Şimdi Ara

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands [ANA KONU] (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.149
Cevap
32
Favori
52.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beraber oynamak istiyorum oyun çıkınca uplay nick : bumbada34
  • Oyun hele bi çıksın, inceleme puanları açıkansın, ona göre alıp almama kararı veririz
  • Arkadaşlar ubisoft pc kullanıları için açık beta için ön yüklemeleri başlattı yumulun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkpasscenter -- 20 Şubat 2017; 12:44:23 >
  • kapalı betayı silmemiştim zaten umarım 20 küsür gb yi tekrar indirmez
    edit.19.51 gb diyor ayın sonunda nasıl indirecez biz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 20 Şubat 2017; 19:40:5 >
  • open beta indi sayılır fakat key olmadan oynayamıyacağım sanırım ?
  • Arkadaşlar internette oyunla ilgili şu tür görüntüler de paylaşılıyor. Bu muhabbet tam olarak nedir?

• GDC 2017 Flash Forward: 'Ghost Recon Wildlands': Terrain Tools and Technolog
  • https://twitter.com/ghostrecon/status/834100380313255936

Arkadaşlar burda yazana göre yarın akşam Merkezi Avrupa Saati ile akşam 6 da yani ülkemizde akşam 8de server açılıyo mu? Yoksa o Open Beta Livestream dediği olay sadece server açılmadan önce bi twitch yayınından mı ibaret?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkpasscenter

Arkadaşlar internette oyunla ilgili şu tür görüntüler de paylaşılıyor. Bu muhabbet tam olarak nedir?

Mobil oyun. Oyunda rebelleri görevlere gönderiyosunuz, görev sonu bazen resources da toplamış oluyorlar. Ana oyuna aktarılabilecekmiş bu toplananlar. Ben de topladım biraz.
  • Vrataski V kullanıcısına yanıt
    Dostum şuan aktif mi peki yani topladıkların oyun çıktığında ekleniyo mu?

• Vrataski V kullanıcısına yanıt
    Hocam peki bu toplanılan resourcesları oyunda nasıl kullanabiliriz?
  • arman09 kullanıcısına yanıt
    Key derken ? Adı üstünde Open BETA değil mi bu yahu herkese açık. Ben de indirdim. Key mey isterse oynamak için Ubisoft forumlarında küfürlü bir başlığa hazırlıklı olsunlar.
  • Key falan tabi ki yokta şu benim bahsettiğim olayı bilen yok mu 22 Wednesday 6pm CET Open Beta Livestream ?

• quote:

Orijinalden alıntı: TMRT

Key derken ? Adı üstünde Open BETA değil mi bu yahu herkese açık. Ben de indirdim. Key mey isterse oynamak için Ubisoft forumlarında küfürlü bir başlığa hazırlıklı olsunlar.

bence de istememli ya adı üstünde açık beta
  • Bahsedilen tarihte resmi twitch yayını başlayacak. BETA ertesi gün açılacak. Bir çok oyunda bu yapılır. Beta tarihinden 1 gün önce yayın açarlar.
  • TMRT kullanıcısına yanıt
    Kapalı betada da yapmışlar mıydı? Ben bi ihtimal diyorum ya..

• quote:

Orijinalden alıntı: evrenos05

Dostum şuan aktif mi peki yani topladıkların oyun çıktığında ekleniyo mu?

Evet hala toplanıyor. Açık betaya bile aktarılabiliyor sanırım ama betada ziyan etmeye gerek yok. Oyun çıkınca aktarıcam ben.

turkpasscenter, oyundaki skilleri yükseltmek için bu resourcelara ihtiyaç var. Örneğin drone'un şarjını yükseltmek için 1000 communcations gear istiyor gibi.
  • 24.5 gb silmemiştim zaten preload yapmadım umarım açılır oyun :D
  • Heyecanlı bekleyiş sürüyor, son 4 saat
  • arkadaşlar akşam takılmak isteyen eklesin lütfen

olgun beyler tercihimdir :D

uplay enreka_tr

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.