DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [ANA KONU] (Rehber ilk mesajda)
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Mehriyet, EXios, saranghapanida, Nicholai Hel Daha Az
4 Kayıtlı Üye
4.662
Cevap
94
Favori
119.004
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> FPS/TPS >> Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [ANA KONU] (Rehber ilk mesajda)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      5 Mesaj
      23 Ocak 2018 00:01:18
      Dün oyunun starter versiyonunu aldım bugun girdim fakat başlangıçta herkese verilen 600 kredi gelmedi ne yapmalıyım ? Bir çözümü varmı ?
      |
      |

• Yarbay
      7396 Mesaj
      23 Ocak 2018 13:55:47
      Metrelerce öteden kalkla siper alır halde aimsiz hs atan blitz resmen monitörü yumruklama nedeni nasıl bir saçmalık bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 23 Ocak 2018; 13:57:22 >
      |
      |

I am Bane and I could kill you... but death would only end your agony and silence your shame.
      Instead, I will simply...BREAK YOU!
      -Bane
      Steam: -Bane
    • Yarbay
      2055 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Blooods

23 Ocak 2018 17:20:09
      635 MB'lık bi güncelleme gelmiş fakat forumlara baksamda ne olduğunu anlayamadım

Edit: Yeni gelen grafik ayarıyla iyileşme olur diyordum fakat dememelerimde hiç bi iyileşme göremedim

Edit2: Ah be ubisoft

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blooods -- 23 Ocak 2018; 18:57:12 >
      |
      |

• 23 Ocak 2018 17:45:51 Konu Sahibi
      Patch notları yayınlandıhttps://rainbow6.ubisoft.com/siege/en-us/news/152-317056-16/operation-white-noise-mid-season-reinforcements

TTS'e gelen ile aynı bir fark göremedim.
      |
      |

I'm Commander Shepard and this is my favorite Steam account on the Citadel

Chuck Agents of SHIELD Sense8 Person of Interest Firefly Stargate Fringe Community
      Gerisi için TV Time

Don't Fight Love Both MARVEL - DC FAN
    • 23 Ocak 2018 18:34:38
      indirme yapmadan güncelleme geldi bana da. Pc açıp kapattım ama yine indirmedi. Capito aşkım 48 damage ama update yemiş oyun indirme olmadan.
      |
      |

# Akeno Himejima #
    • Yarbay
      2055 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Blooods

23 Ocak 2018 19:08:21
      Önce operatörler kilitli geldi oyunu yeniden açtım ardından loadout ayarları sıfırlanmış bir şekilde. Şaka mı yahu bu... Tek tek hepsini ayarlamak istemiyorum bunları geri getirmenin bir yolu yok mu arkadaşlar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 23 Ocak 2018 19:46:58 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Blooods

Önce operatörler kilitli geldi oyunu yeniden açtım ardından loadout ayarları sıfırlanmış bir şekilde. Şaka mı yahu bu... Tek tek hepsini ayarlamak istemiyorum bunları geri getirmenin bir yolu yok mu arkadaşlar ?

Maalesef. Oyun bakımdayken oyuna girince hepsi sıfırlanıyor
      |
      |

Chuck Agents of SHIELD Sense8 Person of Interest Firefly Stargate Fringe Community
      Gerisi için TV Time

• Yarbay
      3676 Mesaj
      23 Ocak 2018 19:47:18

Loadoutları bilgisayarımıza kaydetseler sorun çözülecek. Aynı sorunu bende yaşadım kaç kez. Her op açık olunca çok zaman öldürüyor gerçekten.

Mouse multiplier düşürüp faydasını gören oldu mu hiç ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 23 Ocak 2018; 19:50:3 >
      |
      |
      Blooods kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      8594 Mesaj
      23 Ocak 2018 20:16:50

Onun için sürekli oynadığın ayarda yalnızca mouse multiplier düşürmek ve bir o kadar daha oynamak gerek ki farkı anlayabilelim. Çünkü Windows işaretçi hızı, Windows işaretçi hassasiyeti, mouse'un yazılımındaki işaretçi hızı, mouse'un yazılımındaki işaretçi hassasiyeti, mouse'un yazılımındaki mousepad kalibrasyonu, DPI, oyun içi yatay ve dikey hız ile ADS, oyun içi FoV, Aspect Ratio ve Resolution ayarlarının hepsi mouse'u doğrudan etkiliyor.

