Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (PS4 Ana Konu) Artık Türkçe! (177. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.937
Cevap
56
Favori
194.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zepharoth

Ranked maclarda harita kapatma yapilamiyor diye biliyorum, hangi harita denk gelirse orada oynaman gerekiyor.

Saçmalık ya yemin ediyorum oyundan soğuttu 3 maç yapıyosam 2 maç aynı map ve çok sıkıcı

• https://www.youtube.com/watch?v=BQXkse_5VkU&t=6s

• Selamün aleyküm

Yeni başladım. Beraber oynayabilecegim oyuncular arıyorum. İletişime dayalı takım oyunu arıyorum. Maksat kazanmak değil koordinasyon kurulu oyun oynamak. Haftanın her günü 16:00 / 22:00 araları. Yaş 24.

PSN : rsemih

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (PS4 Ana Konu) Artık Türkçe!
  • quote:

FPS yeteneklerine guveniyorsan tek basina da keyif alirsin fakat ekiple girdiginde alacagin keyif kat be kat artiyor.
    Oyun hayli populer oldugu icin mac bulmakta hic zorlanmazsin.
    Starter editionda ilk ve ikinci sezon operatorler gelmiyor diye biliyorum, bu da toplamda 16 ilave operatoru acip oynayabilmek icin 400.000 renown biriktirmen gerekecek anlamina geliyor, onumuzdeki indirim donemlerini bekleyip icinde operatorlerin bulundugu surumleri almani tavsiye ederim ama ana oyunla gelen daha dusuk renown ile acabildigin operatorler de fena degildir.

Merhabalar, bu 26liralıktan alsak daha sonra oyunu beğenirsek paket yükseltme yapabiliyor muyuz ?

Bu arada sistemim şudur,

i7 2600
    rijpaws 2x4 ram
    r7 370 2gb nitro

Düşük ayarlarda kaç fps de oynarım ? Açıkçası pubg aldık o kadar sık sık fps drop yaşanıyor böyle olmaz değil mi ? Birde güncel oyun kaç gb ?

• Patrick Yıldız kullanıcısına yanıt
    Hiçbir fikrim yok, böyle i7 r7’lere kafayı takmamak için oyunları ps4’te oynuyoruz zaten

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hiçbir fikrim yok, böyle i7 r7’lere kafayı takmamak için oyunları ps4’te oynuyoruz zaten

Ya hocam bende bıktım gerçekten bıktım, işlemciyi yeniledim pubg kasmasın diye hala kasıyor ya şimdi ekran kartı yneilesem tekrar kasarsa kafayı vuracağım. Ama playstationda da ben fps oynayamıyorum.
  • Patrick Yıldız kullanıcısına yanıt
    Mouse Klavye destegi var artik konsollarin. Lisansli urunleri mevcut.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wNchstR

Her oyunda sorunsuz kullanabilir miyim ? internete yazınca sadece multimedya için demişlerde.

Hocam açıkçası bende bıktım bilgisayardan, sürekli kasıyor yok donanım güncelle yok şunu kıs vs. ben oyunu açıp herkesle aynı çözünürlükte vs. oynamak istiyorum. Daha önce ps3,ps4, xbox 360 vardı ama sattım hep fps oyunlarını oynayamadığım için, benimse fps vazgeçilmezim onuda mouse klavye ile oynamayı seviyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patrick Yıldız

quote:

Her oyunda sorunsuz kullanabilir miyim ? internete yazınca sadece multimedya için demişlerde.

Hocam açıkçası bende bıktım bilgisayardan, sürekli kasıyor yok donanım güncelle yok şunu kıs vs. ben oyunu açıp herkesle aynı çözünürlükte vs. oynamak istiyorum. Daha önce ps3,ps4, xbox 360 vardı ama sattım hep fps oyunlarını oynayamadığım için, benimse fps vazgeçilmezim onuda mouse klavye ile oynamayı seviyorum.

Herkesle aynı çözünürlükte oynama hakkını kendinde görüyorsun ama kola karşı mouse adaletsizliğine geldi mi iş diğerlerinin hakkını düşünmüyorsun. Ne güzel dünya.

• Beklemediğimiz hatta bizim bile ummadığımız güzel bir geri dönüş oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun acilmiyor. Online da sorun var.

Duzeltme: duzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 34sem -- 24 Ekim 2017; 18:38:18 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar ps4 te hedef alırken yan şekilde hedef alma nasıl yapılıyor ,bilenler yazarsa sevinirim

• hakanyigit41 kullanıcısına yanıt
    L3 ve R3 lere bas hocam. Yani analoglardan yapıyosun.

• tesekkür ederim

• Maçın başında bizi terk edip giden arkadaşa selam olsun

• Dun Border mapinde basimiza enteresan bir olay geldi. Yeni bir bug olabilir mi acaba..

Atak olarak basladigimiz her el oyun inanilmaz kasti, saniye normal saydi, ama hareket edemedik. Biz iceri yaklasamadan sure bitti hep. Defanstayken her sey normaldi..

Daha once basina gelen oldu mu?

• wNchstR W kullanıcısına yanıt
    Castle bugu var hocam.. Bazı pislikler kullanıyorlar onu yenilirken. Fps 3lere 5lere düşüyor.

• quote:

Dun Border mapinde basimiza enteresan bir olay geldi. Yeni bir bug olabilir mi acaba..

Atak olarak basladigimiz her el oyun inanilmaz kasti, saniye normal saydi, ama hareket edemedik. Biz iceri yaklasamadan sure bitti hep. Defanstayken her sey normaldi..

Daha once basina gelen oldu mu?

Hocam onu castle yapıyor. Böyle bir bug bulmuşlar. İki gün önce aynısı oldu. Sağolsun rakip takımdaki biri bunu yapanın kafasına sıktı raund başlar başlamaz. Oyunu zehir ediyor şerefsizler.

Bu yöntemlerle oyun kazanıp zevk alan varsa Allah akıl fikir versin diyorum. Hele bunu yapan çocuk çoluk değilse durum daha da vahim. Umarım kısa zamanda Update gelirde bu sorun giderilir.

•  Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (PS4 Ana Konu) Artık Türkçe!
    İlk defa düzgün bir şey çıktı packlerden. Bundan sonra main bandit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sör Aragorn -- 26 Ekim 2017; 1:54:18 >
  • Baktim videolara, aynen dediginiz gibiymis. Su oyun Ubisoft yerine baska bir firmanin olsaydi keske..

• 
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.