Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (225. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.475
Cevap
116
Favori
345.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Outbreak için çok güzel sürprizler var dedi adam. Ranklar sezon başlayınca sıfırlanıyor diye biliyorum ben. Oda güncelleme verilince başlıyordu. Gerçi çokta emin değilim rankla aram yok

Bu arada yayından charm düştüysehttps://www.twitch.tv/inventory de gözüküyor . Sistem çok sağlam değil gibi. İki hesaptan yayın açık. Birine 45.dk charmı gelmiş diğerine gelmemiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: expo-9009

Outbreak için çok güzel sürprizler var dedi adam. Ranklar sezon başlayınca sıfırlanıyor diye biliyorum ben. Oda güncelleme verilince başlıyordu. Gerçi çokta emin değilim rankla aram yok

Bu arada yayından charm düştüysehttps://www.twitch.tv/inventory de gözüküyor . Sistem çok sağlam değil gibi. İki hesaptan yayın açık. Birine 45.dk charmı gelmiş diğerine gelmemiş.

Burası güzelmiş de bende bir şey 45 dakikayı geçtim saat 6'dan beri açık yayın

• Bu beyinsiz arkadaş burda mı bilmiyorum ama burdaysa da büyük ihtimal sesini çıkarmayacak. Kamera vururken önüme atladı kendisi. O malüm sahneyi biliyoruz zaten. Sonra saydırdı epey. Diğer round başında gelip vurdu. Bir sonraki round yine gelip tekrar vurdu oyundan atıldı. Sonra sövüyo oluyorum böylelerine cidden sövmek falan az geliyor bence. Neyse gece gece sinirlerimi oynattı çıktım oyundan. Şu team kill muhabbetine bi ceza gelse de kurtulsak.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]

• Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Bu düşen charm ların bi aktif etme,kullanma süresi var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nu.D.38

Bu düşen charm ların bi aktif etme,kullanma süresi var mı?

Yok, otomatik aktif olacak ve kalıcı olarak eklenecek.

@Luc4sHood Kamera vururken öne geçen, adam vururken öne geçen say say bitmez bunlar. Bazen karşımda adam var tam sıkacam önüme adam geçiyor sıkamıyorum adam ikimizi de vuruyor sonra. Geçen rankedda adam önüme geçti ben de yine de sıktım şansa bizim adama nasılsa denk gelmedi
    Teamkill için bekleme cezası var ama yeterli gelmiyor herhalde. Casual beni artık pek kanser etmiyor, özellikle ranked oynadıktan sonra casualde adam rehine fuze'lasa umurumda olmuyor

• Kaç dakika izlemek gerekiyordu charm için?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 saat izlemişimdir charm yok?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende oyun şuan 48,9 GB. Sizde de öyle mi ?
    Bu arada Steam'de game properties kısmındaki DLC bölümünda Ultra HD pack yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RundeLL

Arkadaşlar bende oyun şuan 48,9 GB. Sizde de öyle mi ?
    Bu arada Steam'de game properties kısmındaki DLC bölümünda Ultra HD pack yok.

Aynı bende de
  • RundeLL kullanıcısına yanıt
    Ultra pack'li 73.3 gb'miş. Maşallah baya varmış hiç bakmamıştım
  • beyler öncelikle bir sorum olacak.

kapkan'ın tuzakları, ölünce iptal oluyor mu?
    birde sanırsam kapkan'ın tuzaklarından koşarak geçenler ölmüyor..

bu arada, aktif oynayan varsa ekleyebilir beni.
    http://steamcommunity.com/id/RapidoVV/
  • Tamam o halde 48GB olması normal. Cevaplar için teşekkürler. :)

Tuzaklar hem kapkan öldükten sonra varlığını sürdürüyor. Hemde koşarak geçsen de patlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RundeLL

Tamam o halde 48GB olması normal. Cevaplar için teşekkürler. :)

Tuzaklar hem kapkan öldükten sonra varlığını sürdürüyor. Hemde koşarak geçsen de patlıyor.

