Şimdi Ara

★ TOM CLANCY'S GHOST RECON WILDLANDS (PS4 ANA KONU) ★ ÇIKTI ★ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
686
Cevap
11
Favori
28.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• ReflexAction kullanıcısına yanıt
    Açıkçası beni de pek tatmin etmedi ama bakalım
  • Sanirim yine beklentiyi fazla kacirinca oyun hypein altinda kaldi. Ama gameplay cidden etkileyici degildi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gecen seneki E3 videosundaki grafikler ile şimdiki arasında aşırı fazla grafik farkı var downgrade'in kralı yemiş bu oyun uzuldum acıkcası.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Super oyun 4 gozle bekliyoruz valla tam bir taktik oyunu kaos yok super coop 4 kisi cok eglenceli olacak

• Downgrade yemiş bir oyun daha. Baştaki tanımı abartı yapıp arkasından kendine sövdürerek neyi amaçlıyor bu adamlar çözebilmiş değilim.
  • 7 mart saniyordum bende ama suan us psnde on siparise cikmis cikis tarihi 31 aralik 2017 gozukuyor. Muhtemel bir erteleme kapida! 2018 e dogru

• Division'ın kartellisi. Division'da heyecan yapıp pre orderla almıştım, sonra bir daha Ubisoft oyununa pre order geçmem diye yemin ettim.

Bu da patlayacak, For Honor da patlayacak benden söylemesi. Çok isteniyorsa indirime girdiklerinde alınır, başka türlü israf kesinlikle.
  • Bu oyunda Baloon olur benden uyarmasi.paranizi çöpe atmayin.Division i mesela ne hayallerle bekledik Fossssss glitch ci bebeler basti oyunu ve asla totoyu toparliyamadi.Bu oyun ancak ve ancak single co-op oyunu ihtiyacinda indirime filan girdiginde belki alınır. Gerci genel bi tespit Nerdeyse yeni cikan tum Ubi oyunlarinin oynanisi max 2 hafta oluyor sonra kabbaak tadi veriyor.

• Yukarıdaki arkadaşlar doğru demiş 3 gün oynadım geri saattım ps4 lee birlikte değmez o paralara ben 15 euroya aldım ama çöptü

• 22dk lık single player betadan alınma game play video yayınlandı.

http://www.gamersyde.com/hqstream_tom_clancy_s_ghost_recon_wildlands_single_player_walkthrough_full_-38999_en.html

Beni yeterince tatmin etti pre order akar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun bence onsiparislik değil ama gayet güzel görünüyor her türlü oynanır. Yeni videoyu izlerken aklıma Splinter Cell geldi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msty85 -- 21 Ocak 2017; 13:2:58 >
  • Aynen güzel oyun.kesinlikle alınması gereken bir oyun.Fakat klasik ubisoft oyunu.o kadar para etmeyebilir.Ubisoft oyunlarının fiyatı çok çabuk düşüyor,indirim gelince alınır acelesi yok bence
  • Pc betası ne zaman yapılacak

• Grafikler patates değil ama downgrade var bence. Çöp diyemem oyuna güzele benziyor zaten tom clancy oyunları beni hep içine çeker.

• betanın durumuna göre gold olarak sipariş gececeğim fakat pvp olmadıgından kısa sürede sıkacak gibi hayırlısı.
  • Oyunda pvp multiplayer yokmu ?

• Ubi oyunu standart ps4'lerde oynatmış, pro konsollarda grafik olarak çoşacaktır
  • Arkadaşlar kimseye beta kodu gelmedi mi

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.