Şimdi Ara

TOKAT İL JANDARMA ÇIKANLAR BURAYA (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
16.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Kardeşim tekrar gönderebilir misin . Sadece geldi mi numara mesajı gelmiş numara yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 37dep37 3 kullanıcısına yanıt
    Şimdi gönderdim

• Arkadaşlar 2018 aralıkta tokat il jandarma Kısa dönem grubunu kurduk yusuf arkadaşla. Katılmak isteyenler numaralarını özelden bana atsınlar ekleyelim

• 37dep37 3 kullanıcısına yanıt
    Yazdım numaramı özelden.
  • alper54321 A kullanıcısına yanıt
    Kardeşim mesaj gelmemiş tekrar gönderebilir misin. Ya da buradan yaz sonra silersin

• @Z-Klavye @cilginbuzdolapci

Güzel ve değerli bilgiler vermişsiniz teşekkür ederim ikinize de. :)

Benim kısa dönem olarak acemi ve usta birliği Tokat il jandarma komutanlığına çıktı. Mart 14ünde teslim olucam hayırlısıyla.

• MoÇü kullanıcısına yanıt
    Kardeşim sevk bitiş tarihin mi mart 14? Bekliyoruz gel Bak tokat il merkezinde 2 tane jandarma var hangisine teslim olacağın konusunda kafan karışacak. Otogarın karşında nehrin yanındaki jandarmaya teslim olacaksın. Merak etme buraya gel teslim olunca selman kim de beni bul ben sana anlatırım her şeyi. Ilk buraya teslim olacaksınız acemilik için de ya niksar ya da turhala götürecekler sizi. Yukarda yorum yapanların yazdıklarına pek inanma. Üzerinden çok yıl geçtiği için değişmiş herşey. Ama merak etme bak biz yarısını geçtik 81 gün kaldı 😂

• quote:

Orijinalden alıntı: 37dep37

Kardeşim sevk bitiş tarihin mi mart 14? Bekliyoruz gel Bak tokat il merkezinde 2 tane jandarma var hangisine teslim olacağın konusunda kafan karışacak. Otogarın karşında nehrin yanındaki jandarmaya teslim olacaksın. Merak etme buraya gel teslim olunca selman kim de beni bul ben sana anlatırım her şeyi. Ilk buraya teslim olacaksınız acemilik için de ya niksar ya da turhala götürecekler sizi. Yukarda yorum yapanların yazdıklarına pek inanma. Üzerinden çok yıl geçtiği için değişmiş herşey. Ama merak etme bak biz yarısını geçtik 81 gün kaldı 😂
    Aynen son teslim tarihi 14ü kardeşim. Cevap verdiğin çok iyi oldu aklımda olsun direk dediğin yere teslim olurum :D dediğin gibi de seni bulurum umarım:)

Akıllı telefon kullanıyor musunuz çaktırmadan. Mobilden atmışsın da mesajı :D

Birde gelirken öncelikli olarak neler getirelim tavsiyelerin nedir neler gerekli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoÇü -- 3 Mart 2019; 23:49:2 >

• MoÇü kullanıcısına yanıt
    Gelirken bol bol çorap getirin hem bot çorabı hem normal ama kalın olmasin gün boyu ayağınızda olduğu için ter ve koku yapıyor haliyle. İç çamaşırı getirin. Not kilidi dolap kilidi filan getirmenize gerek yok. Sadece eğer çok hassassanız valiz için getirebilirsiniz ama ona da gerek yok bence karar sizin. Havlu getirmenize gerek yok burda kocaman veriyolar zaten. Şampuan tırnak makası köpük jilet gibi kişisel bakım malzemeleri getirin onun haricinde 2 parça sivil eşya yeterli. Telefon hususunda acemilikte askersel dahi yasaktı bizim( turhal nevşehir jandarma komandoya giderseniz) burda da aynı şekilde yasak ama 1 2 ay içinde bi şekilde alabilirsin . Getirebiliyorsan hem tuşlu hem android getir . Askersel almanı tavsiye ederim. Androidi nizamiyede teslim edersin çarşı izinlerinde kullanırsın. Diğerini de askersel olduğu için rahat rahat kullanabilirsin. Tabi bu il jandarma için geçerli. İlçelerde daha rahat kullanıyolar. Boyun uzunsa muhtemelen buraya alırlar . Kısaysa kura çekersiniz neresi çıkarsa gidersiniz. Başka soru varsa aklına takılan sorabilirsin

• benim de kısa dönem acemilik-ustalık tokata çıktı. Mayıs 2. celbi 12 haziran sevk. :/
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.