DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [ANA KONU] (Rehber ilk mesajda)
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: MRCTYLN, Daniel Faraday, owermars Daha Az
3 Kayıtlı Üye, 2 Misafir Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
4.564
Cevap
91
Favori
116.473
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> FPS/TPS >> Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [ANA KONU] (Rehber ilk mesajda)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      3670 Mesaj
      12 Ocak 2018 23:36:48
      Bunlar paylaşılmadı sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 12 Ocak 2018; 23:40:10 >
      |
      |

• 12 Ocak 2018 23:45:12 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Şuna bir göz atın derim. Genel olarak mantık bu;
      https://www.youtube.com/watch?v=AVoa6w_Ihco

Artık map seçimi yapılmıyor geçen renown kasarken sadece house açıktı ama favela, yat bile geldi

Renown kasmak isteyenler için bir taktik vereyim. Şimdi önümüzde yarı yıl arası olacak bu dönemde 1-2 gün harcayarak güzel renown kasabilirsiniz. Yapmanız gerekenler şunlar

1) Booster varsa tam kasmaya başlarken açın çünkü 2 kat renown ciddi fark ediyor
      2) 5 pre girmeye çalışın. 5 pre girerseniz takıma noob gelme ihtimali düşer ve hızlı kasarsınız. 5 kişi de booster açarsa %100 boost yerine %140 boost gelir. Yani normalin 2.4 katı renown gelir
      3) T.Hunt modunda map seçimi işe yaramıyor ama mod seçimi işe yarıyor sadece rehine kurtarma modunu seçin
      4) Map filtreleme işe yaramadığından house gelene kadar map değiştirin house geldiği zaman sonuç ekranından "retry" deyin hemen oyun başlasın. Bu şekilde çıkmadan saatlerce house oynayabilirsiniz.
      Edit: Map filtreleme modu sadece matchmaking için çalışmıyor yani beraber gireceğiniz kimse yoksa bu madde geçerli.
      5) Bu biraz ekstra olacak: Rehineyi pistolda iyi olan taşısın ve (bence) breacher operatör alın. Ben Buck ile kasıyorum genelde yanına Ash, Zofia, Sledge de iyi gider. Son olarak Thatcher olabilir c4'ler bazen sinir edebiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 13 Ocak 2018; 11:56:37 >

I'm Commander Shepard and this is my favorite Steam account on the Citadel

Chuck Agents of SHIELD Sense8 Person of Interest Firefly Stargate Fringe Community
      Gerisi için TV Time

Don't Fight Love Both MARVEL - DC FAN
    • Yarbay
      8586 Mesaj
      12 Ocak 2018 23:50:42

Ha doğru, Discord'ta da demiştin harita seçimi işlemiyor diye.
      |
      |
      Charles Bartowski kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Herkes eşit olsun dediklerinde onların derdi beceriksizleri iyileştirmek değil, sizi beceriksiz yapmaktı.

Zekânı test etmek için buraya tıkla.
    • 12 Ocak 2018 23:59:44 Konu Sahibi
      quote:

Ha doğru, Discord'ta da demiştin harita seçimi işlemiyor diye.

Harita seçme menüsü hâlâ var ama yine de seçemiyor. Belki lone wolf modunda veya squad only modunda sadece seçili haritayı verebilir onu hiç denemedim.

Edit: Şunu bırakayım güzel bir maç oluyorhttps://www.twitch.tv/rainbow6

Çoğu kişinin gözünde işlevsiz olan Smoke round kazandırarak en iyi anchorlardan biri olduğunu tekrar gösteriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 13 Ocak 2018; 0:16:25 >

Chuck Agents of SHIELD Sense8 Person of Interest Firefly Stargate Fringe Community
      Gerisi için TV Time

• Yarbay
      8586 Mesaj
      13 Ocak 2018 01:03:04

Üst seviyelerde işlevsiz görülmüyor aslında, Plat ve üstünde sürekli seçiliyor. Ama düzgün oynanmıyor, adam roam oynuyor pompalı almıyor adam öldürmeye çalışıyor Smoke'un görevini bilmiyor. Smoke normal operatörler gibi oynanmıyor, Cav gibi, farklı bir oyun tarzı var. Bir iki oda ötede, varsa ve güvenliyse üst hatch'te oynanmalı.

Görüyorum bazı maçlarda, eleman Smoke almış, 1 dakika kadar geçmiş, kill alıcam diye rakibi kovalıyor. Evet kill de alıyor ama sonrasında kendini de potansiyelini de öldürtüyor.
      |
      |

Herkes eşit olsun dediklerinde onların derdi beceriksizleri iyileştirmek değil, sizi beceriksiz yapmaktı.

