Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (170. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.475
Cevap
116
Favori
345.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Makro kullanan adam beceriksizdir ondan kullanıyordur. Resmen hile. Yemiyor demekki makrosuz çatışmak. Gelmez umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlamerHerif

Markette mevcut değiller hocam sadece packler çıkıyor. Bana o kadar fazla çıktı ki artık mor görünce inşallah black ice değildir diyorum yani lanet olsun

anladım hocam peki bir soru daha sorayım bilen vardır illaki squad a davet ettiğimiz sürekli connection failed hatası veriyor bunun sebebi ne olabilir
  • lvrantum16 L kullanıcısına yanıt
    Hocam bu sorunu çok önceden halletmişlerdi aslında tekrar ilk defa senden duyuyorum. Oyundan çıkıp girince veya başka birisi davet attığında düzeliyor olması lazımdı hatırladığım bu
  • Şu yeni recoil sistemine yapılan yorumlar cidden komedi Mevcut sistemde 2-3 mermilik burstlerden sonra bile mermi nişan aldığımız yere gitmiyor. İnternette bunu gösteren tonla video var abartmıyorum mermi nişan aldığımız yere gitmiyor. Durum böyleyken sanki mükemmel sistem bozulmuş gibi tepki vermeye gerek yok. Zaten recoil sistemi önceden elmaz(baklava) şeklinde rasgele tepiyordu %100 bilinmese ile macrolar yine işe yarıyordu internette bunun da tonla videosu var. Şimdi yeni sistemde merminin tepeceği yer bilineceğinden macro kullanımı başlayacakmış gibi bir düşünce var ama macro için kesin tepme noktasına gerek yok yaklaşık tahminler üzerinden de macrolar yapılıyor. En basidinden gidin duvara sıkarken mouse'u aşağı çekin mükemmel olmasa bile sarsma kontrolü yapabildiğinizi göreceksiniz.

• Selam Rainbow Severler

Rainbow Six Siege'de esl de ilk kez bir türk takımı kupa kazandı.55 takım arasından sıyrılıp Finalde İnferno'yu 2-0 Yendik.Finaldeki rakibimiz gerçekten çok güçlüydü.Oyunculardan birinin 6.0 w/l oranı vardı.

Final Maçı
    Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]

Turnuva Ağacı

Maçlar

1.Harita

2.Harita

Deadly Five Resmi İnternet Sitesi

http://d5esport.com/

• Oyunu bi süredir oynamıyordum. Şimdi bi oturup oynayayım dedim açılmıyor. Başlangıçtaki rainbow six siege resmi geliyor ekrana sonra çat kapanıyor tepki vermeden. Doğrulama falanda yaptım steamdan hala bi tepki yok. Şimdi işin yoksa sil baştan indir o kadar gb'ı....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ttnet kullanıp son 2 gündür yüksek ping sorunu yaşayan var mı?

• Kapkan'ın 2hız 2zırh 5tuzaklı olacağı değişiklik patchi ne zaman gelecek ?
  • Arkadaşlar benim sistemim gtx 1060 ve i5 4590. Oyunda medium low high gibi ayarlarda yüksek 100 üzeri fpslerde inanılmaz bir darboğaz oluyor. Hatta ultraya yakın ayarlarda dahi 90 civarlarında çalışıyor işlemci. Ancak 60 FPSye felan kitlersem darboğaz olmuyor ozaman input lag problemi karşıma çıkıyor.

Hiç bir oyunda bu başıma gelmiyor mesela BF1 online oynuyordum büyük haritalar daha fazla oyuncu ama asla böyle bir sorunum yoktu. Varmı arkadaşlar bir çözüm önerisi veya bilen biraz araştırdım ama çok net bir çözüm bulamadım internette ?
  • Şuan serverlar da bakım falan mı var acaba ? bilginiz var mı ?
  • Herkese selamlar,

Ranked için takım arkadaşı arıyoruz. Amacımız Diamond olmak bu yüzden bunun için bazı kriterlerimiz var.

● Level 100 ve üstü olmak

● Ranked tecrübesi olan

● Daha önce Diamond veya Platinum olmuş olmak

● Her oyun en az 4 kill alabilecek kapasite ve yeteneğe sahip olmak

● Soğukkanlı olmak, defanstayken peeklememek ve ataktayken acele etmemek

Bu mesajı yazmamdaki sebep, oyunu ne kadar taşırsak taşıyalım takımımızdaki diğer oyuncular yüzünden istediğimiz yere bir türlü gelemiyor olmamız.. (oyundan kopmalar, hiç adam vuramadan oyunu bitirenler vb.)