Çoğu pro oyuncunun da default multiplier kullandığını göz önünde bulundurursak bizim gibi oyuncular için çok kafayı takacak bir ayar olduğunu düşünmüyorum. Ona gelene kadar yukarıda saydığım tüm ayarların daha çok etkisi var. Belki mükemmele yakın bir aim'e sahip olan biri için multiplier'dan gelecek ufak bir dokunuş büyük avantaja dönüşebilir.

120 level olup da hâlâ göbek deliğine, ayağına, bacaklarına nişan alıp orayı tarayan, biraz yukarı kaldırıp göğüs ve kafayı hedeflemeyen adama bırak mouse multiplier'i, elindeki mouse'u alıp donkey kong bongo drums versen de bir şey fark etmez.
      |
      |
      expo-9009 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Herkes eşit olsun dediklerinde onların derdi beceriksizleri iyileştirmek değil, sizi beceriksiz yapmaktı.

Zekânı test etmek için buraya tıkla.
    • 24 Ocak 2018 16:19:16 Konu Sahibi
      Patchten sonra Zofia ile bug yaşayan oldu mu hiç? Az önce t.hunt'ta farm için Zofia aldım baya avantajı oluyor diye ama pencereleri bombaatarıyla kıramadım işin garibi bomba atar penceredeki barikatı kırmayıp içinden geçti. Önce barikat kırılmayınca sinir oldum sonra baktım yanda kalkan yok etme puanı verdi sonra 1 tane de daha attım o da yine barikatı geçip tavanı delmiş. Sonra menüye döndüm fraps açıp kaydetmek için tekrar oda kurdum bu sefer bug düzeldi
      |
      |

Gerisi için TV Time

• 24 Ocak 2018 16:58:45
      Oyun en güzel zamanlarını yaşıyor teknik anlamda.. Yeni Anti-Aliasing efsane olmuş, efsane.. Render ve Sharpen seçeneklerinin eklenmesiyle de artık oyun 4K kalitesine gelmiş render anlamında..

Sıfır tırtık, kristal kalitesinde oyun olmuş. Herşey çok net ve kaliteli gözüküyor yeni AA ile... Sonunda FXAA'dan kurtulduğuma o kadar seviniyorum ki.. T-AA'yı gerçekten muhteşem yapmışlar, beklemiyordum böylesini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erdo4 -- 24 Ocak 2018; 17:1:23 >

ASUS Maximus VIII Ranger ┃ i7 6700K @ 4.8 Ghz ┃ Corsair H100i V2
      Corsair Dominator Platinum 16GB DDR4 3200MHzCrucial MX500 1TB SSD
      EVGA GTX 1070 FTW2 iCX @ 2138 MHz
      EVGA SuperNOVA 850W P2 Platinum ┃ EVGA Red Sleeved Cable Set
      Corsair K70 LUX RGB KeyboardLogitech G900 MouseCreative Sound BlasterX G5 Sound CardSennheiser HD 598 SR Headset
      Acer Predator XB241H G-Sync 180Hz ┃ Corsair 760T Arctic White Full Tower ┃ DXRacer Formula Gaming Chair
    • Yüzbaşı
      644 Mesaj
      24 Ocak 2018 17:57:57
      Beyler Z tuşu ile işaretleme yapılıyor biliyorsunuz. Bende o işaret çıkmıyor, işaretlerken çıkan sesi de duyamıyorum. Sorunu nasıl aşabilirim?

