Şimdi Ara

Tolgshow'a gülüyor musunuz ? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
0
Favori
12.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    çağla şıkel: modelim.
    tolga çevik: kaç modelsiniz?

nöhöh nöhöh nöhöh.
    gülün.
  • hayır gülmüyoruz.

bir çok kez bu adamın programına şans verdim ama olmuyor.
    yapılan iş, yanlış anlamalar silsilesi üzerine saatlerce süren ucuz bir geyiktir.
    ortada herhangi bir komik buluş, şaka, bir zeka, bir tez yoktur.
  • ağır çöp gülenlerde neye gülüyor onlarda bilmiyor
  • Birkaç defa izlemeye çalıştım ama bana çok sıkıcı geliyor maalesef.
  • Benim hoşuma gidiyor, takipçisiyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çoğu program, dizi, film boş Türkiye de. Cem Yılmaz’ın eski filmleri güzeldi. Yenilere bakamadım daha. Gora arog yahşi batı.

• Tolgshow arada guluyorum da. (Nasil bir baslik soru, anlamadim gerci:)

Cem yilmazin geldigi bolum gülmedim ve kanali degistirdim.

(Cem yilmaz arif v 216 ya iki kere gittim. Ben cok begendim.
    Cem bey surekli filmi icin her yerde her platformda elbette reklam yapacak.)

Ancak surekli cok komikmis ,her yaptigina gulecek bir sey var mis gibi yapmasi , bunuda beden diliyle psikolojik olarak dayatmasi, beni rahatsiz etmeye basladi. Habire pişmiş kelle gibi herseye guluyor.

(Benim icin onemli bir konu)
    Kanali degistirme sebebimde Michael jackson icin sacma sapan haddini aşan komik oldugunu zannettigi espiriler yapmasiydi. Yani cok konusan cok yanilir hesabi. Haddini baya baya aştı. Güldürecem diye ne dedigini bilmemeye başladi...(Benim icin onemli bir konu)

Tolshowa donecek olursam. Cok talihsiz misafirler agirliyor, ozellikle hülya avsarla açılış yapmasi benim icin berbatti. Kadin hadsizlikte edebsizlikte ne dedigini bilmezlikte zirveye oynuyor. Tam bir patavatsiz kenar mahalle sürpüntüsü...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayansame -- 23 Ocak 2018; 20:31:13 >

• Anca kafa şişiriyor ya.. Geçen biraz bakayım dedim, yeminlen kulağım çınladı.. Hemen değiştirdim..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gülmüyorum.Youtube trendlerde olan videoların %90 ına yaptığım gibi açıp 5 sn geçirmeden dislike atıp çıkıyorum

• Boş konu ve boş yorumlar gülmeyen izlemez çevirin kanalı zorla izle diyen yok nedir bu ya. Yakında tuvalete gittim tuvalet kağıdı bulamadım diye konu açılır. Anlayan güler anlamayaz gülmez kimisine komik gelir kimisine saçma. Birisine komik gelmedi diye herkeze mi komik gelmicek. Az düşünerek konu açın.

• Arkadaşım hoşgeldin güzeldi eskinin daha iyisiydi. Tolgshow konseptinde değişikliğe gidilmesi gerek. Tolgshow kısmı güldürmüyor. ya tolgshow u iyi yap veya bildiğin gibi düz tiyatroya devam et
  • Güldür güldürden iyi çok geç çıkıyor ama

• TV yi açma sebeplerinden biri ancak eleştrisel olarak talk show kısmı bana komik gelmiyor ve olayların akışı sahneye alınan konuklarla beraber çok yavaşlıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • AİGUN kullanıcısına yanıt
    Olumlu veya olumsuz oy verebilmek için belirli bir seviye olması lazım. Her önüne gelen oy kullanıyor bu yüzden Google a bildirim yaptım bakalım kulak asacaklar mı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu adamın programlarına hiç gülmedim, gülene de birşey diyemem.

• Kahkahalarla güldürmüyor fakat arada tebessüm ettiğim oluyor. Türk televizyonda hiçbir şeyin olmadığı şu dönemde Tolgshow’u değil evlilik programlarını ve 4 saatlik kuşağı kaplayan dizileri konuşun.

• Favori programım çok gülüyorum

• Türkiye'deki komedyenlere gülenlerin psikolojilerinin bozuk olduğunu düşünüyorum
  • Uzun zamandır Türkiye'de talk-show eksikliği var çok tv izleyen biri değilim diziler zaten hepsinin konusu belli saçma sapan.Ama bazen talk showlar eğlenceli oluyor eskiden Okan Bayülgen 2-3 gün yapardı geceleri,sevip sevmemek orası ayrı ama böyle bir ihtiyac var Beyaz zaten çok klişe hep aynı olaylar yeni bir kan lazım azıcık insanların eğlenmesi lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Simone Simons

Talkshow kısmı iyi değil eskisi gibi sarp ezgi mola diş ses ve minikle tiyatro sergilemeye devam etse daha iyi olurdu

Ezgi mola yerine bence hakan yılmaz daha iyi olurdu. Bir de sahnedeki gereksiz ayrıntılar falan olmayacak. Atıyorum arabaya biniyorsa sandalyeye oturacak eskisi gibi, şimdi böyle araba getiriyorlar resmen. Eski tadı yok ama yine de iyidir. İlk kısım bittikten sonra izlemeye başlıyorum

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.