Şimdi Ara

Tokyo Ghoul [Ana Konu] (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
864
Cevap
14
Favori
36.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Moving On

Arkadaşlar uzun süredir takip edemedim, Sezon 3 çıkacak mı?
    Çıktı bile.

@Rasyonal Sosyalist
  • 11.bölüm keyifliydi. O durgunluk gitti sonunda. Animelerde her zaman aksiyon aramıyorum ama sonuçta Tokyo Ghoul izliyoruz. Belli bir süre aksiyon olmayınca sıkıyor Tokyo Ghoul gibi animeler.
  • Haise nefretimsin bi sal artik be kardeşim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sezon hangi karakter erkek hangi karakter kadın ayırt edemez hale geldim. Trap dolu gibi sanki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-05471E679

11.bölüm keyifliydi. O durgunluk gitti sonunda. Animelerde her zaman aksiyon aramıyorum ama sonuçta Tokyo Ghoul izliyoruz. Belli bir süre aksiyon olmayınca sıkıyor Tokyo Ghoul gibi animeler.
    ilk 8 9 bolum durgundu cok diyebiliriz, sonunda birseyler olmaya basladi.
  • ilk sezon çizimleri daha güzeldi. işin garibi aynı sutüdyo yapıyor animeyi. parayı az verdiler sanırım

• Efsane bölümdü be aksiyonu olsun diğer şeyleri olsun vay anam
  • çok kötüydü. iğrençti. bundan daha kötüsü olamaz sanırım. mangası daha hoş. bu re sezonunu genel olarak özetlersem b*k gibiydi. çizimler leşti. müzikler yok zaten. bir tane gerilim müziği her yere onu kullanıyorlar. karakterler desen yarısı b*k yoluna gitti. buna kötü demek kötüye hakaret olur. mal puanı da sırf ergen kılıklı kızlar yüzünden 7 üstü. ban yemeyecemi bilsem söverim de... yani acilen bi' fma gibi yenileme gerekiyor. buradan studio pierrot'a sevgilerimi iletiyorum. umarım en kısa sürede batarlar.

• Son üç bölümde kıpırdanmalar başlamıştı, son bölüm sezon ortalamasının bir hayli üzerinde diyebilirim. Licht und Schatten'ı tekrar duymak da güzel oldu.

Devam sezonunun başlamasına dört ay varmış. Neyse mangada güncele yetişeyim bari.
  • bu sezon tam bir "hayal kırıklığı"
  • Hayatımda ne bir film için, ne de bir dizi bir anime için ağlamamıştım ancak Karren gerçekten kalbimi paramparça etti. Mangadan ötürü olacakları biliyordum ancak animede bu sahneyi izlemek... Hiç daha önce bu kadar çok ağlamamıştım. Hoşçakal Karren von Rosewald.

quote:

"Hayatımın talihsizliği ; kendim gibi yaşayamamam. Hayatımın en mutlu anı ise ; kendim gibi ölebilmem."

Tokyo Ghoul [Ana Konu]

• Manga okumadim fakat anime'de begendigim 2 sey oldu. 1. Si Glassy Sky parcasi. 2.si ise Hetare diyen papagan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tokyo Ghoul Re 2.sezonu başlamış

• Ao Sol kullanıcısına yanıt
    9 Ekim değil miydi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tlhxyz

9 Ekim değil miydi?
    Öyle olması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 30 Eylül 2018; 18:59:19 >
  • Dostlar aklınızda bulunsun tarih her zaman tutmuyor Muhtemelen geri kalan animelerde belirtilen tarihlerden daha erken yayınlanır

Bu çok sık yaşanılan bir durum ziyadesiyle bizim açımızdan daha iyi

Sizlere iyi seyirler

@tlhGS@.Glyph.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 30 Eylül 2018; 21:10:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ao Sol

Dostlar aklınızda bulunsun tarih her zaman tutmuyor Muhtemelen geri kalan animelerde belirtilen tarihlerden daha erken yayınlanır

Bu çok sık yaşanılan bir durum ziyadesiyle bizim açımızdan daha iyi

Sizlere iyi seyirler

@tlhGS@.Glyph.
    Sevdiğim için değilde sırf ne olacak diye öylesine izliyorum.
  • Valla ben RE başlamadım bile

Merak dahi etmiyorum bu sezon daha ilgi çekici animeler var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 30 Eylül 2018; 21:13:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ao Sol

Valla ben RE başlamadım bile

Merak dahi etmiyorum bu sezon daha ilgi çekici animeler var
    RE berbat. İlk sezon eh işte gibiydi sonraki sezonlar vasat. İzlemek için izliyorum işte. SAO'da aynı şekilde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-05471E679

RE berbat. İlk sezon eh işte gibiydi sonraki sezonlar vasat. İzlemek için izliyorum işte. SAO'da aynı şekilde.

Alıntıları Göster
    http://www.turkanime.tv/video/tokyo-ghoul-re-2nd-season-1-bolum-on-gosterim

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.