Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (206. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.475
Cevap
116
Favori
345.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Üst seviyelerde işlevsiz görülmüyor aslında, Plat ve üstünde sürekli seçiliyor. Ama düzgün oynanmıyor, adam roam oynuyor pompalı almıyor adam öldürmeye çalışıyor Smoke'un görevini bilmiyor. Smoke normal operatörler gibi oynanmıyor, Cav gibi, farklı bir oyun tarzı var. Bir iki oda ötede, varsa ve güvenliyse üst hatch'te oynanmalı.

Görüyorum bazı maçlarda, eleman Smoke almış, 1 dakika kadar geçmiş, kill alıcam diye rakibi kovalıyor. Evet kill de alıyor ama sonrasında kendini de potansiyelini de öldürtüyor.

Anchor olarak oynamayı tercih eden olmuyor o yüzden pek alınmıyor en azından normal seviyelerde. Eskiden SMG-11'de ACOG vardı o yüzden spawnpeek için idealdi odada dururken de açı kesmen için iyiydi ama şu an o avantaj gitti. Aslında o avantajın gitmesi iyi de oldu biraz yakına girince gaz bombasını atma şansı arttı. Bir de mantıklı kullanmak lazım 2dk varken adam girmesin diye boşa basıyorlar son anlar için de bomba kalmıyor.

@-Bane Ben de o şekilde oynuyorum -oynarsam- ama ana smg'si de fena değil arada onu da kullanıyorum.

• Astekiv kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın attığı link izle. House haritasında rehine kurtarma görevi yapacaksın seri şekilde. Görevi 1.04 saniye altında tamamlarsan renown vermiyor. Bir de tek başına yaparsan daha az renown alıyorsun. Bu görevi arkadaşınla yapman lazım. Böyle olması bir bakıma da canının sıkılmasını engelliyor. Ortalama olarak 100 ile 130 arası (%+-5) renown gelecek başarına göre. Ayrıca bu yöntem hızlı seviye kasmana da yarıyor. House haritasında 4 tane rehine doğuş noktası var. Bunlarda belli yerlerdeki "İşaret Fişekleri" ile belli oluyor. Buna göre oyun yükleme, mvp ve görev dahil 1.5 dakikada tamamlıyorsun.
    Bu arada biz günlük boost kullandık ama tam verimli olmadı çünkü uykuluyduk. Boost ile oyun başı 250 renwon alıyorsun 1.5 ya da 2 dakikada ortalama bir hesapla 8 ya da 10 saat içinde yaparsın.
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Harita seçimi işliyor hocam.

Sadece House ve Rehine kurtarma ayarlı. Devamlı o çıkıyor.

Ayrıca ek olarak kesinlikle 1dk:06sn altında görevi tamamlamayın. Yoksa renown alamazsınız.
  • 8-10 saat nasıl terorist hunt oynuyorsunuz ya akıl alır gibi değil
  • Online merak ediyorum nasıl bir tat veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2PÁC

Harita seçimi işliyor hocam.

Sadece House ve Rehine kurtarma ayarlı. Devamlı o çıkıyor.

Ayrıca ek olarak kesinlikle 1dk:06sn altında görevi tamamlamayın. Yoksa renown alamazsınız.

Az önce emin olmak için oyunda 4-5 round denedim; harita seçimi lone wolf modunda etkili normal matchmaking modunda map random geliyor. Squad only modu da lone wolf gibi olduğundan onda da etkili olduğunu düşünüyorum.
  • Ve bitti. 24 saatmiş
  • Ufak bir Rook rehberi yaptım, yorumlara açıktır.