• Yarbay
      7376 Mesaj
      13 Ocak 2018 01:10:16

Smoke candır ya, shotgun-smg ikilisi süper gidiyor ona.
      |
      |

I am Bane and I could kill you... but death would only end your agony and silence your shame.
      Instead, I will simply...BREAK YOU!
      -Bane
      Steam: -Bane
    • 13 Ocak 2018 01:27:51 Konu Sahibi

quote:

Üst seviyelerde işlevsiz görülmüyor aslında, Plat ve üstünde sürekli seçiliyor. Ama düzgün oynanmıyor, adam roam oynuyor pompalı almıyor adam öldürmeye çalışıyor Smoke'un görevini bilmiyor. Smoke normal operatörler gibi oynanmıyor, Cav gibi, farklı bir oyun tarzı var. Bir iki oda ötede, varsa ve güvenliyse üst hatch'te oynanmalı.

Görüyorum bazı maçlarda, eleman Smoke almış, 1 dakika kadar geçmiş, kill alıcam diye rakibi kovalıyor. Evet kill de alıyor ama sonrasında kendini de potansiyelini de öldürtüyor.

Anchor olarak oynamayı tercih eden olmuyor o yüzden pek alınmıyor en azından normal seviyelerde. Eskiden SMG-11'de ACOG vardı o yüzden spawnpeek için idealdi odada dururken de açı kesmen için iyiydi ama şu an o avantaj gitti. Aslında o avantajın gitmesi iyi de oldu biraz yakına girince gaz bombasını atma şansı arttı. Bir de mantıklı kullanmak lazım 2dk varken adam girmesin diye boşa basıyorlar son anlar için de bomba kalmıyor.

@-Bane Ben de o şekilde oynuyorum -oynarsam- ama ana smg'si de fena değil arada onu da kullanıyorum.
      |
      |
      Bahsedilenler: -Bane

Gerisi için TV Time

• Yarbay
      3227 Mesaj
      13 Ocak 2018 01:35:01

Arkadaşın attığı link izle. House haritasında rehine kurtarma görevi yapacaksın seri şekilde. Görevi 1.04 saniye altında tamamlarsan renown vermiyor. Bir de tek başına yaparsan daha az renown alıyorsun. Bu görevi arkadaşınla yapman lazım. Böyle olması bir bakıma da canının sıkılmasını engelliyor. Ortalama olarak 100 ile 130 arası (%+-5) renown gelecek başarına göre. Ayrıca bu yöntem hızlı seviye kasmana da yarıyor. House haritasında 4 tane rehine doğuş noktası var. Bunlarda belli yerlerdeki "İşaret Fişekleri" ile belli oluyor. Buna göre oyun yükleme, mvp ve görev dahil 1.5 dakikada tamamlıyorsun.
      Bu arada biz günlük boost kullandık ama tam verimli olmadı çünkü uykuluyduk. Boost ile oyun başı 250 renwon alıyorsun 1.5 ya da 2 dakikada ortalama bir hesapla 8 ya da 10 saat içinde yaparsın.
      |
      |
      Astekiv kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

AMD Ryzen R5 1600 @4.1GHz 1.4v ~ @3.925GHz 1.25vMSI B350M Pro-VD PlusAMD Sapphire R9 280 @1125 | 1500MHzARCTIC Liquid Freezer 240 Cpu CoolerCrucial 16GB 3000 MHz DDR4EVGA SuperNOVA G2 750wDeep Cool Kendomen Red PHILIPS 23" 234E5QSB/01 LED IPSXbox 360 Wireless ControllerLogitech F710 Wireless ControllerLogitech g502 RGB Logitech g710Logitech g633

• Binbaşı
      1658 Mesaj

iOS Beta Tester
      13 Ocak 2018 01:44:51

Harita seçimi işliyor hocam.

Sadece House ve Rehine kurtarma ayarlı. Devamlı o çıkıyor.