40 veya 50 hp götürüyormuş. o yüzden ölmüyorlarmış :D
    eyvallah hocam.
  • jedi39 kullanıcısına yanıt
    4-8-12 saat izlicen. Izlediğin miktara göre charm değişiyor. Yada yayının 45. Dakikasını izlicen.

Türkçe anlatım da varmış zaten

https://youtu.be/QJHPIhj-Vus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benden türk oyunculara tavsiye.Son zamanlarda türk oyuncuların çoğunda No recoil(sekmeme) makrosu görüyorum.Bu hile ile eşdeğer benim gözümde.Ha wallhack açmışsın ha no recoil hiç bir farkı yok.Lütfen silahı kontrol edemeyecek kadar yeteneksizseniz gidin başka bir oyun oynayın.Bu konudakilerin çoğuda kullanıyor lafım aynı zamanda onlara.
  • Öldüm kesin wallhack, makro yazmış vuruyor olmaz ki ama. Benden iyi olma ihtimali olamaz zaten onu geç, hile yoksa makro kesin var belli. Lafım üst entry gibi ortaya, madem çoğu kullanıyormuş laflara gel

Edit: Bugün adamın birinde sadece silah gözüküyordu herifin vücudu hiç gözükmüyordu buna ne dense yeridir. Sap ile samanı ayırmakta fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 17 Şubat 2018; 19:45:43 >
  • Operatörleri dengelemek için özel takım kurulmuş. Güzel haber
  • 131 lvl + season pass 3 + tüm karakterler açık + 1300 kredi + +60gün boosterlı hesap satılıktır 100 lira son fiyat steam hesabıdır oyunu bıraktım
  • Güzel dengelemeler geliyor madde madde yazmışlar çevirmeye çalıştım.

-Öncelikle artık sezon ortasında operatör dengelemesi olmayacak sadece sezon başlarında olacak.
    -Dengelemeler hakkında daha fazla bilgi verilecek
    -Ela'nın yüksek pick rate'i şu an için ciddi bir sorunmuş
    -Hibana'nın makineli pistolu ile öldürme sayısı, Sledge'in makineli pistol ile öldürme sayısının 2 katıymış
    -Dengelemeler yetenekli oyuncuları baz alacak
    -Castle şu an çok güçsüz

Değişiklikler de şu şekilde:

-Ela'nın silahının tepmesi arttı ve hasarı düştü. Impact grenade yerine de kalkan geldi. Hem impactın gitmesi hem de silahına gelen nerf yüzünde Ela sağlam darbe aldı ki olması gereken buydu. Geçen Bandit çok seçiliyor diye nerf yemişti şimdi aynısını Ela da yaşıyor.

-Castle barikatları daha zor kırılacak ve takımına daha az tehdit oluşturacak. Bunun için gelecekte diye vurgulamışlar sonraki sezona kalabilir. Umarım güzel bir buff alır şu haliyle yararda çok zarar, en azından üzerine Fuze, cluster charge kuramasa bile fark yaratır.

-Hibana ve Echo'nun makineli pistolu olan Bearing-9 nerf yiyecek

-Lord Tachanka buff veya rework alacak. Çok uzak olmayan gelecek denmiş bunun için de ama yine bu sezona yetişeceğini sanmıyorum.

Ek olarak "seç ve banla" sistemi diye bir şey duyuruldu. Yarın tanıtımı yapılacak ama umarım operatör banlama değil de map banlamadır. Böyle bir durum olursa oyun ciddi sıkıntıya girer. Herkes Hibana/Thermite banlarlar demiş ama asıl Thatcher banlanırsa sıkıntı. Duvarın önüne jammer koyarsın, twitch dronu yakalamak da imkansız değil zaten atak takımı sittin sene içeri giremez.

• Yeni operatörlerin tanıtımı. Finka güçlü, Lion OP.

Ash Elite. Harika olmasa da bence güzel

https://clips.twitch.tv/ApatheticCarelessWerewolfSoonerLater

• 
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.