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1269207944
  • Şu mute'nin elit skini ne kadar şekil be, eliyle '' gel gel '' yapıyor sonra ekran gidiyor filan bi cool
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Şu mute'nin elit skini ne kadar şekil be, eliyle '' gel gel '' yapıyor sonra ekran gidiyor filan bi cool

Parasını hak etmeye çalışmışlar animasyonla. Çoğu elitin animasyonu da baya sağlam olmuş
    Az önce okudum oyun arasında hocam ne tesadüf

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Kaç para bi mute skini, steam magazasida yok digerleri gibi oyun ici aldiriyor illa ^^

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xientina

Az önce okudum oyun arasında hocam ne tesadüf

Popülere çıktıysa ne güzel

@-Bane Steam mağazasına R6 credits gelse de biraz bir şeyler alsak kur falan derken iyice pahalı oluyor bizim için. Skinleri de direk satmıyorlar hatta tam karşılığı R6 credits de satılmıyordur ille fazla aldıracaklar.

Steam'deki bakiyeyle R6 kredisi alabiliyorsunuz ya zaten? Ben 4000 küsür aldım da hiçbir legendary elite skin'i beğenmediğimden epic mepic doldurdum karakterleri. Bi Pulse hoşuma gidiyor, onu da pek oynamıyorum çünkü Cav, Rook, Doc ya da Ela'dan en az biri açıkta kalıyor, ona sıra gelmiyor.

Twitch'in düzgün bir skin'i yok. Ama gelecek. Saçları açık olan bir skin geliyor şimdi, onu bekliyorum almak için. Yeni gelecek skin'lere bakın, beğendiğiniz varsa para biriktirin
  • quote:

Steam'deki bakiyeyle R6 kredisi alabiliyorsunuz ya zaten? Ben 4000 küsür aldım da hiçbir legendary elite skin'i beğenmediğimden epic mepic doldurdum karakterleri. Bi Pulse hoşuma gidiyor, onu da pek oynamıyorum çünkü Cav, Rook, Doc ya da Ela'dan en az biri açıkta kalıyor, ona sıra gelmiyor.

Twitch'in düzgün bir skin'i yok. Ama gelecek. Saçları açık olan bir skin geliyor şimdi, onu bekliyorum almak için. Yeni gelecek skin'lere bakın, beğendiğiniz varsa para biriktirin

Onu bilmiyordum baktım şimdi dolar kuru 3.5 alınmış. Steam mağaza dememdeki amaç daha ucuz kurdu aslında ama yine de güzel tabi.

Hocam Steam den beni eklerseniz sevinirim, ekran görüntüsünü falan atarsanız beğenirim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Steam'in kuruna göre olsa iyi olurdu, evet. Ben hiç beğenmiyorum bu elite skin'leri. Yorumlara baktım da, yok en güzeli Sledge, en güzeli Twitch falan denilmiş. Bana pek bi dandik geliyor. Bu kadar oynayan varken bu işten iyi para kaldırabilirler aslında.
  • quote:

Steam'in kuruna göre olsa iyi olurdu, evet. Ben hiç beğenmiyorum bu elite skin'leri. Yorumlara baktım da, yok en güzeli Sledge, en güzeli Twitch falan denilmiş. Bana pek bi dandik geliyor. Bu kadar oynayan varken bu işten iyi para kaldırabilirler aslında.

Thermite oynadığımda Thermite hem üniforma hem de sonuç ekranı olarak güzel geliyor bana. Jager, Rook, Kapkan ve Mute'un üniformaları ve sonuç ekranları güzel ama paraya değer mi orası ayrı. Twitch hem WWII Fransız üniforması olarak güzel hem de drone'u görmek daha zor burada bir haksızlık olmuş
    BB, Pulse ve Sledge pek ilgimi çekmedi. Ash ve Thatcher da sızan gibiyse onlar da uzak dursun.
    Fuze da bir değişik olmuş ekranın değişmesi falan güzel ama tabanca ile havaya sıkma yerine daha iyisi olabilir.

Elitlerin güzel yanlarından biri de detayları. Fuze'un LMG'si reload yaparken şarjör yuvasında "fuze the hostage" yazıyor
    Rook'ta da çantada "rook mine" yazıyor o da çok ünlü bir olay.

• İnsanlığa faydalı olmak için rehber yazmaya devam ediyorum

Hızlı Renown kasma rehberim yayında
    http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1270558930
    Eskiden öyleydi ama artirildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 16 Ocak 2018; 1:52:13 >
  • 
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.