Ayrıca ek olarak kesinlikle 1dk:06sn altında görevi tamamlamayın. Yoksa renown alamazsınız.
      |
      |

STEAM: 2PAC -//- PSN: SAVASCI_KRAL

INTEL I7 4790K W/ H110i GTX -//- ASUS MAXIMUS VII FORMULA -//- CORSAIR VENGEANCE PRO 16GB -//- EVGA GTX 980 Ti K|NGP|N
      SAMSUNG 840 PRO 256GB SSD -//- SEAGATE 3TB BARRACUDA -//- COOLER MASTER HAF-X 942 -//- CORSAIR V2100 DOLBY 7.1 -//- SONY PS4
    • Binbaşı
      1681 Mesaj

Android Beta Tester
      13 Ocak 2018 03:13:16
      8-10 saat nasıl terorist hunt oynuyorsunuz ya akıl alır gibi değil
      |
      |

Intel i5 6500 4.5Ghz Bclk OC * MSI Gaming X Gtx 1080 * Asus Z170 Pro Gaming * Corsair Vengeance LPX 2x8GB 3000MHz C15 * Samsung 850 Evo 250gb * WD 1TB * Seagate 1TB * Corsair H100i v2 * EVGA 750W P2 * Logitech G810 Orion Spectrum RGB * Razer Diamonback * Corsair Void RGB * Corsair MM300 * Steam Controller * NZXT S340 Razer Edition * Benq Zowie XL2540
    • Yüzbaşı
      554 Mesaj
      13 Ocak 2018 10:16:04
      Online merak ediyorum nasıl bir tat veriyor
      |
      |

MSI H81M-P33 Intel H81**İntel İ5 4460 3.2Ghz**Asus Nvidia 970GTX Turbo**Kingston 16GB HyperX DDR3**Sandisk SSD Plus 240GB**WD Blue 1TB**Logitech MK345
    • 13 Ocak 2018 11:55:23 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: 2PÁC

Harita seçimi işliyor hocam.

Sadece House ve Rehine kurtarma ayarlı. Devamlı o çıkıyor.

Ayrıca ek olarak kesinlikle 1dk:06sn altında görevi tamamlamayın. Yoksa renown alamazsınız.

Az önce emin olmak için oyunda 4-5 round denedim; harita seçimi lone wolf modunda etkili normal matchmaking modunda map random geliyor. Squad only modu da lone wolf gibi olduğundan onda da etkili olduğunu düşünüyorum.
      |
      |

Gerisi için TV Time

• Yarbay
      8586 Mesaj
      13 Ocak 2018 19:26:14
      Ve bitti. 24 saatmiş
      |
      |

• 14 Ocak 2018 19:30:48 Konu Sahibi
      Ufak bir Rook rehberi yaptım, yorumlara açıktır.

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1269207944

Gerisi için TV Time

• Yarbay
      7376 Mesaj
      14 Ocak 2018 19:31:31
      Şu mute'nin elit skini ne kadar şekil be, eliyle '' gel gel '' yapıyor sonra ekran gidiyor filan bi cool

I am Bane and I could kill you... but death would only end your agony and silence your shame.
      -Bane
    • 14 Ocak 2018 23:13:01 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Şu mute'nin elit skini ne kadar şekil be, eliyle '' gel gel '' yapıyor sonra ekran gidiyor filan bi cool

Parasını hak etmeye çalışmışlar animasyonla. Çoğu elitin animasyonu da baya sağlam olmuş

Gerisi için TV Time

• 15 Ocak 2018 03:21:21

Az önce okudum oyun arasında hocam ne tesadüf

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      7376 Mesaj
      15 Ocak 2018 10:57:36

Kaç para bi mute skini, steam magazasida yok digerleri gibi oyun ici aldiriyor illa ^^

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

-Bane
    • 15 Ocak 2018 11:46:19 Konu Sahibi

quote:

Orijinalden alıntı: Xientina

Az önce okudum oyun arasında hocam ne tesadüf

Popülere çıktıysa ne güzel

@-Bane Steam mağazasına R6 credits gelse de biraz bir şeyler alsak kur falan derken iyice pahalı oluyor bizim için. Skinleri de direk satmıyorlar hatta tam karşılığı R6 credits de satılmıyordur ille fazla aldıracaklar.
      |
      |
      Bahsedilenler: -Bane

Gerisi için TV Time

• Yarbay
      8586 Mesaj
      15 Ocak 2018 15:08:32

Steam'deki bakiyeyle R6 kredisi alabiliyorsunuz ya zaten? Ben 4000 küsür aldım da hiçbir legendary elite skin'i beğenmediğimden epic mepic doldurdum karakterleri. Bi Pulse hoşuma gidiyor, onu da pek oynamıyorum çünkü Cav, Rook, Doc ya da Ela'dan en az biri açıkta kalıyor, ona sıra gelmiyor.

Twitch'in düzgün bir skin'i yok. Ama gelecek. Saçları açık olan bir skin geliyor şimdi, onu bekliyorum almak için. Yeni gelecek skin'lere bakın, beğendiğiniz varsa para biriktirin
      |
      |

Reklamlar
Yeni Abonelik d-smart
modasor
SEO
SEO
Opel Chevrolet yedek parça / Opelgm.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,763
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.