Şimdi Ara

Tokyo Ghoul [Ana Konu] (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
864
Cevap
14
Favori
36.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aslında Tokyo Ghoul RE'den çok daha iyi animeler var. Anime yokluğu diye bir şey yok bence.
  • Tokyo Ghoul'un çizimleri RE'den çok daha iyiydi bence. Üstelik aynı stüdyo yapıyor. Çizimler neden bu kadar özenilmemiş havası yaratıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel bölümdü ya aksiyonu olsun gurmenin yaptıkları olsun.
    Sonda amonu görmemiz felan .d
  • 9.Bölümü bugün izleme fırsatı bulabildim. Önceki sezonlarda olan olayları mı unuttum yoksa anime mi çok kopuk anlamadım. Hani sırf izlemek için izliyorum gibi bir şey. Kim ne yapıyor , ne amaçla yapıyor hiçbir fikrim yok. Karakterleri bile unuttum.

Gerçi 2.sezonun tamamı filler bölümdü. 1.sezon bile canon değildi neredeyse. Böyle izlemeye devam edeceğiz artık. Belki ileride FMA gibi remake gelir. Aynı şekilde Akame ga Kill'e de remake lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 5 Haziran 2018; 16:42:48 >
  • Hızlı işleniyor gibi geldi bana ama emin değilim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu bölüm çok garipti de artık bir aksiyon olsun be agaa
  • Keşke mangaya sadık kalsalardı başından beri.

Böyle güzel müziklere sahip bir anime çok daha iyi olabilirdi.
  • Tokyo ghoul ost lerine bayılırım ama hiç biri bir vogel im kafig etmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rasyonal Sosyalist

Hızlı işleniyor gibi geldi bana ama emin değilim.
    Mecbur hızlı işlemek zorunda manga şu an güncelde 175. bölümde nasıl sıkıştıracaklar başka ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-05471E679

9.Bölümü bugün izleme fırsatı bulabildim. Önceki sezonlarda olan olayları mı unuttum yoksa anime mi çok kopuk anlamadım. Hani sırf izlemek için izliyorum gibi bir şey. Kim ne yapıyor , ne amaçla yapıyor hiçbir fikrim yok. Karakterleri bile unuttum.

Gerçi 2.sezonun tamamı filler bölümdü. 1.sezon bile canon değildi neredeyse. Böyle izlemeye devam edeceğiz artık. Belki ileride FMA gibi remake gelir. Aynı şekilde Akame ga Kill'e de remake lazım.
    mangada baştan sona kadar okudum ve günceldeyim ama animeyi izledikten sonra bi' an mangada olanları unutuyorum çünkü çok kopukluk var, aşırı kopukluk var ve işlenmesi gereken bir sürü konu varken yalnızca 2 bölüm kaldı. re'nin 2. partı da gelecek 4. sezon yani ancak onun da 12 bölüm olacağını düşünürsek manganın finaline kadar nasıl her şeyi sıkıştıracaklar bilmiyorum. çünkü bu 10. bölüm mangada daha 43. bölüme denk geliyor ve manga şu an 175. bölümde umarım demek istediğimi anlatabilmişimdir :D

• Nymphetaminê kullanıcısına yanıt
    Kopukluklar olsa bile izlenmeye değer, çizimler güzelleşmiş
  • 12 bölüm sayısı az oldu bence de 20 dk olduğunu düşünürsek bir de 175 bölüm sığmaz herhalde.
    24 yapsalardı 2 sezonu da rahat rahat izlerdik şimdi bir şey anlayamıyorum nerdeyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: central CEE

Tokyo ghoul ost lerine bayılırım ama hiç biri bir vogel im kafig etmez
    Shingeki no Kyojin'in müzikleri de efsane ^^
  • 3.sezon neden bu kadar berbat gidiyor ya bu Haise den herkes nefret ediyor sezonun yarısı bitti hala bunu görüyoruz deliricem artık
  • Son 2 bölümde durgun geçerse 6 puanı basacağım MAL'da. Ha yok iyi geçerse 7 verebilirim.
  • Son üç bölüm... Gözüm doldu galiba.

• Rasyonal Sosyalist kullanıcısına yanıt
    Nasıl ya?
    12 bölüm olmayacak mıydı.
    Ben de çok heyecanlıyım bu gün çıkacak bölüm için artık aksiyon olmak zorunda kesinlikle zaten yoksa bayar.
    Bir de oshietteyo verirlerse arkadan OĞFFFF
  • quote:

Orijinalden alıntı: central CEE

Nasıl ya?
    12 bölüm olmayacak mıydı.
    Ben de çok heyecanlıyım bu gün çıkacak bölüm için artık aksiyon olmak zorunda kesinlikle zaten yoksa bayar.
    Bir de oshietteyo verirlerse arkadan OĞFFFF
    12 bölüm. Arkadaş yanlış yazmış sanırım.
  • Arkadaşlar uzun süredir takip edemedim, Sezon 3 çıkacak mı?
  • Mangadan bahsediyorum arkadaşlar.

@Ainz Ooal Gown
    @shinra tenseii

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rasyonal Sosyalist -- 13 Haziran 2018; 11:0:11 >
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.