Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (189. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.475
Cevap
116
Favori
345.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler oyunu steamden almıştım, uplayden download yaptım şuan uplayden oynayamıyorum steamden açılıyor ve oyunu tekrar indiriyor. uplayden girmem için steamdeki ürün kodunu uplaye yazmam lazım sanırım. kodu nasıl öğrenebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: resultante.importante

beyler oyunu steamden almıştım, uplayden download yaptım şuan uplayden oynayamıyorum steamden açılıyor ve oyunu tekrar indiriyor. uplayden girmem için steamdeki ürün kodunu uplaye yazmam lazım sanırım. kodu nasıl öğrenebilirim

oyunu steamdan aldıysanız steamdan indirmek zorundasınız.
  • tavukum kullanıcısına yanıt
    ürün koduna nasıl erişebilirim peki
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Hibana neymiş ya öyle. W/L oranım 6.0, K/D oranım 3.0 oldu. Silahı muazzam, üçlü beşli kısa burst yapmayı seven biri olarak mesafe tanımaksızın tarıyorum etrafı

HEidit: W/L oranı ile K/D oranını karıştırmışım, tam tersi olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicholai Hel -- 11 Aralık 2017; 16:20:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Hibana neymiş ya öyle. W/L oranım 6.0, K/D oranım 3.0 oldu. Silahı muazzam, üçlü beşli kısa burst yapmayı seven biri olarak mesafe tanımaksızın tarıyorum etrafı

HEidit: W/L oranı ile K/D oranını karıştırmışım, tam tersi olacak

Hibana harika operatör olmuş silahları ve özelliği sayesinde pro league maçlarında en çok alınan operatör oluyor. Uzaktan tüfekle burst yakından da smg ile spray tamam
  • Kapkanin hizi artmis efsane olmus.

Ben mi yeni farkettim ne zaman oldu bu olay?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockerboy-h

Kapkanin hizi artmis efsane olmus.

İlk açtığım operatörlerden biri oldu kapkan. Önceden nasıldı bilmiyorum ama şuan gayet iyi ozellikle tuzak bombası çok iyi bol bol asist veriyor.

• quote:

Yaklaşık 2 ay oldu. Hızı 1'den 2'ye çıktı, zırhı 3'ten 2'ye indi. 3 tane tuzağı artarak 5 tane oldu. Hasarları 100'den 60'a düştü ama lazer de kalktı. Önceden anında öldürse de şimdiki haliyle rakipten 1-2 kişiyi yaralıyor hız konusunda buff aldı tuzak kurarken yetişmek çok zordu iyi oldu ama bu hasar/lazer konusu kişiye göre değişir.
  • Year 3 pass duyuruldu

https://twitter.com/rainbow6game/status/940631879631355904

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FrankieBaby -- 12 Aralık 2017; 20:26:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: InVein

Year 3 pass duyuruldu

https://twitter.com/rainbow6game/status/940631879631355904

Videonun başında ve sonundaki silahlardaki skin çok güzelmiş oyunda var mı acaba merak ettim. Bahsedilen skin mi diye de düşündüm de benzemiyor bence.
    Ben onu görsele özel olarak düşünmüştüm bir bilgim yok açıkçası.Oyun içinde yok diye biliyorum öyle bir skin,verilecek olan da o değil
  • Oyun içinde sürekli sarı fiş resmi çıkıyor bazen de kırmızı oluyor. Kesin olumsuz etkisi vardır kötü bağlantı nedeniyle ama ben anlamıyorum etkisini, her şey normalmiş gibi geliyor.
  • Son dönemde ciddi bir oyuncu artışı olmuş, geçen gün 100k'yı geçmişti. Starter'ın indirimle 13 liraya düşmesinin büyük etkisi olduğunu düşünüyorum.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 12 Aralık 2017; 23:55:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoÇü

quote:

İlk açtığım operatörlerden biri oldu kapkan. Önceden nasıldı bilmiyorum ama şuan gayet iyi ozellikle tuzak bombası çok iyi bol bol asist veriyor.

Aynen öyle güncellemeden önce nerdeyse işe yaramaz hale gelmişti kapkanın tuzağı lazerin gözükmemesi iyi olmuş

orda bakılması gereken vectordeki scope oyuna 1.5x veya 2x lik bir scope eklenecek sanırım önümüzdeki ilk sezonda
  • Görev var diye üç el Kapkan aldım. Oyunda sürekli birileri sakatlanıyor, ölüyor, onulmaz dertlere sahip oluyor

En son birisi lazeri nasıl sakladın, lazer niye gözükmüyor, seni reportlayacam dedi
  • Year 3 Passi , ucuza alabilecegimiz bir yer varmi ?

Gecen yil Year 2 Passi ilk ciktiginda 45 TL 'ye almistim droyundan fakat suan ucuza satan bir yer bulamadim ...

105 TL ederinden fazla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daniel Faraday kullanıcısına yanıt
    Mira 3 armor olduğundan acog gelebilir aslında ama o fire rate için acog ne kadar kulkanışlı olur bilemiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyuna Uplay üzerinden sahibim, Steam üzerinden starter satın alsam 600 r6 credit uplay hesabıma gelir mi?

ayrıca steam üzerinden aldığım dlc'ler de uplay hesabıma gelir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bgrn7 kullanıcısına yanıt
    geliyor evet ama oyunu steam üzerinden tekrar indirmeniz gerekiyor. Birde uplay ve steam hesaplarınızın bağlı olması lazım
  • 
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.