Şimdi Ara

Tokyo Ghoul:RE [Manga] [Spoiler Serbest] (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
497
Cevap
5
Favori
29.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu Furuta nasıl Eto'yu yeni hala anlam veremiyorum. Kaneki'yi döver mi acaba Rize'den de araklamış
  • arkadaşlar merhaba. anime de 2. sezonu yeni bitirdim. mangaya 62 den başlayacağım. manga anime arasında fark varmış çünkü böyle tavsiye ettiler. buda sanırım anime için 3.sezon olacak. direk bundan mı başlayayım yoksa dediğim gibi 62 den mi devam edeyim. gerçekten çok fark mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: silici4190

arkadaşlar merhaba. anime de 2. sezonu yeni bitirdim. mangaya 62 den başlayacağım. manga anime arasında fark varmış çünkü böyle tavsiye ettiler. buda sanırım anime için 3.sezon olacak. direk bundan mı başlayayım yoksa dediğim gibi 62 den mi devam edeyim. gerçekten çok fark mı?

kısmen var sayılır. hikaye ana hatlarıyla aynı gidiyor fakat olay örgüsü farklı gelişiyor. mesela en basitinden örnek: aogiriye katılması vs kendi ekibini kurması. ama genel anlamda mangayı baştan sona okursan daha çok keyif alırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celas Victoria

quote:

Orijinalden alıntı: silici4190

arkadaşlar merhaba. anime de 2. sezonu yeni bitirdim. mangaya 62 den başlayacağım. manga anime arasında fark varmış çünkü böyle tavsiye ettiler. buda sanırım anime için 3.sezon olacak. direk bundan mı başlayayım yoksa dediğim gibi 62 den mi devam edeyim. gerçekten çok fark mı?

kısmen var sayılır. hikaye ana hatlarıyla aynı gidiyor fakat olay örgüsü farklı gelişiyor. mesela en basitinden örnek: aogiriye katılması vs kendi ekibini kurması. ama genel anlamda mangayı baştan sona okursan daha çok keyif alırsın.

teşekkürler hocam. o zaman baştan başlayayım ben

• Arkadaş son sayı neydi öyle. Sonunda touka-chan ile kaneki
  • Mangası bitmiş mi? Hâlâ 3. Sezonu bekliyorum mal gibi Uf

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok hocam, mangası hala devam ediyor.
    Baya olaylar karıştı ama.
  • Neden peki?
  • Ne boş bölümdü arkadaş. Her şey sonuca vardı bir anda.
  • Rasyonal Sosyalist kullanıcısına yanıt
    Uzun zamandır takip etmiyorum neler oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haftaya son bölüm çıkıyor hocam. Paragraflar sürer anlatmam. En iyisi sen tekrar başla okumaya.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rasyonal Sosyalist

Haftaya son bölüm çıkıyor hocam. Paragraflar sürer anlatmam. En iyisi sen tekrar başla okumaya.
    Bitiyor mu? Abovv

• Buda b#k yoluna gitti.

• Teşekkürler bu güzel seri için Ishida Sui.

Tokyo Ghoul:RE [Manga] [Spoiler Serbest]
  • Bleach finali gibi hiçbir şey açıklamayan bir final oldu.Shinohara Donato Porpara olarak geri dönmüş çizmeye çizmeye unutmuş mangaka.

• Son bölümlerde zaten neyin ne olduğu hiç belli olmuyordu, güzelim manga ne hale geldi diyordum hep.İyi oldu bittiği.
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.