Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (132. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.475
Cevap
116
Favori
345.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: webmaster33

Arkadaşlar starter edition almak mantıklı mı yoksa normal versiyon mu almalı? Baya zormuş galiba operatör açmak starterda o yüzden kararsız kaldım ama baya da ucuz.

Starter'da aşırı zor operatör açmak. Açsan bile silahların geliştirmeleri, kamuflajlar, aksesuarlar derken bayağı bayağı bayağı bi zaman harcaman gerekiyor. Öte yandan Starter'da oyunu açarken 2 adet rastgele 2 adette senin operatör açman için para veriyor. Sevdiğin 2 operatörü alırsın, şansın varsa rastgele açılanlardan da sevdiğin operatörler çıkar (ki benimki öyle oldu) öyle yuvarlanıp gidersin. Ama imkanın varsa tabi ki normal sürümü al.

Ben Starter kullanıcısıyım ve operatör almak için haftalık indirimleri bekliyorum örneğin. Kamuflaj ve aksesuar işine daha hiç girmedim bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-63DBB8E76 -- 17 Mart 2017; 19:14:2 >

• Arkadaşlar starter edition var bende bunu yükselte gibi bir durum söz konusu değil dimi ?
  • gördüğüm en rezil eşleştirme sistemine sahip olan oyun
    daha az önce bize 24 level verdi karşıya 150-120

bir kere de bize olsa böyle bir şey....
  • quote:

Orijinalden alıntı: BIM OFFICIAL

gördüğüm en rezil eşleştirme sistemine sahip olan oyun
    daha az önce bize 24 level verdi karşıya 150-120

bir kere de bize olsa böyle bir şey....

Katılıyorum. Oyuna yeni başlayanlar olarak Casual modda oyuna ısınmaya çalışıyoruz. Yanımıza 100 seviyelik adamlar geliyor ve iyi oynamadığımız için azarlıyorlar. Burada suçlu oyuncular değil eşleştirme sistemi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-63DBB8E76 -- 19 Mart 2017; 13:7:38 >
  • arkadaşlar sizde de arada bir fps drop alıyor musunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlamerHerif

arkadaşlar sizde de arada bir fps drop alıyor musunuz ?

R9 380x -win8.1 deli drop oluyordu

Win10 da 2k high ağırlıklı ayarlar 60fps sabit

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Casualda kizmalari cok sacma zaten yeni baslayanlar cogunlukta orda
    Benim bahsettigim ranked rank atlayacagim macta 7 8 35 levellet geldi karsi takimin hepsi 100 ustuydu sonuc: 4-0

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Husky31 H kullanıcısına yanıt
    Sezon operatörleri daima 25k dır. Starter da 2 yi oyun başında verir. Diğer 2 yi de 300 er kredi ile alman için 600 kredi veriyor. İstersen o kredi ile 1 tane sezon operatörü de alabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: FlamerHerif

arkadaşlar sizde de arada bir fps drop alıyor musunuz ?

Bende favela haritasinda sıkıntı var
    Disarinin bazi bolgelerinde 40 a dusuyor

Icerde ise 70-80 ama icerdeyken fps dusen bolgelere bakan duvarlara gidince tekrar 40 a dusuyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bende de 1060 6gb win 10 var bazen çok minik takılmalar oluyor benimle mi alakalı yoksa oyunla mı alakalı çözemiyorum bu canımı sıkıyor bu durum işin içinden bir türlü çıkamadım
  • Hocam bende duvarları forcelerken falan minik bir takılma falan oluyor uyuz oluyorum zaten takıntılı pislik herifin tekiyim sorun bende mi yoksa oyunda mı diye düşünmekten kafayı yedim
  • FlamerHerif F kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı sorun vardı. Vsync ayarını "1 Frame" yapınca düzeldi. Deneyebilirsiniz.
  • matchmaking de son 10 maçtır saçmalık görmedim diyebilirim. genelde 3-5 kişi squad giriyoruz karşı takım ortalama bizim gibi oluyor. karşıda veya bizde tek tük düşük level li adamlar oluyor ancak oyunda bence matchmaking kısmını çok teferruatlı yapmışlar. yani benim düşüncem yakında oynanan map i bile tekrar oynatmamak için elinden geleni yapıyor sistem. böyle olunca da düşük oyuncular tabi ki denk gelebiliyor. Türk lerin tek sıkıntısı ping lerin yüksek olması. bazen ben adamın konumuna bakarken ben görmeden tekte vuruyor. killcam de izliyorum adam beni çok rahat görmüş ve epey taramış oluyor. kablosuzda pingim ortalama 100. internet sağlayıcısı superonline.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rorschach_ -- 20 Mart 2017; 12:30:28 >
  • cittaslow kullanıcısına yanıt
    Deneyeceğim teşekkürler hocam
  • quote:

Casualda kizmalari cok sacma zaten yeni baslayanlar cogunlukta orda
    Benim bahsettigim ranked rank atlayacagim macta 7 8 35 levellet geldi karsi takimin hepsi 100 ustuydu sonuc: 4-0

Ubisoft bi işini düzgün sağlam yapsa zaten dişimi kıracağım.

