Şimdi Ara

Tolga, Muslera kadar iyi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • “Yabancı kaleciye karşı niye ön yargım olsun? Elimde Neuer ya da Muslera vardı da, oynatmadım mı? Kaldı ki Tolga, Muslera kadar iyi. Tamam, Avrupa maçlarında ciddi hatalar yaptı; iki yıl öncesi sıkıntılı bir dönem yaşadı, bunları atlattı. Bursaspor’da Frey ile Harun aynı kalitede kalecilerdi, Harun’u tercih ettim, doğru da yapmışım, bugün Milli Takım’ın kalesinde”

Sir Şenol Güneş

• Düğünde fazla kaçırmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fhistle-X

• Oyuncusunu gömecek değilya son zamanlarda taraftar üzerine geliyor hocası da korumaya çalışıyor.
  • Beyler karışmayın,bırakın eleştirmeyin böyle olması daha iyi...bjk lilerin çoğunda olan bir ego şenol hocaya yansımış,hem avrupa hemde ligde sonuna kadar kovalayan bir fenerbahçe,galatasaray baskısı altına girdiğinde göreceğiz bakalım..
  • Insanligindan bahsetmistir yav yoksa sarhos falan degildir yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Logan1990

Beyler karışmayın,bırakın eleştirmeyin böyle olması daha iyi...bjk lilerin çoğunda olan bir ego şenol hocaya yansımış,hem avrupa hemde ligde sonuna kadar kovalayan bir fenerbahçe,galatasaray baskısı altına girdiğinde göreceğiz bakalım..
     Tolga, Muslera kadar iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: Cellar Door

Tolga, Muslera kadar iyi

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

Alıntıları Göster
    töre mahrez den iyi demişti geçen yılda, türk futbolunun bu halde olmasının nedeni ırkçı hocalardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

Alıntıları Göster
    normal olarak tolgayı korumak için böyle bir şey söyledi fakat kıyasladığı adama bakınca talihsiz bir açıklama olmuş. kaldı ki şenol güneş te bir kaleci. kimin daha iyi olduğunu hepimizden iyi biliyor. musleramız mı varda kaleye koyalım dedikten sonra ula sıçtık dur toparlayalım deyip böyle bir açıklama yapmıştır. normal karşılıyorum

• WINTER IS COMING kullanıcısına yanıt
    iyi dese yine iyi daha yetenekli demişti
  • tiner yazmışlar birde utanmadan beğenmişler aralarından sadece bir kişi aklı başında yorum yapmış o kadar yoksa arkadasların yaşları yeterli olsaydı kndi takımlarında oynayan oyuncuların dönem dönem iyi futbolcularla kıyaslandıklarını bilirlerdi ama işte yaşları küçük arkadasların o yüzden üstlerine gitmeye luzum yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cellar Door

Tolga, Muslera kadar iyi

Alıntıları Göster
    doğru demiş beyler

• Çok haklı Şenol hoca, kaleci falan aramasınlar boşa gereği yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Çok haklı Şenol hoca, kaleci falan aramasınlar boşa gereği yok.
    Ülke futbolunun ne halde olduğunun net göstergesidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aragramir

Ülke futbolunun ne halde olduğunun net göstergesidir

Alıntıları Göster
    Tolga'ya en büyük zararı gene Şenol Güneş veriyor . Her 2 açıklamasından 1inde kesinlikle Tolga hakkında konuşuyor , ya bir dur ortalık sakinlesin sen böyle Tolga Tolga dedikçe taraftar iyice geriliyor zaten kopmuş bağlar .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charlotte McKinney

“Yabancı kaleciye karşı niye ön yargım olsun? Elimde Neuer ya da Muslera vardı da, oynatmadım mı?

diyen birisi saydığı isimlerin elindekinden kat be kat kaliteli olduğunu kabul etmiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

quote:

Orijinalden alıntı: Charlotte McKinney

“Yabancı kaleciye karşı niye ön yargım olsun? Elimde Neuer ya da Muslera vardı da, oynatmadım mı?

diyen birisi saydığı isimlerin elindekinden kat be kat kaliteli olduğunu kabul etmiştir.
    Süper Lig'de kaleciden en fazla anlayan hoca Şenol Güneş'dir. İlk defa Beşiktaş'da kaleci sorunu yaşıyor, hayret ediyorum. Bu tarz açıklamaları gündem konusu yapacak kadar büyütmeye gerek yok.
  • Elimde Neuer ya da Muslera vardı da, oynatmadım mı?

Bu cumleden sonra Tolga'ya giydirdigini farkedip telafi etmek icin o muthis cumleyi kuruyor cok buyutulecek bir sey degil
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.