Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (207. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.475
Cevap
116
Favori
345.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Verdim şukunu reyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Verdim şukunu reyiz

Sağ olasın reyiz. Rehberi yaparken ben de öğrendim bazı şeyleri aslında
  • Oyunu satın almayı düşünüyorum. Birini kendime birini amcama. İkimiz de yeni başlayacagiz. Ne tavsiye edersiniz? Oyun hakkında hiç bir bilgimiz yok sadece oynanış videoları izledik. Starter pack almayın diyorlar. Bazi avantajlar kisitlaniyormus vs.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tLqA

Oyunu satın almayı düşünüyorum. Birini kendime birini amcama. İkimiz de yeni başlayacagiz. Ne tavsiye edersiniz? Oyun hakkında hiç bir bilgimiz yok sadece oynanış videoları izledik. Starter pack almayın diyorlar. Bazi avantajlar kisitlaniyormus vs.

Starter kesinlikle almayın oyunu anlayınca birde normal paket almak zorunda kalırsınız daha fazla para.
    Youtube da jabba kanalı var onun rehberleri var onları izleyin yeterli.
  • quote:

Oyunu satın almayı düşünüyorum. Birini kendime birini amcama. İkimiz de yeni başlayacagiz. Ne tavsiye edersiniz? Oyun hakkında hiç bir bilgimiz yok sadece oynanış videoları izledik. Starter pack almayın diyorlar. Bazi avantajlar kisitlaniyormus vs.

Herhangi bir kısıtlama yok. Alıp almamak ne kadar oynayacağınıza bağlı detaylı açıklama ve karşılaştırma ilk mesajda var.
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Hile durumu nasıl? Pubg ve csgo da hileler yüzünden ana avrat sövmekten yoruldum. Bir de belirli zamanlarda indirime giriyor mu? Almışken tam sürüm alayım diyorum. Hile yoksa uzun süreler oynarım.

• Bu pinge rağmen;

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]
  • quote:

Hile durumu nasıl? Pubg ve csgo da hileler yüzünden ana avrat sövmekten yoruldum. Bir de belirli zamanlarda indirime giriyor mu? Almışken tam sürüm alayım diyorum. Hile yoksa uzun süreler oynarım.

Fazla yok ben hiç hileye denk gelmedim. Hileye denk gelenler var ama hilenin tespit edilip önlem alınması uzun sürmüyor hile yönüyle iyi. Her indirim döneminde indirime giriyor onun haricinde arada da giriyor tabi zamanı belli değil bunların.

@-Bane Haritaya biraz daha dikkatli baktım da Rusya hariç doğu avrupada bir biz varız. Kalan kısmın zaten server sıkıntısı yok server sıkıntı olan bölgeden de bir biz çıkmışız *as as as*
  • Hocam steam üzerinden r6 kredisi almistim 2 dakikada hesaba geldi.Tekrar aldim 1 saati geçti hala gelmedi.Ne yapmam gerekiyor destege yazayim dedim nerden yazilacagi bulamadim.Yardimci olur musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: MertAndc

Hocam steam üzerinden r6 kredisi almistim 2 dakikada hesaba geldi.Tekrar aldim 1 saati geçti hala gelmedi.Ne yapmam gerekiyor destege yazayim dedim nerden yazilacagi bulamadim.Yardimci olur musunuz?

https://store.steampowered.com/account/history/ şurada gözüküyor mu satın alma? Eğer varsa tıklayınca sorun mu var gibi seçenekler çıkacak
    Hile çok var. Bugün 10 kadar casual oynadım 2'sinde hile vardı. Biri iki round'da iki ace yaptı wallhack ile oradan oraya koşarak, ötekisi olduğumuz yere doğru bakıp rastgele tarıyor headshot alıyordu.

Bir de bilinen birkaç hile yok, farklı farklı hileler ve duyduğuma göre bir yıldır hile kullanıp yakalanmayan elemanlar varmış maalesef. Yine de mide bulandıracak kadar değil.

Türkler bu oyunu iyi oynuyor. Yeni başlayanlar hariç denk geldiklerim akıllı uslu söz dinleyen öğrenmeye meraklı arkadaş canlısı elemanlar.
  • Nicholai Hel kullanıcısına yanıt
    Bu can sıkıcı bir durum. Şimdi gözüm korktu işte. Konsolda hile yok sanırım ama pc ye büyük yatırım yaptım ve gamepad ile fps oyunlara hakim olamıyorum. Bot gibi oynuyorum. Yani öyle ya da böyle ağız tadıyla oyun oynayamayacagiz.

• quote:

Bu can sıkıcı bir durum. Şimdi gözüm korktu işte. Konsolda hile yok sanırım ama pc ye büyük yatırım yaptım ve gamepad ile fps oyunlara hakim olamıyorum. Bot gibi oynuyorum. Yani öyle ya da böyle ağız tadıyla oyun oynayamayacagiz.

Göz korkutacak seviyede değil. Hile çok var derken de CS:GO'yu referans almadım, zaten kendilerini de yıllardır oynamadığımdan mevcut durumu bilmiyorum.

