Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (218. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.475
Cevap
116
Favori
345.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Corsair M65 Pro RGB kullanıyorum ama şu üç mouse'tan birine geçiş yapıcam; Logitech G403, Zowie FK2 ya da Razer Mamba.

400 DPI benim için çok yavaş, bilek hareketiyle dönemiyorum. Genelde tek bilek hareketiyle 180 derece dönebildiğim bir DPI kullanırım, bizim oyunda yukarıdaki ayarla biraz daha fazla dönebiliyorum, DPI 600 falan olsa tam olacak da şimdi bir ritm tutturdum, onu kaybedip yeniden alışma sürecine girmek istemiyorum.

Ayrıca ADS'yi 83 yaparsanız aim almadan önceki sensitivity'i aim aldığınızda da kullanabilirsiniz, böylelikle iki farklı sensitivity'e alışmanıza gerek kalmaz. Bu da gecenin tüyosu olsun.
  • Luc4sHood kullanıcısına yanıt
    O çok koyuyor. LoLde 2-3 kez 3 veya 4 kişi kalıp oyunu çevirirken backdoor yemiştik. Normal kaybetsek yine içim acımazdı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nicholai Hel kullanıcısına yanıt
    Bendede aynı mouse var angle snapping kullanıyormusun hocam ?
  • saranghapanida S kullanıcısına yanıt
    Kullanmıyorum, asla kullanmam! Prensiplerim vardır.

Bu oyunda angle snapping'i önermiyorum. Oyun temelde köşe tutmak üzerine bir oyun.
    47 fps nedir reyiz üzdün
  • Nicholai Hel kullanıcısına yanıt
    Bende g403 ya da g pro almayı düşünüyordum. Zowienin bir sürü modeli var hangisi ne işe yarıyor çözemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne şartlar altında oynamaya çalışıyorum insanlar 144fps tutturucam diye falan uğraşıyorlar Hocam buarada normalde anca 60 ile oynayabiliyorum orda sanırım kill cam olduğu için midir nedir 47 olmuş 60a razıyım zaten

EDİT: Spam olmasın dedim. Az önce ikinci black ice çıktı ama gitti twitchin 417 denen dmrına çıktı. Biraz denedim 10 mermisi olmasa aslında güzel silahmış fakat f2 gerçeği var tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luc4sHood -- 5 Şubat 2018; 5:25:10 >
    Bana da demin Glaz'ın silahına Black Ice çıktı. F2 ya da R4C çıksa güzel olacak.

Sürekli Plat III ve üstü, dört beş maçta bir de Diamond oyuncuların olduğu oyunlara atıyor beni. Birkaç maç kotarıyorum ama oyun bir anda zorlaştı. Sürekli oynadığım gruptaki arkadaşlar Plat I-II idi, sürekli galibiyet ala ala solo casual oynanmaz hâle geldi. O seviyenin oyuncusu değilim, öle öle yamuldum. Az cooper gelse de yontsak diye bakıyorum
  • Aklımda daha ortada sezon kavramı bile yokken, 1 saniyede 4 adam aldığım zamanlar geldi.. Ne günlerdi... hiç tuzak yer miyiz derdi yoktu. Kapan, iğne, sersemletici bomba varmı diye bakmadan çatıştığımız zamanlar... Özleniyorsunuz o günler.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erdo4 -- 5 Şubat 2018; 21:7:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Bana da demin Glaz'ın silahına Black Ice çıktı. F2 ya da R4C çıksa güzel olacak.

Sürekli Plat III ve üstü, dört beş maçta bir de Diamond oyuncuların olduğu oyunlara atıyor beni. Birkaç maç kotarıyorum ama oyun bir anda zorlaştı. Sürekli oynadığım gruptaki arkadaşlar Plat I-II idi, sürekli galibiyet ala ala solo casual oynanmaz hâle geldi. O seviyenin oyuncusu değilim, öle öle yamuldum. Az cooper gelse de yontsak diye bakıyorum

Plat 2 ve üstü genelde solo-duo girmez. Karşına en az 3 Pre yada full squad attığından onlara karşı oynamak zordur. Bu sezon ilk defa solo-duo ranked deneyeyim dedim. Kanser edecek seviyede zorluyor adamı. Şuan Plat 1'e baya bir yaklaştım solo atarak ama Plat 1 sonrasını hiç düşünemiyorum..

• Yeni video yayınlandı

• quote:

Orijinalden alıntı: jedi39

Bende g403 ya da g pro almayı düşünüyordum. Zowienin bir sürü modeli var hangisi ne işe yarıyor çözemedim.

Zowie EC serisi en iyisi şuan. EC2 eli büyük olanlar, EC1 eli küçük olanlar için.. Razer Deathadder boyutunda EC2-A.

Logitech G900 almasaydım EC2-A alacaktım. Kullanılan malzeme ve sensörü çok iyi çünkü.
  • Erdo4 kullanıcısına yanıt
    Benim seviyem Plat II değil, o yüzden zorlanıyorum. Adamlar çok kasıyor, dediğim gibi dört beş maçta bir de rakibe Diamond geliyor, oyunu istiyorsa ve yetenekliyse bir şey yapamıyorum, elemanlar yaratık. Bizim takıma rakip seviyesinden adamlar atsa, benim yerime de rakibe Plat II atsa tamam da bizde de Gold III-IV falan oluyor, ya iki kişilik oynayacaksın ya da kaybedeceksin maçları. Kolay maç yok. Bu kadar zor seviyede olmasından da sıkıldım, Caveira ile en son ne zaman oynadım bilemiyorum. Rakip iyi diye Echo, Jager, Lesion, Rook, Doc manyağı oldum

Deminki eşleşme;

Bizim takım: Gold III-Gold III-Gold III-Ben (Gold II)-Gold IV
    Rakip: Plat III-Plat III-Plat III-Gold Star-Plat II

Bilmiyorum niye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicholai Hel -- 6 Şubat 2018; 1:43:22 >
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt

• selamlar
    biraz araştırdım ama bir sonuca varamadım fps 150 ler de ping 65 - 70 arası değişiyor ama anlamadığım bir şekilde oyun takılıyor lag var gibi hiç bir oyun da sıkıntı olmuyor ama bu oyunda boyle bir problemim var varmıdır çözümü bilen
  • Beyler Msi 1060 6 Gb modelini kazandım r6 turnuvasından.Kaça satılır bu meret?
  • Jose_Gökhan kullanıcısına yanıt
    Turnuva nerede oldu hayırlı olsun. 1800 e gider en az.

• Ekran görüntülerini ayarlayamadım. Böyle kalsın ayarlarsam ekleyeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicholai Hel -- 6 Şubat 2018; 19:49:14 >
  • jedi39 kullanıcısına yanıt
    Gaming İstanbul da oldu hocam.Keşke katılsaydınız garip bir turnuva oldu.Turnuvada maçların formatı garipti.Bazı maçlar 2 de bitti.Bazıları 3 de.
  • Ash ablamız.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]
  • 
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.