Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (133. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.475
Cevap
116
Favori
345.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yahu hadi mermin duvarı delip geçer anlarım da Glaz'ın, Castle'ın kurduğu duvarları yıkması nedir arkadaş? Bi kere takım oyunu denen bir şey var. Glaz'da sis bombası varsa eğer duvarı yıkması için Breach Charge'cı olan bir arkadaşından yardım isteyecek kardeşim! Adam hem sis atıyor, hem gece görüşü var, hem duvarları yıkıyor öh yani öh!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-63DBB8E76 -- 20 Mart 2017; 21:57:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bundan bir kaç sayfa önce demiştim Glaz'a öyle bir nerf vuracaklar ki millet alırken iki kere düşünecek diye söylediğimin hala arkasındanyım bu kadar op olmaz bir karakter
  • tam bir sat oyunu
  • glaz'a nerf gelsin, 2 değil 3 vursun mesela. adamın yıkmadığı duvar, göremediği yer yok. #nerfglaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ictopbasli

Yahu hadi mermin duvarı delip geçer anlarım da Glaz'ın, Castle'ın kurduğu duvarları yıkması nedir arkadaş? Bi kere takım oyunu denen bir şey var. Glaz'da sis bombası varsa eğer duvarı yıkması için Breach Charge'cı olan bir arkadaşından yardım isteyecek kardeşim! Adam hem sis atıyor, hem gece görüşü var, hem duvarları yıkıyor öh yani öh!

Baya sıkması gerek onu yıkması için mermisi sıkıntı.Zorunda olmadıkça kimse sıka sıka yıkmaz castle ın duvarını.

• Bu weekly challenges'i kontrol ediyordum. En son 3 dk. kalmıştı. 0 oldu şimdi de yükselmeye başladı 5, 15 dk. kaldı diyor. WTF?!?!
  • quote:

Bu weekly challenges'i kontrol ediyordum. En son 3 dk. kalmıştı. 0 oldu şimdi de yükselmeye başladı 5, 15 dk. kaldı diyor. WTF?!?!

Sorun olmazsa salı günleri 15.00'da yenileniyor. Dediğini duruma denk geldim 1-2 kez 14.00'dan sonra geçen dakikayı, kalan dakika olarak yazıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

quote:

Bu weekly challenges'i kontrol ediyordum. En son 3 dk. kalmıştı. 0 oldu şimdi de yükselmeye başladı 5, 15 dk. kaldı diyor. WTF?!?!

Sorun olmazsa salı günleri 15.00'da yenileniyor. Dediğini duruma denk geldim 1-2 kez 14.00'dan sonra geçen dakikayı, kalan dakika olarak yazıyor

Anladım teşekkürler.
  • Bir soru daha sormak istiyorum. Bende günlük görevlerden 3 tanesi açık ama sadece birisine görev geliyor. Diğer ikisine hiç görev geldiğini görmedim. Sürekli yarın gel görevini gör yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-63DBB8E76 -- 21 Mart 2017; 19:17:19 >
  • eskiden boyle degildi yaziyi bozmuslar normalde 2. 48 saat sonra şeklinde yani her gun 1 tane geliyor en fazla 3 tane birikiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Faltuner

eskiden boyle degildi yaziyi bozmuslar normalde 2. 48 saat sonra şeklinde yani her gun 1 tane geliyor en fazla 3 tane birikiyor

Hmm yani yeni gelen görevlerin biriktirilmesi için bir nevi görev envanteri işlevi görüyor. Saçmaymış, günlük 3 adet görev verseymiş daha iyi olurmuş. Teşekkürler bilgilendirdiğiniz için.
  • Haline şükret. Eskiden haftalık görevler de yoktu. Günde 150 altınlık görev geliyordu sadece.

• Güncellemeden sonra performans kaybı yaşayan oldu mu ? Texture high diğerleri low iken 60 fps alıyordum ve kasmıyordu ama şimdi pc daha da ısınıyor ve fps dropları yaşıyorum. Texture medium yaptım ama hala arada oluyor. Sizce sebebi nedir ?

• sensivity ayarını bir türlü tutturamadım ya çok hızlı geliyor ya çok yavaş sizin ayarlarınız nasıl? 3 tane sensivity ayarı var hepsini aynı mı yapmam gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PnshR88

Güncellemeden sonra performans kaybı yaşayan oldu mu ? Texture high diğerleri low iken 60 fps alıyordum ve kasmıyordu ama şimdi pc daha da ısınıyor ve fps dropları yaşıyorum. Texture medium yaptım ama hala arada oluyor. Sizce sebebi nedir ?

malesef evet
  • senatorts kullanıcısına yanıt
    Hocam şöyle çözdüm ekran kartı driverını silip tekrar yükledim bir de performans mod seçmiştim bilgisayarım gelişmiş özellikler kısmından onu windows tercihine bıraktım geri arada çok nadir fps droplar var ama bayağı azaldı

• oyun %50 indirime girdi ama hala alıp almama konusunda kararsızım
  • quote:

Orijinalden alıntı: webmaster33

sensivity ayarını bir türlü tutturamadım ya çok hızlı geliyor ya çok yavaş sizin ayarlarınız nasıl? 3 tane sensivity ayarı var hepsini aynı mı yapmam gerekiyor?

16 16 35 mouse dpi 1800

• Kesnlikle almalısın

Senin oyun Tarzını bilmiyorum ama

Müptelası olursun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yokyere -- 24 Mart 2017; 10:24:59 >
  • kesinlikle almalısın hocam bu fırsatı kaçırma derim
  • 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.