Şimdi Ara

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint (2019) [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
411
Cevap
8
Favori
23.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dün 3 arkadas co-op olarak biraz oynadık. end game mekanlar ilginc gözukuyor
    robot tank vs. ileri teknoloji dusmanlar, binlerce drone dan olusan garip şeyler

animasyonlar çok garip, kötü demek istemiyorum sadece garip

yıllardır beta testlerinin ogrettigi bir şey ise, oyunlar performans dısında degisiklik gostermiyor. bence bu oyuna 309 TL verilmez (şimdilik)
  • Co op oynuck arkadaşlar varsa alınır ama tek başına 309tl etmez

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Elinde key olan varsa atabilirmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pvp açık değil sanırım betada?
  • takami59 kullanıcısına yanıt
    Pvp npcsi var ama hiç bakmadım

• pvp için sıra almaya calıstıgımda sectirmiyor,

buyuk ihtimalle betanın bu ayagında kapalı, belki son gunlerde end game ve pvp testinide acarlar
  • Onvious kullanıcısına yanıt
    Co op oynamak ister misin?

• quote:

Orijinalden alıntı: arman09

Co op oynamak ister misin?
    hocam suanlık gears of war 5 oynuyorum, endgame vs. acılmadıgı surece betaya girmem sanırım,
  • Onvious kullanıcısına yanıt
    Peki sağol

• quote:

Orijinalden alıntı: arman09

Peki sağol
    Pvp çalışmıyormu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım hayır

• oyunda görevler haritada gözükmüyor niyeyse beta olduğunda mı o şekilde yoksa başka bir şeyde yapmak gerekiyor mu?
  • sıkıcı geldi oyun.
  • Undisclosed kullanıcısına yanıt
    Görevi seçmen gerekiyor wildladsdki gibi değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arman09 -- 6 Eylül 2019; 14:24:12 >
  • Undisclosed kullanıcısına yanıt
    Guided mode var menüde onu açmazsan ipuçlarını takip ederek görev yerini kendin bulman gerekiyor mesale kuzeyde deniz fenerinin gözüktüğü yer tarzı ipuçları oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whisper242 -- 6 Eylül 2019; 14:55:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: whisper242

Guided mode var menüde onu açmazsan ipuçlarını takip ederek görev yerini kendin bulman gerekiyor mesale kuzeyde deniz fenerinin gözüktüğü yer tarzı ipuçları oluyor.
    teşekkür ederim
  • Yarım saat kadar oynadım betayı, Division 2'ye oldukça benziyor. Görev yapısına çok bakmadım, Division 2 oynuyormuşum hissi oluşunca kapattım.
  • dün hiç bir şey olmadı bir kaç bug dışında bugün 2 kere crash dahi vermeden oyundan attı ubisoft pişmanlıktır arkadaşlar ayrıca tecrübelerime göre bu oyunun optimizasyonlu gelecek patchler ile bozulacaktır sadece optimizasyon olsa gene iyi daha da buglar gelecektir adamlar her yamayla oyununu bozan tek yapımcı bknz division 2 assassin's creed odyssey for honor Rain bow siz siege daha ne diyeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arman09 -- 7 Eylül 2019; 10:38:29 >
  • Optimizasyon sıkıntısı mı var bizim bilgisayarlar mı eskidi? Bu sistemle sabit 60 fps bile görememem normal mi? Ryzen5 1600,rx 580,16 gb ddr4 3000 mhz ram.
  • Beta oyunda optimizasyon ve çökme sıkıntıları olması normal, zaten bu yüzden yapılıyor. Sizinde bu çökmeleri rapor etmeniz gerekiyor sonuçta.

Oyunu oynadıkça soğuyorum. Gerçekten kurgu çok kötü. Bu oyundan uzak durmak gerek.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.