FPS oyunlarını seviyorsanız ve bu oyunun tarzını da beğendiyseniz kesinlikle alın. "Öff be bıktım hilecilerden." dedirtecek bir durum yok. 10 maçın 2'sinde - ki bu her zaman olmuyor, otuz maçın üçünde diyebilirim- hile yapanla karşılaşmak benim için fazla ama bir başka oyunla mukayese etmiyorum ve bu oyun hızlı bir oyun olmadığından, taktiksel FPS olduğundan, neticede bir hileci sadece bir oyunu berbat edebildiğinden, sonraki oyunlarda kendisine büyük ihtimalle denk gelmeyeceğinizden hile de o kadar can sıkmıyor. Öfkelenmekten çok acıyorsunuz zaten hile yapana. Adam bronze 3, aim almayı, peek yapmayı, nerede yatacağını nerede çömeleceğini bilmiyor ama hile kullanıyor. Yazık diyorsunuz.

Daha önce de demiştim, yine diyeyim. Oyunun süper olduğunu, oyun komünitesinin - zamanında- çok (daha) kaliteli olduğunu duyduğum zamanlarda yani oyunun ilk zamanlarında oynamaya başlasaymışım keşke. Ben oyunu muazzam beğendim. Kesinlikle tavsiye ederim.

Ayrıca ubisoft yakın zamanda kallavi yaptırımlarla geliyor. Oyun çok daha güzel olacaktır.

• quote:

Hile ile okadar çok karsılaşmıyorum 200 levelim net hile diyebileceğim kişi sayısı baya az arkadaş ace yapıyorlar demiş ama buna hile diyemeyiz çok iyi oyuncular var nedir duvarın arkasından sizi takip eder yada yavaş yurume modunda bile olsanız uzaktan sizin olduğunuz yere dönmüştür killcamde bunlarla anlarsınız hile olduğunu yoksa her iyi oyuncuya hile gözüyle bakılmaz.
    Konsola klavye mouse almazsanız konsol pc den daha beterdir siz gamepad karsı mouse hilenin kralı oluyor banlanmada yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • son güncellemeden sonra pinkden dolayı doğru düzgün adam olamaz olduk acıkcası 60 pink görünüyor gerceği 120 gibi geliyor sanki
  • dockhanger kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı sorun var. Killcam'de hep rakip benden önce nişan almış bekliyor görüyorum. Sözde fiber internet var. Daha oyuna giresim gelmiyor.
  • dockhanger kullanıcısına yanıt
    Son güncellemeden öncede öyleydi.

Evet satın alma geçmişinde gözüküyor 2side ama sadece biri geldi.Dediginiz gibi yapinca bizlik bi sorun yok ubisofta git diyor steam.

Ubisofta yazdim steam satin alma gecmisinin ekran goruntusunude aldim.Biri geldi biri gelmedi yazdim yarim yamalak ingilizcem ile.Ne cevao ver ne gelen kredi.İsin komik tarafi olusturdugum mesajada girmek işkence tıklıyorum sayfa 10 dakkaya yükleniyor nerdeyse.2 tane karakter alacaktim sabirsizlikla bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: MertAndc

Evet satın alma geçmişinde gözüküyor 2side ama sadece biri geldi.Dediginiz gibi yapinca bizlik bi sorun yok ubisofta git diyor steam.

Ubisofta yazdim steam satin alma gecmisinin ekran goruntusunude aldim.Biri geldi biri gelmedi yazdim yarim yamalak ingilizcem ile.Ne cevao ver ne gelen kredi.İsin komik tarafi olusturdugum mesajada girmek işkence tıklıyorum sayfa 10 dakkaya yükleniyor nerdeyse.2 tane karakter alacaktim sabirsizlikla bekliyorum

Para ubisoft'a gitmiş ama standart ubi işte

https://twitter.com/UbisoftSupport buradan yazmak bazen daha çabuk sonuç verebiliyor. Ubisoft destek konusunda fena değil ama ulaşması sıkıntı

• İyi oyuncu ile hile yapan oyuncuyu ayırt edebilen, her yardıray bireyi bizi öldürdüğünde hile yapıyor diye yaftalamayan biriyim. Killcam'de gördüğümüz için diyoruz zaten hileyi. 30 metre ötedeki adamlara hızlı hızlı aim alıp headshot atan 64 level bronze III bir elemandı o arkadaş. Arkadaş ace yapıyorlar dememiş, iki el üst üste bu elemanın ace yaptığını söylemiş.

Ayrıca çok iyi oyuncular var dedikten sonra verdiğin örnekleri yaklaşık iki aylık oyuncu olarak ben de yapıyorum. Gold star'ım, çok yüksek seviyede hile yapılmıyor olabilir, ya da düşük seviyede oyuncular ya umursamaz ya da beceriksiz olur hileye ihtiyaç duymayabilir. Casual'da genelde hile yapılmaz, buna rağmen dünkü 10 maçın 2'sinde hileye denk geldim. Ondan önceki gün 10 maç atmışımdır yine, hile yoktu.

Ranked'da dediğim gibi üst seviye ve alt seviye hilesiz olabilir. Sizin seviye de Plat ya da Gold IV'ten aşağı ise genelde hile yoktur. Ama gold seviyesinde hileyi fark ediyorsunuz, oyundan soğutacak kadar olmasa da hile çok var. Pengu'nun videolarından bakabilirsiniz hile neye benziyor nasıl oluyor diye. Kendisine bir tane böyle wh'li eleman dadanmıştı.

• 
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.