• Beyler Gold'a gelene kadar ne yazık ki matchmaking sistemi sizi ağır tokatlayacak. O yüzden tavsiyem tanıdık insanlarla birlikte girin yukarılara çıkın. Gold'da da kötü denkleştirdiği zamanlar oluyor ama aşağıdaki rütbeler kadar kötü değil. Glaz'ın yamadan sonraki hali ile baya maç yaptım. Bence glaz düzeltmesi güzel olmuş. Yeni bir taktiğe olanak tanımış. Çünkü glaz çok etkili değildi oyunda, alan adam çok azdı Glaz'ı. Birçok kişi op falan diyor ama, DEF'tekilerin deli dana gibi ortalıkta dolaşmasını, zırt pırt pencerelerden spawnkill yapmasını bir nebze durdurdu bu olay. Ayrıca üstte Faltuner'in de dediği gibi DEF dediğin yatmak, pozisyon almak, pusmak durumunda. Sis içinde kendini gösterirsen adam da vurur. Ayrıca tek atmıyor isterse 200 damage'i olsun, her daim iki atış yapmak zorunda. (HS hariç)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoRaCe

Beyler Gold'a gelene kadar ne yazık ki matchmaking sistemi sizi ağır tokatlayacak. O yüzden tavsiyem tanıdık insanlarla birlikte girin yukarılara çıkın. Gold'da da kötü denkleştirdiği zamanlar oluyor ama aşağıdaki rütbeler kadar kötü değil. Glaz'ın yamadan sonraki hali ile baya maç yaptım. Bence glaz düzeltmesi güzel olmuş. Yeni bir taktiğe olanak tanımış. Çünkü glaz çok etkili değildi oyunda, alan adam çok azdı Glaz'ı. Birçok kişi op falan diyor ama, DEF'tekilerin deli dana gibi ortalıkta dolaşmasını, zırt pırt pencerelerden spawnkill yapmasını bir nebze durdurdu bu olay. Ayrıca üstte Faltuner'in de dediği gibi DEF dediğin yatmak, pozisyon almak, pusmak durumunda. Sis içinde kendini gösterirsen adam da vurur. Ayrıca tek atmıyor isterse 200 damage'i olsun, her daim iki atış yapmak zorunda. (HS hariç)

Gold 1 den 3 e kadar eslestirme yuzunden dustum

Ayrica hasarida menzile bagli galiba

Yakindan rooka tek atmistim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MoRaCe

Beyler Gold'a gelene kadar ne yazık ki matchmaking sistemi sizi ağır tokatlayacak. O yüzden tavsiyem tanıdık insanlarla birlikte girin yukarılara çıkın. Gold'da da kötü denkleştirdiği zamanlar oluyor ama aşağıdaki rütbeler kadar kötü değil. Glaz'ın yamadan sonraki hali ile baya maç yaptım. Bence glaz düzeltmesi güzel olmuş. Yeni bir taktiğe olanak tanımış. Çünkü glaz çok etkili değildi oyunda, alan adam çok azdı Glaz'ı. Birçok kişi op falan diyor ama, DEF'tekilerin deli dana gibi ortalıkta dolaşmasını, zırt pırt pencerelerden spawnkill yapmasını bir nebze durdurdu bu olay. Ayrıca üstte Faltuner'in de dediği gibi DEF dediğin yatmak, pozisyon almak, pusmak durumunda. Sis içinde kendini gösterirsen adam da vurur. Ayrıca tek atmıyor isterse 200 damage'i olsun, her daim iki atış yapmak zorunda. (HS hariç)

Gold 1 den 3 e kadar eslestirme yuzunden dustum

Ayrica hasarida menzile bagli galiba

Yakindan rooka tek atmistim

Doğrudur. Armor'ın da etkisi var mesafenin de. Gold 1'den 3'e ben de düşüyorum hocam sürekli. Sonra çıkıyorum tekrar. Oyun bi şekilde aşağı yukarı çekiyor insanı. Ama sürekli düzgün oynayan tayfayla girince kolay kolay düşmezsiniz.

• MoRaCe kullanıcısına yanıt
    Geçen sezon plata 3 puan kala sezonu bitirdim. Tecrübelerime dayanarak şunu söyleyebilirim ki kesinlikle en az 2-3 arkadaşın olması lazım rankked giriyorsan eğer çünkü gelen insanlar çoğu ya troollüyor yada en tehlikelisi bosstlatmış gelmiş oluyor. Geçen sezon çok yaşadım bunları birde şu kalkan olayını söylemek istiyorum bildiğim kadarıyla etkisi tabi ki var ama öyle abartılacak şekilde değil uzun mesafeli çatışmalarda iş yapar eğer elonuz yüksekse herkes kafaya oynadığı için kalkan da sizi korumaz böyle de bir detay var

• Akıllara takılan tüm soruları cevapladım. Oyunu almayanlar lütfen dikkatle izlesin.

• 
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.