı raundda Ela, Frost, Kapkan, Lesion ve Bandit alınca güzel oluyor, girişlere tüm tuzakları sırayla kurup elektrikli telle cilasını atınca keyifli oluyor izlemesi :) Lüzumsuz lüzumsuz Roamer yapan olmazsa baya bir avantajlı oluyorsunuz. Bu aralar çok denk geliyor 13 TL'ye düştüğünden midir nedir, elin başında gidiyor uzaklara pat diye ölüyor hemen 4 vs 5 oynanıyor bunların yüzünden. Hele bir keresinde 4 kişi birden dağıldı gitti, odada tek kaldım. 4'i birden rush atınca Secure olmuştu bizimkiler aval aval gelmeye çalışıyordu

Şu oyunda anchor-roam dengesi bir türlü ayarlanmıyor ideali 2-3 kişi kalır kalan 2-3 kişi gezer bazen odada 5 kişi oluyor bazen 1 kişi. Rakip içeri girip montaigne ile kapıyı da kaparsa tam kanser zaten
    Bir de roam atacak karakter var atmayacak karakter var adam almış Doc'u gidiyor mapin en uzak köşesinde ölüyor.

Şunları da bırakayım bu tarz videolar izlemek faydalı oluyor.

• Dr oyun year 3 daha yeni olduğu için fiyatları yüksek dedi biraz zaman sonra mağazaya ekleyeceğiz dediler.
  • 
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.