Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (219. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.475
Cevap
116
Favori
345.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynısı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jose_Gökhan kullanıcısına yanıt
    İstanbul'da değildim neyse başka turnuvalara artık.

• Mission abort..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luc4sHood -- 7 Şubat 2018; 1:15:55 >
  • Nicholai Hel kullanıcısına yanıt
    Bir zamanlar Deniz Seki
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    Bence ünlüler arasında Türkiye'nin en güzel göğüslü hanımıdır
  • Nicholai Hel kullanıcısına yanıt

Buralar karışır bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Buralar karışır bence

Bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 7 Şubat 2018; 15:29:15 >

• Arkadaşım geldi görüşürüz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Arkadaşım geldi görüşürüz

• tarlan07 gençler eklerseniz, veya şuanda oynayan bi takım varsa oynayabiliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: Erdo4

Aklımda daha ortada sezon kavramı bile yokken, 1 saniyede 4 adam aldığım zamanlar geldi.. Ne günlerdi... hiç tuzak yer miyiz derdi yoktu. Kapan, iğne, sersemletici bomba varmı diye bakmadan çatıştığımız zamanlar... Özleniyorsunuz o günler.

Ela,lesion dan sonra oyundan soğudum hatta bıraktım sevdiğim tarzdan sapmaya gidiyo 3.sezonda'da gelenler op olcak zaten kaçarı yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Calimocho

quote:

Orijinalden alıntı: Erdo4

Aklımda daha ortada sezon kavramı bile yokken, 1 saniyede 4 adam aldığım zamanlar geldi.. Ne günlerdi... hiç tuzak yer miyiz derdi yoktu. Kapan, iğne, sersemletici bomba varmı diye bakmadan çatıştığımız zamanlar... Özleniyorsunuz o günler.

Ela,lesion dan sonra oyundan soğudum hatta bıraktım sevdiğim tarzdan sapmaya gidiyo 3.sezonda'da gelenler op olcak zaten kaçarı yok

Eski maplerinde yeri ayriydi. Her biri ayri ayri guzeldi. Zamaninda onlarada sövmüşlüğüm olmuştu ancak suan pismanim umarim en kisa zamanda brezilyada, gemide ve house'da oynadigimiz gunlere geri donebiliriz...

• jacquer kullanıcısına yanıt
    Ubisoftun amacı ne bilsem tower oynamak istemiyorum ben gelip duruyo beğenmiyorum mapi zorla oynuyoz ilk defa bi oyunda bu duruma düştüm ubisofttan adam olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Calimocho -- 9 Şubat 2018; 4:59:18 >
  • Eskiden oynarken altın 1-2 gibi oluyordum... Şimdi ise bakır larda dolanıyorum..Sebebi ise milletin hep çıkması..

oyunu 1 le 3 kişi bitiyoruz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erikirazeytin

Eskiden oynarken altın 1-2 gibi oluyordum... Şimdi ise bakır larda dolanıyorum..Sebebi ise milletin hep çıkması..

oyunu 1 le 3 kişi bitiyoruz...

3 kişiyle oyun kaybediyoruz ve skorum iyi ama 100 kesiyor, 5 kişiyle kaybediyoruz skorum kötü 95 kesiyor çok saçma bir puan sistemi var. Takımda eksik varsa çok az puan kesilmesi lazım bir de skorun da etkisi olması lazım. "LoL'de killeri sen almışsın takıma salmamışsın" mantığı var doğrudur 1 kişinin tüm parayı alması bir yerden sonra zarardır muhtemelen CS:GO'da da parayla silah alındığından bu mantık vardır ama bu oyun öyle bir şey yok. Skorun ne kadar fazlaysa o kadar iyisindir bu yüzden puanın dengeli kesilmesi lazım. Kaybettiğim oyunda KD yine 1'den fazla oluyor karşıda 0/5 adam oyun kazanıyor ve tam puan alırken ben de tam puan kaybediyorum.

