Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (PS4 Ana Konu) Artık Türkçe! (194. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.938
Cevap
56
Favori
194.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Deagleturk

Tebrikler iyi oyun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ps4 de r6 in fps kaç değerlerinde geziyor normalde.

Oyun ici menude bende 59 60 iken.

Oyuna girdigimde 29sabit fps yaziyor. 29 düşük degil mi neyden kaynaklanıyor olabilir?

Tv nin etkisi olabilir mi?

Çünkü tv baya kötü

• Mouhan kullanıcısına yanıt
    Tvden

• Teşekkür ederim.

Tv den kaynakli oldugunu bilmem çok güzel oldu.

Diger oyunlarda da muhtemelen böyle ama su anlık

Mecbur idare edecegim. :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Takimimiza her telden oyuncu ariyoruz. Rank mank kasanlar gelmesin. Keyifli, dozunda ciddiyeti olan, haritalari gorunce "burasi neresiydi yaa" demeyecek kadar bilgisi olan, prezentabl, ama en fazla bu kadar, en onemlisi keyifli zaman gecirecegimiz oyun oncelikli. Ama prezentabl. Prezent etmeli bazi seyleri. Yoksa olayimiz unpleasure olur.

Rank ulan raaaank RAAAAAAANK!!! diye oyundan keyif almayi unutup saci basi dagitanlara tepki olarak oynayalim Arkadas bir yanda platinum bir yanda 1848318 level istemek filan. TSK'ya basvurun siz burasi yanlis yer.

Mesajın bana karşılık mıydı bilmiyorum fakat isteyen istediği gibi oyununu oynayabili. Ben rank kasarım, sen farklı şekilde oynarsın, sen öyle zevk alırsın ben öyle zevk alırım. Herkes farklı şekilde keyif alıyor sonuçta oyundan arkadaşım saçmalamaya lüzum yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mouhan

Ps4 de r6 in fps kaç değerlerinde geziyor normalde.

Oyun ici menude bende 59 60 iken.

Oyuna girdigimde 29sabit fps yaziyor. 29 düşük degil mi neyden kaynaklanıyor olabilir?

Tv nin etkisi olabilir mi?

Çünkü tv baya kötü

Hangi mod ? Mutliplayer ranked ve locker da 60 fps ve terorist hunt'ta 30 fps ama vsync off yaparsan 70 fps görürsün ps4te
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.ED

renown kasmak için Terorist Hunt oynayacak oyunucular arıyoruz. Eğer hızlı bir şekilde renown ve seviye kasmak isterseniz Discord sunucusuna bekleriz. Ya da bana ulaşabilirsiniz.

Ben gelirim psn APmOmO .

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.ED

renown kasmak için Terorist Hunt oynayacak oyunucular arıyoruz. Eğer hızlı bir şekilde renown ve seviye kasmak isterseniz Discord sunucusuna bekleriz. Ya da bana ulaşabilirsiniz.

Ben gelirim psn APmOmO .

• Sabri a.k.a Hayalet kullanıcısına yanıt
    Hocam pc bölümüne atacağıma yanlışlıkla buraya attım. Kusura bakmayın.
  • Gelecek guncellemeyle ELA’yi mahvedecekler resmen. Silahindaki mermi sayisi 50den 40a, grizmotun etki suresi 7 saniyeden 4 saniyeye dusuyor ve grizmot yiyen kisi artik hizli kosabilecek.

Twitchin drone’undaki mermi sayisi 15den 5e.

Banditin telleri 3ten 2ye dusuyor. Baya nerf yedi bu operatorler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lucky Luciano -- 12 Ocak 2018; 14:57:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucky Luciano

Gelecek guncellemeyle ELA’yi mahvedecekler resmen. Silahindaki mermi sayisi 50den 40a, grizmotun etki suresi 7 saniyeden 4 saniyeye dusuyor. Be grizmot yiyen kisi artik hizli kosabilecek.

Twitchin dronundaki mermi sayisi 15den 5e.

Banditin telleri 3ten 2ye dusuyor. Baya nerf yedi bu operatorler.

Vay be sonunda Ela'ya nerf gelecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Targaryen96 -- 12 Ocak 2018; 14:21:32 >
  • Arkadaşlar oyunu steam üzerinden almıştım ve yine steam üzerinden kredi satın aldım fakat hala gelmedi. Ne yapmam gerekiyor acaba.

• evet hocam bende az önce öğrendim vsync off yaptım 70 oldu fps. oyun akıyor şu an 4 5 gün acı çektim :(
  • ottorehagel kullanıcısına yanıt
    Pc forumuna sorarsaniz daha hizli cevap gelir burasi playstation forumu

• https://youtu.be/KadLwWFf3Hg

Eski keskin nişancılardan kim kaldı

• Sifirlaniyor

• Ranked için birlikte oynayabileceğim birilerini arıyorum,şuana kadar tek oynadım ama ekip halinde çok daha avantajlı olur diye düşünüyorum.
    Rank: gold 4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Targaryen96 -- 17 Ocak 2018; 1:14:40 >
  • 30 saniyede ACE İyi seyirler

https://youtu.be/1rKiDx2YCe0

• Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyuncuları ile sosyal medya üzerinden yakın temas halinde olan Ubisoft, sevilen oyun için ilgi çekici bir istatistik daha paylaştı. Paylaştığı istatistikte oyunun Diamond seviyesine çıkan oyuncuların hangi ülkelerden olduğunu açıklayan geliştiriciler, en yetenekli ülkeyi Almanya olarak seçtiler. Ülkemizde de Counter - Strike: Global Offensive'den sonra en ünlü FPS oyunlarından bir tanesi olan Tom Clancy’s Rainbow Six Siege'in bu listesinde Türkiye altıncı sırada yer alıyor. İngiltere ve Rusya gibi e - spor oyuncularının çıktığı ülkelerden daha üst sıraya çıkmamız oldukça şaşırtıcı. Diğer bir yandan yabancı ülkelerin ping oranları ve ülkemizin oyuncularının aldığı ping oranlarına göre Türkiye'de bir hayli Diamond seviyesine çıkabilen oyuncunun da bulunduğunu söyleyebiliriz.

Altıncı olmuşuz helal olsun bize. Yalnız Resimleri ekleyemedim haber kaynağını ekliyorum oradan bakarsınız.

http://www.merlininkazani.com/en-yetenekli-rainbow-six-siege-ulkeleri-belli-oldu-haber-99045

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• iyi seyirler

• 
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.