Şimdi Ara

★ TOM CLANCY'S GHOST RECON WILDLANDS (PS4 ANA KONU) ★ ÇIKTI ★ (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
686
Cevap
11
Favori
28.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Baska hesaptan(pri) dlc iceriklere erisim var? Gerci daha cikmadi ama. Oyunu kendi hesabima almak istemiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun nasıl tavsiye eder misiniz? Bir de klasik Ubisoft problemi olan pri hesapta dlc çalışmama durumu geçerli mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vaudeville

Oyun nasıl tavsiye eder misiniz? Bir de klasik Ubisoft problemi olan pri hesapta dlc çalışmama durumu geçerli mi?

DLC işini bilmiyorum ama oyunu tavsiye ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vaudeville kullanıcısına yanıt
    Tek başına oynayacaksan kesinlikle önermem, arkadaşınla oynayacaksan da yine önermem çok hatalı ve kendini tekrar eden bir oyun ayrıca fiyatını hak etmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 24 Mart 2017; 23:15:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Project Scorpio kullanıcısına yanıt
    150 liraya düşmüş ondan düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vaudeville

150 liraya düşmüş ondan düşünüyorum.

Tek başıma oynuyacam diyorsan kesinlikle alma

Yorumlara bakma bence. Ben tek başıma oynuyorum gayet keyifli. Yorumlar değişiyor hep

• Selam beyler arkadaşım ile aldık bizde yanlız 2 kişi daha arıyoruz nekadar kalabalık okadar eglenceli olur düşüncesindeyiz.daha hiç başlamadık sıfırdan başlıcaz oyuna.akşamları saat 8,9 dan sonra 3,4 saat oynuyoruz genelde.yaşlarımız 30 üstü dür. zaman ve yaşlarımızın uydugu ekip ve bir takım ruhu arıyan 2 arkadaş arıyoruz..😀

• quote:

Orijinalden alıntı: Biggqmerx

Selam beyler arkadaşım ile aldık bizde yanlız 2 kişi daha arıyoruz nekadar kalabalık okadar eglenceli olur düşüncesindeyiz.daha hiç başlamadık sıfırdan başlıcaz oyuna.akşamları saat 8,9 dan sonra 3,4 saat oynuyoruz genelde.yaşlarımız 30 üstü dür. zaman ve yaşlarımızın uydugu ekip ve bir takım ruhu arıyan 2 arkadaş arıyoruz..😀

Merhaba bende oyunu yeni aldım iniyor akşama online olurum kulaklıkda mevcut ekleyebilirsiniz yaş 36 :)) PSN : darkmirror81

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamer-x -- 26 Mart 2017; 15:5:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamer-x

quote:

Orijinalden alıntı: Biggqmerx

Selam beyler arkadaşım ile aldık bizde yanlız 2 kişi daha arıyoruz nekadar kalabalık okadar eglenceli olur düşüncesindeyiz.daha hiç başlamadık sıfırdan başlıcaz oyuna.akşamları saat 8,9 dan sonra 3,4 saat oynuyoruz genelde.yaşlarımız 30 üstü dür. zaman ve yaşlarımızın uydugu ekip ve bir takım ruhu arıyan 2 arkadaş arıyoruz..😀

Merhaba bende oyunu yeni aldım iniyor akşama online olurum kulaklıkda mevcut ekleyebilirsiniz yaş 36 :)) PSN : darkmirror81

Hocam pm attım size

• ilberhoca kullanıcısına yanıt
    Aldım valla uzun süreli takılacak oyun oldu iyi oldu.

Hayırlı olsun iyi oyunlar
  • ilberhoca kullanıcısına yanıt
    Eyvallah teşekkür ettim.

• 2 gündür single oynuyorum ve pişman değilim :)

Sadece Single için almayı düşünen varsa rahatlıkla alabilirler gayet eğlenceli bir oyun.
  • ylönen kullanıcısına yanıt
    Single oynayınca görevler çok daha kolaymış gibi geldi bana. Sync shot zaten başlı başına kolaylık. Bazen iki kişi coop oynuyoruz düşmanlar daha bir atarlıymış gibi geliyor bana. Belki de öyledir belki de bana öyle geliyordur tam anlayamadım hala :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilberhoca

Single oynayınca görevler çok daha kolaymış gibi geldi bana. Sync shot zaten başlı başına kolaylık. Bazen iki kişi coop oynuyoruz düşmanlar daha bir atarlıymış gibi geliyor bana. Belki de öyledir belki de bana öyle geliyordur tam anlayamadım hala :)

Bende hiç co-op oynamadığım için zorluğunu bilemiyorum hocam ama duyduğum kadarıyla oyunun ilk başları gerçekten kolaymış ve git gide zorlaşıyormuş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ylönen

quote:

Orijinalden alıntı: ilberhoca

Bende hiç co-op oynamadığım için zorluğunu bilemiyorum hocam ama duyduğum kadarıyla oyunun ilk başları gerçekten kolaymış ve git gide zorlaşıyormuş :)

Aynen öyle onun için önermedim tek kişi oynayacaklar için

Bazı görevlerde görünmeden çözmen lazım
    Yanındakiler göründü mu yandın hemen alarm çalıyorlar görev zorlaşıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanblue001 -- 28 Mart 2017; 11:57:22 >

• Tek kişi oynancak bir oyun değil 5 yıldızlı bölgelere gelin görürüm ben sizi:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Tek kişi oynancak bir oyun değil 5 yıldızlı bölgelere gelin görürüm ben sizi:)

Senin gibi zoru gördük mü kaçan oyunculardan değiliz hallederiz sıkıntı yok
  • Beyler daha hızlı level atlamak için normal görevler dışında neler yapılabilir nasıl hızlı level atlayabilirim ?
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.