En son 2017'nin Nisan zamanlarında oynamıştım ranked Gold 3 olarak başladım. Geçenlerde sıkıldım bir kümeye gireyim dedim küme için son 2 maçtı 4vs5 kaldık silver 3 başladım. Sonra 3 maç daha attım 2 tanesi 4vs5 1 tanesi de 3vs5 gitti onları da kaybedince bronz'a indim. Geçen gün 5vs5 maç atabildim sonunda silver 2'ye çıktım şimdi 2 maç daha yenersem gold olup bırakırım herhalde resmen kanser ediyor bu oyunun ranked sistemi

• Bir aralar burada da konuşulmuştu ses olayı.

• Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Tek çaren solo girmemek.

Casual oyunlarda seviyene yakın ve düzgün oynayan elemanları ekle, bize karşı ön yargılı olduklarından önceden ekleyebilir miyim diye sorarsan nezakete aklı başında Avrupalı büyük değer verir, kabul edecektir. Benim arkadaş listemde 120 kişi varsa epi topu 20'si Türk arkadaştır, kalanları da genel olarak bizi sevmeyen İngiliz, Alman, Fransız ve İngiliz arkadaşların boşboğazlığı ve her şeye gülme ihtiyacı hissetmesi dışında diğerlerinden bir sıkıntı görmedim.

Arkadaşlar ile oynamak ve yalnız oynamak arasında siyah ve beyaz kadar fark var. Keşke olmasa. Ama dediğim gibi, casual oynayıp beğendiğiniz adamı ekleyip bir grup kurun ya da mevcut gruba dahil olun, başınız ağrımaz. Günde üç dört saat oynayarak zaten en az 2 Plat seviyesinde Türk bulursunuz. Gold seviyesinde çok daha fazlalar, genel olarak iyi çocuklar.
  • Sonunda karar verip benq xl2540 aldım. Fakat yurtiçi kargo denen rezil firma ile uğraşıyorum. Sabah kalktım sırf monitör gelecek diye bekledim öğlen aşağı bi indim kağıt yapıştırmışlar girişe, geldik bulamadık yazıyor. Çıldırmamak elde değil. Şubeye gittim az kalsın kavga edecektim. Lanet olsun ya. Bugün oyuna girerim diye kurmuştum kendimi. Şimdi yaşadığım sinirle kaldım. Ortada monitörde yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Tek çaren solo girmemek.

Casual oyunlarda seviyene yakın ve düzgün oynayan elemanları ekle, bize karşı ön yargılı olduklarından önceden ekleyebilir miyim diye sorarsan nezakete aklı başında Avrupalı büyük değer verir, kabul edecektir. Benim arkadaş listemde 120 kişi varsa epi topu 20'si Türk arkadaştır, kalanları da genel olarak bizi sevmeyen İngiliz, Alman, Fransız ve İngiliz arkadaşların boşboğazlığı ve her şeye gülme ihtiyacı hissetmesi dışında diğerlerinden bir sıkıntı görmedim.

Arkadaşlar ile oynamak ve yalnız oynamak arasında siyah ve beyaz kadar fark var. Keşke olmasa. Ama dediğim gibi, casual oynayıp beğendiğiniz adamı ekleyip bir grup kurun ya da mevcut gruba dahil olun, başınız ağrımaz. Günde üç dört saat oynayarak zaten en az 2 Plat seviyesinde Türk bulursunuz. Gold seviyesinde çok daha fazlalar, genel olarak iyi çocuklar.

Bazen denk gelenleri ekliyorum onlarla giriyoruz ama tanıdıkla girmek farklı oluyor. Sıkıntı şurada genelde gündüz oynadığımdan mecbur solo girmem gerekiyor. Sağdan soldan adam çağırsam da şu sıkıntı var geçen bronza kadar düştüm rank sorsa bronz diyemiyor insan

• 
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.