Bu yüzden bize yukarıda saydığım özellikte, oyunu ciddi şekilde oynayacak kişiler gerekiyor.

Şuan Platinum 3'üz. Oyunu PC'de oynuyoruz.

Aşağıda nasıl oynadığıma dair bir kaç resim paylaşıyorum. Lütfen bu kapasitede oyuncular bana yazsın.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erdo4 -- 15 Ekim 2017; 20:51:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Erdo4

Herkese selamlar,

Ranked için takım arkadaşı arıyoruz. Amacımız Diamond olmak bu yüzden bunun için bazı kriterlerimiz var.

● Level 100 ve üstü olmak

● Ranked tecrübesi olan

● Daha önce Diamond veya Platinum olmuş olmak

● Her oyun en az 4 kill alabilecek kapasite ve yeteneğe sahip olmak

● Soğukkanlı olmak, defanstayken peeklememek ve ataktayken acele etmemek

Bu mesajı yazmamdaki sebep, oyunu ne kadar taşırsak taşıyalım takımımızdaki diğer oyuncular yüzünden istediğimiz yere bir türlü gelemiyor olmamız.. (oyundan kopmalar, hiç adam vuramadan oyunu bitirenler vb.)

Bu yüzden bize yukarıda saydığım özellikte, oyunu ciddi şekilde oynayacak kişiler gerekiyor.

Şuan Platinum 3'üz. Oyunu PC'de oynuyoruz.

Aşağıda nasıl oynadığıma dair bir kaç resim paylaşıyorum. Lütfen bu kapasitede oyuncular bana yazsın.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]

Hocam sizi takımda denemek isteriz.Diamond sorunu yok bizde.Basit işler onlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jose_Gökhan -- 17 Ekim 2017; 3:3:44 >

• Haftalık challange sistemi ve görünümü değişmiş, hoş da olmuş. Aynı anda 8 tane aktif edebiliyoruz artık ve daha hoş bir görünüme kavuşmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

https://rainbow6.ubisoft.com/siege/en-us/news/152-303559-16/dev-blog-ping-abuse-peekers-advantage-and-next-steps

Ping ile ilgili gelişme mi var ingilizcesi iyi olan el atarsa

Yok açıklama yapılmış sadece. Peekers advantage diye bir olay var killcamlerde çok belli oluyor kısaca açıklayayım: oyunu internet üzerinden oynadığımızdan karşı tarafa veri gitmeden önce serverlara gidiyor oradan da karşıya gidiyor yani biraz gecikme oluyor. Oyunda bu gecikmeyi kullanarak düşman seni görmeden adamı vurabiliyorsun. Bazen açıyı keserken adam siperden az bir şey çıkar hatta bazen adamı görmeden ölürsün ama killcam ekranında durum farklıdır adam seni rahat yarım saniye görmüştür bu gecikme nedeni de pingden kaynaklanıyor buna peekers advantage diyorlar. Bunun nedeni de sanılanın aksine karşıdakinin pingi değil senin pingin. R6 bu açıklamayı yapmış sadece bir de çalışma falan demiş de öyle büyük etkisi olmaz yatırım lazım.

Videoda olay güzel anlatılmış

• Gold 1-3 arası gezip plat kovalarken arkadaşları oyuna başlatmam ve hadi ranked ranked demeleriyle birlikte 2 günde bronze düştüm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Eyvallah bi an heycanlanmıştım ping vs görünce Bi fps oyunundaki en önemli şey ping ve bu oyunun başının belası bu ya düzelmediği sürece adam akıllı kasılmıyor ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 18 Ekim 2017; 2:17:58 >
  • Allah aşkına şu "Failed to install Battleye Service" hatasının çözümü var mı? Oyun açılmıyor sabahtan beri. İnternette yazan hiçbir şey olmuyor. Benim bilgisayarı uzaylılar yaptı galiba standart değil.
  • bu aralar castle ile fps düşüren (glitch) veletler doldu ranked. (PS4) denk geliyor mu size de.

• https://www.youtube.com/watch?v=BQXkse_5VkU&t=6s

• 
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.