PS4

Xperia Z2

Msi Bazooka, Intel i3 6100 Skylake, Msi GTX 960 4G, Kingston Fury 8 GB 2133 Mhz, 1 TB Seagate HDD, Zalman Z3 Plus 600W,
    • Yarbay
      8594 Mesaj
      24 Ocak 2018 18:51:51
      Yav arkadaş nasıl bir optimizasyon varsa tüm ayarları low da yapsam high da yapsam aynı FPS'yi alıyorum GTX 980 ile

Herkes eşit olsun dediklerinde onların derdi beceriksizleri iyileştirmek değil, sizi beceriksiz yapmaktı.

• 24 Ocak 2018 19:15:09 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: RockStar.

Beyler Z tuşu ile işaretleme yapılıyor biliyorsunuz. Bende o işaret çıkmıyor, işaretlerken çıkan sesi de duyamıyorum. Sorunu nasıl aşabilirim?

Ayarlardan işaret tuşunu tekrar atayın belki kaybolmuş olabilir.

Gerisi için TV Time

• 24 Ocak 2018 20:13:14

Hocam high baskinken 60 sabit alıyorum r7 265 ve 8gb ram var, gtx 780 e denk geliyor benim kart. Biraz medium yapınca 80 fps alıyorum. Belki driver olarak bir probleminiz olabilir.

|
      |
      Nicholai Hel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

# Akeno Himejima #
    • Yarbay
      8594 Mesaj
      24 Ocak 2018 20:57:24

Sabit 144 üstü almaya çalışıyorum, normal şartlar altında alırsın diyor yabancı arkadaşlar ama ben pek anlamam bu işlerden. Zaten OC modeli, işlemciyi overclock'la diyorlar. Ondan da anlamam.

i7 4770k, 16 gb ram ve GTX 980 var. 120-130 alıyorum da bu FPS'yi low'da da high'da da alıyorum zaten. Nadiren 150-160'a çıkıyor, bu low ve high sadece o nadirliği belirliyor, low'da daha sık 150+ FPS alıyorum, high'da daha az.
      |
      |
      HankMoodies kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1733 Mesaj

Android Beta Tester
      24 Ocak 2018 22:46:03
      Oyunu oynamayı Mira ve Jackal güncellemesinden sonra bırakmıştım yarın tekrar başlayacağım. Bütün operatörlere sahiptim fakat Ying, lesion, ela, zofia, dokkabe, vigil eklenmiş bunları açarken nasıl bir sıralama izlemeliyim hangileri iyidir ?

Opel Insignia 1.6 Turbo 180 HP-230 NM Cosmo - Olimpik Beyaz + DVD 800 (2010)

Fiat Bravo 1.6 MultiJet 120 HP-320 NM S3 Sport - Lav Kırmızı + Skydome (2013)
    • Yüzbaşı
      644 Mesaj
      24 Ocak 2018 22:57:53
      quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Alıntıları Göster

Ayarlardan işaret tuşunu tekrar atayın belki kaybolmuş olabilir.

Baktım Z tuşunda. Tekrar atadım ama bir faydası olmadı. Uzun zamandır yok bende

|
      |

PS4

Xperia Z2

Msi Bazooka, Intel i3 6100 Skylake, Msi GTX 960 4G, Kingston Fury 8 GB 2133 Mhz, 1 TB Seagate HDD, Zalman Z3 Plus 600W,
    • Yüzbaşı
      644 Mesaj
      24 Ocak 2018 23:01:36
      quote:

Orijinalden alıntı: TMRT

Oyunu oynamayı Mira ve Jackal güncellemesinden sonra bırakmıştım yarın tekrar başlayacağım. Bütün operatörlere sahiptim fakat Ying, lesion, ela, zofia, dokkabe, vigil eklenmiş bunları açarken nasıl bir sıralama izlemeliyim hangileri iyidir ?

Ela ying lesion zofia dokkaebi vigil

|
      |

PS4

Xperia Z2

• 24 Ocak 2018 23:10:09 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: TMRT

Oyun tarzına bağlı bence sıralama şu:

Lesion, Ela, Dokkaebi, Zofia, Ying, Vigil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Gerisi için TV Time

Reklamlar
SEO
modasor
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,848
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.