Şimdi Ara

Tokyo Ghoul [Ana Konu] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
864
Cevap
14
Favori
36.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İlerde tam manasıyla kavranacak birşey anlaşıldı böyle dediğine göre bunun üzerine gidilecek Spoilere girer kızmak yok estafurullah sadece okuduğum an böyle bi Haayyıırrrr!!! olayı oldu mangadan birşey beklemiyordum cidden
  • Mangasında 90. Chapterdayım da, yani böyle sağlam bir mangaya daha uzun bir anime olmasını isterdim. Hele 8.bölümde iyice bozdular, bölüm başından beri çook hızlandırılmış gibi geldi bana. Sanki "hemen geçelim buraları" demişler. Eğer seri 12 bölüm olacaksa o son 4 bölümde aogiri olaylarını işlemeleri imkansız.

Bölüm programlamasında büyük hata yaptı bu anime diye düşünüyorum. Ya bir sürpriz yapıp animeyi 6-7 bölüm uzatacaklar, ya da çook hızlı ve anlaşılmayan 4 bölüm izleyeceğiz. Böyle bir animenin uzun tutulmasını çok isterdim, en azından 50 bölüm ilk sezon, manga bitince de baştan temiz bir ikinci sezon yapsalar harika olurdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hei.

Mangasında 90. Chapterdayım da, yani böyle sağlam bir mangaya daha uzun bir anime olmasını isterdim. Hele 8.bölümde iyice bozdular, bölüm başından beri çook hızlandırılmış gibi geldi bana. Sanki "hemen geçelim buraları" demişler. Eğer seri 12 bölüm olacaksa o son 4 bölümde aogiri olaylarını işlemeleri imkansız.

Bölüm programlamasında büyük hata yaptı bu anime diye düşünüyorum. Ya bir sürpriz yapıp animeyi 6-7 bölüm uzatacaklar, ya da çook hızlı ve anlaşılmayan 4 bölüm izleyeceğiz. Böyle bir animenin uzun tutulmasını çok isterdim, en azından 50 bölüm ilk sezon, manga bitince de baştan temiz bir ikinci sezon yapsalar harika olurdu.

Katılıyorum. 12 bölümde 139 chapter mangayı bitirmezler umarım. Büyük bir ihtimalle ikinci sezon olur. Animesi baya tuttu çünkü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 9

Bol flashback li bir geçiş bölümüydü. Haftaya işler baya karışcak gibi 11. bölgeden gelenlerle
  • 9. bölüm

Pasif bir bölümdü, bu bölüm serinin devam edeceğini işaret etti bence
  • Zurnanın zırt dediği yerlere geldi anime. Tadından yenmez artık.
  • Çarşı karıştı bir hafta bekle şimdi pöf
  • Mangaka Sui Ishida'nın orjinal eserleri metroda sergileniyor işte o eserler ve haber TIKLA

NOT: Animede olmayan karakterlerde mevcut bunlar kim la diye kalmayın sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: Toriko

Mangaka Sui Ishida'nın orjinal eserleri metroda sergileniyor işte o eserler ve haber TIKLA

Mangada vardı hocam bunlar. İyi çizimler gerçekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rasyonal Sosyalist

quote:

Mangaka Sui Ishida'nın orjinal eserleri metroda sergileniyor işte o eserler ve haber TIKLA

Yav o değilde ortalık fena karıştı sen mangayıda okuyorsun şu Rizeyi neden bu kadar aradıkları hakkında ufak bir bilgi versen fazla spoilera girmeden.

• quote:

quote:

quote:

Yav o değilde ortalık fena karıştı sen mangayıda okuyorsun şu Rizeyi neden bu kadar aradıkları hakkında ufak bir bilgi versen fazla spoilera girmeden.

Unuttum açıkçası. Hatırlayınca spoiler olmayacak şekilde editlerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rasyonal Sosyalist -- 30 Ağustos 2014; 1:13:23 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Peki hocam spoilersa kalsın spoilerlardan nefret ederim. Teşekkürler yardımınız için.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Peki hocam spoilersa kalsın spoilerlardan nefret ederim. Teşekkürler yardımınız için.

Hatırladım birazını, arayanlar farklı sebeblerden ötürü arıyor da söylemeyeyim ben en iyisi. Zaten sonraki bölümde öğrenirsin Banjou'nun niçin aradığını. Diğer tiplerin niye aradığını söylersem de keyfi kaçar animenin.

• Anime çok güzel fakat her bölüm adamlara sövesim geliyor. Buda noragami gibi aynı boku yapıcak. Sırf mangayı tanıtmak adına müthiş bir konuyu 12 bölümde harcıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lithium

Anime çok güzel fakat her bölüm adamlara sövesim geliyor. Buda noragami gibi aynı boku yapıcak. Sırf mangayı tanıtmak adına müthiş bir konuyu 12 bölümde harcıyorlar.

Aynen hocam haklısınız noragami gibi olucak buda
  • Ya ben Kaneki'yi beyaz saçlı haliyle görmüştüm ama animede öyle bir şey olmadı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: No More Sorrow

Ya ben Kaneki'yi beyaz saçlı haliyle görmüştüm ama animede öyle bir şey olmadı?

Özel Mesaj'dan yazayım isterseniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10

Daha önceki mesajımda dediğim gibi 80 chapter'ı 13 bölüme sığdıracak bu herifler. Suzuya'nın olayları, rize'nin geçmişini anlatan manga bölümleri atlanmış. Aogiri bile böyle giriş yapmıyordu. Son 3 bölümde güzel dövüşler var en azından onları iyi aktarırlarsa iyi olur.
  • 10. Bölüm
    İşler acayip karıştı akılda soru işaretleri kaldı açıkçası, mangayı okuyan arkadaşlarada hak veriyorum bölümle cidden çok hızlı geçildi ilerki bölümlerde soru işaretlerinin gideriliceğini umuyorum, anime bitince mangadan devam ederim diyorum ama öyle olursa manganın yüzde 70 ini atlamış olucaz sanırım, anime bitsin en baştan başlarım. Birde şu Suzuya Mado'nun torunu filan mı acayip benziyor
  • İlk açılan Tokyo Ghoul konusu (sanırım başkada yok zaten) bende bu yüzden konuyu ana konu yaptım arkadaşlar yanlış bir şey yaptıysam özür dilerim.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.