Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (PS4 Ana Konu) Artık Türkçe! (140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.937
Cevap
56
Favori
194.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese iyi günler Yen'i başladım oyuna baya sağlam oyun ancak terörist hunt a yalnız kurt olarak gitmek istediğimde beni ubisoft clup a yönlendiriyor. Zorunlu mu üye olmak nasıl oynayacağım o bölümü. Multi ye girmeden biraz daha alışmak istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • puntouzman06 P kullanıcısına yanıt
    Zorunlu oldugunu bilmiyordum daha onceki Ubisoft oyunlarimdan birinde psn hesabimi Ubi club ile eslestirmistim surekli onu kullaniyorum ama oraya yonlendiriyorsa uye oluverin, Ubi Club uyeligi ile haftalik Ubi Club gorevleri geliyor daha fazla xp ve renown kazanabiliyorsunuz, uye olmak avantajli.
  • Teşekkürler cevabınız için oluruz üye bide oraya oluruz :) iş yüzünden akşamları bakabiliyorum anca ama 1 saat bile bana stres attırıyor valla bide multiye başlayınca düşünemiyorum:)

• Selamlar arkadaşlar,

Oyuna yeni başladım ve Year 2 Pass'i almayı düşünüyorum. Fakat ilk season çıkan operatörler de var. Ve fiyatları çok fazla. Year 2 Pass i aldığım zaman o operatörleri kullanabilecek miyim? En azından makul fiyatlara geliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: woldermourt

Selamlar arkadaşlar,

Oyuna yeni başladım ve Year 2 Pass'i almayı düşünüyorum. Fakat ilk season çıkan operatörler de var. Ve fiyatları çok fazla. Year 2 Pass i aldığım zaman o operatörleri kullanabilecek miyim? En azından makul fiyatlara geliyor mu?

Sezon 1 operatörleri için ilk season passı da almanız gerekli...

• quote:

Orijinalden alıntı: woldermourt

Selamlar arkadaşlar,

Year 2 pass alınca tüm oyun içi satın alımlarda %10 indirim veriyor, yani year 1 operatörlerinin tanesi 25000'den 22500'e düşüyor. Bir de her maç sonunda %5 bonus renown kazanıyorsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • lastwarriors kullanıcısına yanıt
    Season pass 1 satılmıyor diye biliyorum ya da ben bulamadım
  • Oyunu yeni aldım. Pek vaktim yok Online oyuna gireyim dedim ama mantığını çok anlamadığımdan takım arkadaşlarımı zor durumda bıraktım. Bu oyunun mantığını çözebileceğim türkçe videolar mevcut mu dostlar ? özet olarak bir yol haritası lazım :)

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler hocam. O şekilde de zor olacak gibi
  • uuRz kullanıcısına yanıt
    İmzamda bulunan youtube videoma girip, maçları izleyerek tecrübeler elde edebilirsiniz. Rehber videolar da var internette ama maç tecrübesinin daha faydalı olduğunu düşünüyorum.

• Arada basketbol oynamasam aklıma gelmezdi😂😂🏀💯

• memokan12 kullanıcısına yanıt
    Yeni dlc geldiğinde operatörleri 1 hafta sonra satın alabilir oluyorsunuz bulunduğunuz yılın passine sahip iseniz çıktığı gibi sahip olabiliyorsunuz hiç bir renown harcamadan operatöre. Dlc çıktığı andan itibaren dlc haritasını herkes oynayabiliyor 1 hafta bekleme olayı operatörlere özel sadece.

• Şöyle bir tane:
  • Dostlar , kardeşlik yaptığım arkadaşımla bu güne kadar aldığımız season pass leri ortak kullanabiliyorken bugün aldığımız rainbow six siege season pass ini kullanamadık. Sadece bende gözüküyor. Bilgisi olan var mı ?

• Esqape kullanıcısına yanıt
    Hocam ubisoft oyunlarında sezon pass lar kardeşlik yapılıyorsa primary hesaba gelmiyor sadece oyunun alındıgı hesaptan oynayan kişi kullanır...ben kardeşlik yapıyorum oyun benim hesabımda ama arkadaşta primary olmasına ragmen benim hesabımdan alndığı için özellikleri ben kullanıyorum ubisoftun böyle bir özelliği var maalesef

• brigand35 kullanıcısına yanıt
    Genellemeyelim hocam çünkü The Division ın pass ini ikimiz de kullanabiliyoruz. Ama bu oyunda sanırım böyle bir sıkıntı var maalesef..

• Esqape kullanıcısına yanıt
    Hmm, öyleyse oyundan oyuna farkediyor bu durum, tüm Ubi oyunlarında böyle sanıyordum.
    Rainbow Six ve The Crew'da season pass'i sadece sec hesap kullanabiliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abilerim kardeşlerim R6 Siege'yi Steam üzerinden şimdi aldım. Ama arkadaş listemde kimse bu oyunu oynamıyor. Çok gidip geldim. Oyun hakkında bilgim sadece inceleme Videoları ile geçerli. Öğreniriz öğrenmesine de tek başına oynanmaz mı hiç? Çok mu sıkılırım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RedDead123 -- 26 Mart 2017; 17:8:58 >
  • RedDead123 R kullanıcısına yanıt
    Tek de oynarsın çok sıkıntı değil de ilerleyen zamanda takım olmayınca çok can sıkar (Ranked maçlarda) Ama şu var oynadıkça oyun içinde arkadaş edinebilirsin.
  • x76 kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimal öyle olacak hocam. Şimdi hiç bir bilgim yok. Birileriyle takım olsam o takımı bozarım korkusuyla kimseye de ekleyin oynayalım diyemiyorum. En güzeli mapları ve operatörleri öğrenip gelmek olacaktır.

• 
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.