Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (263. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.474
Cevap
116
Favori
345.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hangi sunucuda denk geldi acaba?
  • EU
  • Nicholai Hel kullanıcısına yanıt
    Adamlar ciddi oynamıyorki. Bende denk gelmiştim birine. Troll gibi oynuyordu. Sürekli spawnpeek ve dışarı rambo gibi fırlamalar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • expo-9009 kullanıcısına yanıt
    Zofia'nın Lifeline ile iki kill aldı
  • Kısa bir Vigil rehberi. Kanalı da tavsiye ederim güzel videoları var.

• Selam arkadaşlar. oyunu ben geçen sene almıştım starter olarak ama oynamadım fazla. Bana 2 hero verildi başta. 6 mart 2018 den sonra starter alanlara 6 hero veriliyormuş başlangıçta. Ben hakkımı nasıl alabilirim? Veya steamde oyunu kaldırıp tekrar alsam bi sorun olur mu uplay dende kalkıyor mu öyle yapınca ?
  • OkanDRDYK kullanıcısına yanıt
    Ben de 2 tane ile başladım silah eklentilerini de renown ile açmıştım onlar da havaya gitti hocam. Yapılabilecek bi şey yok diye biliyorum.

• OkanDRDYK kullanıcısına yanıt
    Hakkını alamazsın, steam iade 1 yıldan sonra zor ama denersen kaybın olmaz. Steam iade alırsa uplay de siler bir şekilde

• Merhaba arkadaşlar. Oynadığımız r6 maçlarını yayınladığım twitch ve youtube kanal linklerini aşağıda veriyorum. Bizlere katılmak isteyenler olursa ilgili linklerdeki iletişim bilgilerinden irtibata geçebilirsiniz. İyi seyirler, iyi oyunlar dilerim.

Twitch : https://www.twitch.tv/ozyptic

Youtube : https://www.youtube.com/channel/UCLnIRL9AL4yf3fkqlrauPSgt

• selamlar beyler beraber oynamak isteyen arkadaşlar olursa beklerim pek bi kötü oynarım ama her akşam girerim muhabbet sohbet gideriz

dc :https://discord.gg/D97skxe
    steam :https://steamcommunity.com/profiles/76561198329824007/
  • Arkadaşlar charmları almak için ne yapmalıyız ?Bu görevlerin türkçeleştirilmiş hali yok mu

• quote:

Orijinalden alıntı: ownerplus

Arkadaşlar charmları almak için ne yapmalıyız ?Bu görevlerin türkçeleştirilmiş hali yok mu
    Özel görevlerin çevirisi yok diğerleri zaten basit ama yine de anlatayım. UPlay'i Türkçe yazınca orada Türkçe olarak çıkar büyük ihtimal çünkü sitesinde ve mobilde Türkçe diye hatırlıyorum. Ayarlarda dil var oradan Türkçeyi seçin sonra oyunlar sekmesinden oyunu bulun üzerine tıklayın oyun sayfası açılacak. Sonra soldaki menüde 3.sırada "club challenges" var muhtemelen klüp görevleri diye çevirmişlerdir oraya tıklayın açılan yerde klasik/haftalık yazıyor haftalığı seçin.
    https://club.ubisoft.com/tr-TR/game/rainbow-six-siege/PC/challenges buradan da takip edilebilir.

Bu haftanın özel görevlerine gelirsek 2 tane görev var. İlki kolay SAS operatörler ile 5 round kazan güzel de charm veriyor. Diğeri için 5 kişilik squad kurup 3 oyun yenmek gerekiyor oyun türü önemsiz ranked/casual fark etmiyor.

• Evet yaklaşık 2.5 yılın sonunda g300s farem pert oldu

Farelerden pek anlamam.Ama genel olarak memnundum.Tek sorunum vardi fareyi biraz bile kaldirinca ekran sapitiyordu.

Bi siteden 109 liraya Logitech G102 prodigy buldum.Yorumlar olumluydu.Sizce işimi görür mü?

200lira bütçem var önerilere açığım.Ağırlıklı olarak Moba sonrada Fps oynuyorum.

Pad olarakda Qck alacağım.

2 3 saat içinde sipariş geçmeliyim ve çok kararsızım.Özellikle fareyi kaldirinca olan titreme deli ediyordu g300s de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertAndc -- 19 Nisan 2018; 9:24:7 >
  • MertAndc M kullanıcısına yanıt
    G102 iyi mouse alternatif olarak Bloody A90 öneririm. Özellikle palm grip için tam f/p ürünü. Fiyat olarak ikisi de 100 lira civarıdır 200 lira bütçe varsa daha üst modellere de yönelebilirsiniz.

G300s'ten memnun olduysanız G102, A90'a göre daha cazip gelebilir ama yine de A90'a göz atın derim.

• A90 güzelmiş.Son olarak G402 dikkatimi çekti.Onun hakkında bilginiz var mı acaba?

Bu arada ilginiz için teşekkürler

• MertAndc M kullanıcısına yanıt
    Pek bilgim yok o tarz basık geliyor bana biraz. Forumda geniş bir klavye mouse gamepad tavsiye konusu vardı linkini bırakayım çok güncel değil ama buradan daha çabuk sonuç verebilir.

https://forum.donanimhaber.com/butceye-gore-mouse-mousepad-klavye-tavsiyesi-guncel--114897813

• Gördüğüm en gerçekçi R6 videosu aşırı uyuz bir durum
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Ağlayarak izledim

• 13 kill 4 asistim vardı, 3-0' dan 4-3 'e getirdik, son raunddayız. Hibana'yı alıp üstten terör salmaya başladık 2 tane babayiğidi oracıkta hakladık bizden de cengaver bir oğlan gitti. Aşağı kata inip bir tane daha talihsiz kişiyi mıhladık durum 2 kişi kaldılar biz dört kişiyiz. Tamam dedim bu iş artık bizde, tam bir geri dönüş hikayesi yazacağız karşı tarafta full plat arkadaşlar, maç sonuna fake plats gg wp yazmak üzereyiz tam... Bizim atılgan Glaz bir dalayım dedi oracıkta ışığı gördü, onun gidişine dayanamayan Fuze aletiyle kendini patlattı, bu hengame de bombayı kurduk başladık beklemeye. Tam Mira ile göz göze geldim çattt elektrik gitti.... Allah'ım dedim o hazzı bana niye layık görmedin allahım dedim, tarihi bir comeback yapmışız noktayı koyacağız sen git elektrik kesil. Ocağın sönsün Başkent Elektrik AŞ. O an bir daha gelmeyecek, hiç bir zaman bu hazzı bir daha yaşayamayacağım. Oyun benim için bitmiştir. 220'ye su döküp Six Siege müziği eşliğinde siliyorum oyunu...

• HankMoodies kullanıcısına yanıt
    Okurken sigara kendiliğinden cebimden çıkıp yandı
  • 
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.