Şimdi Ara

Tokina 17-35 fx pro lens nasil bilirsiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tavsiye edermisiniz arkadaslar manzara icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 3 aydır takip ediyorum Nikon için bir türlü bulamadım. bir tanesi satıyor 1.800 tl ye sıfırı zaten 1.900 diyorum ikna edemedim. lensi biraz inceledim hatta bu forumda da sordum nasıl diye cevap alamadım. Genel olarak okuduğum canonun 17-40 ile aynı tutuyorlar nikonda bu fiyata karşılığı yok 16-35 vr var oda uçmuş durumda. 17-35 i var uygunda buldum aslında kronik motor sorunu var diyorlar. takip ediyorum bakalım gelirse 1400-1500 alacağım bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: donlastigi

3 aydır takip ediyorum Nikon için bir türlü bulamadım. bir tanesi satıyor 1.800 tl ye sıfırı zaten 1.900 diyorum ikna edemedim. lensi biraz inceledim hatta bu forumda da sordum nasıl diye cevap alamadım. Genel olarak okuduğum canonun 17-40 ile aynı tutuyorlar nikonda bu fiyata karşılığı yok 16-35 vr var oda uçmuş durumda. 17-35 i var uygunda buldum aslında kronik motor sorunu var diyorlar. takip ediyorum bakalım gelirse 1400-1500 alacağım bende.

Flickr dan face ten resimlere baktim cok iyi lens ama ben

85mm 1.8 g ile arasinda kaldim

• zülkif gonzo kullanıcısına yanıt
    Ama ikisi arasında kalacak lens değil bunlar. Söylediğiniz lenslerin amaçları çok çok çok farklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: donlastigi

Ama ikisi arasında kalacak lens değil bunlar. Söylediğiniz lenslerin amaçları çok çok çok farklı.

Tamron 24 70 g2 var o isimi goruyo

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.