Şimdi Ara

Tokat 48. Piyade Alayı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
44
Cevap
0
Favori
116.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: YoungAnıL

ya şu allahın terkettiği yerde askerliğini yapan yokmu bilgi verecek

Alıntıları Göster
    ooo daha kimse yazmamış şafak 399 10 numara güzel yer acemi için mükemmel bir yer tabikide burdada parazit kdler var bi tarafınıza takmayın dağıtım %99güneydoğu ve doğu hudut karakollarına bizim bölükten sadece 9 kişi edirneye gidecek geriye kalan 250 kişi hakkari şırnak van antep mardin urfa ağrı

bol bol gece ve karakol eğitimi var biz soğukta tahtamız çıkıyordu 93-2 ler allah yardımcınız olsun biz donduk sizde yanacaksınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YoungAnıL -- 6 Nisan 2013; 11:54:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: YoungAnıL

ooo daha kimse yazmamış şafak 399 10 numara güzel yer acemi için mükemmel bir yer tabikide burdada parazit kdler var bi tarafınıza takmayın dağıtım %99güneydoğu ve doğu hudut karakollarına bizim bölükten sadece 9 kişi edirneye gidecek geriye kalan 250 kişi hakkari şırnak van antep mardin urfa ağrı

bol bol gece ve karakol eğitimi var biz soğukta tahtamız çıkıyordu 93-2 ler allah yardımcınız olsun biz donduk sizde yanacaksınız

Alıntıları Göster
    48.piyade er eğitim alay komutanlığı tokat merkezde mi adresi nedir bilen var mı ?

• meraba arkadaşlar
    5 İNCİ P.EĞT.TUG. 48 İNCİ P.EĞT.A./TOKAT MERKEZ e düştüm.Ulaşım otobüsle düşünüyorum.istanbul ümraniyeden yaşıyorum ve yaş 22 .Hakkımızda hayırlısı neyse o olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sondurakli

meraba arkadaşlar
    5 İNCİ P.EĞT.TUG. 48 İNCİ P.EĞT.A./TOKAT MERKEZ e düştüm.Ulaşım otobüsle düşünüyorum.istanbul ümraniyeden yaşıyorum ve yaş 22 .Hakkımızda hayırlısı neyse o olsun.
    Acemi birliğimi 48. piyade eğitim alayın'da yapmış olup şuan Kars'ta Ermenistan sınırında Hudut Karakolunda vatani görevimi sürdürüyorum.
    Öncelikle Acemi birliği olarak Tokat'a düşen arkadaşlar HUDUTÇU oldunuz hayırlı uğurlu olsun herkese. 48 Piyade Eğitim Alayı Hudut Karakolları'na asker yetiştiren bir Alay'dır.
    Çok şehir gezdim askerde, çok birlik gördüm ama gördüğüm en en iyisi 48. piyade eğitim alayı'dır ve cennet gibidir size o kadarını söylüyorum, komutanlarından imkanlarına kadar görebileceğiniz en iyi yere düştüğünüz için kendizi şanslı olarak bilmelisiniz. ( Parantez içinde şunu söylüyorum beklentileri çok yükseltip yan gelip yatma yerine gidiyorum diye hayaller içine sakın girmeyin çok fazla zorluklarla karşılacaksınız ama emin olun TSK'nın en iyi birliklerinden birinde olduğunuzu unutmayın çok çok daha kötü yerler var bundan her zaman emin olun)
    Kışın ayazı çok serttir ve kuru soğuğu vardır ama iklim olarak çok değişken bir havaya sahiptir bir bakarsınız yağmur yağıp kar yağar bir bakmışssıız hava günlük güneşlik... tokatın havasına güvenilmez.. Kış'ın normal ince içlikler size yetecektir extradan kalın içlik almaya kesinlikle gerek yoktur.

Çarşı'sı için 10 üzerinden 7 diyebilirim çok büyük beklentiler içine sakın girmeyin ama aradığınız hemen hemen herşeyi bulabilirsiniz. Alay Merkezin yaya olarak 10-15 dk kadar dışındadır. Çarşı izninden yana sıkıntısı olmayan bir yer ve Üniversiteli kız sayısı oldukça fazladır çarşıya çıktığınızda askerden çok genç kızlarla karşılabilirsiniz o kadarını söylüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Scorpion28

Acemi birliğimi 48. piyade eğitim alayın'da yapmış olup şuan Kars'ta Ermenistan sınırında Hudut Karakolunda vatani görevimi sürdürüyorum.
    Öncelikle Acemi birliği olarak Tokat'a düşen arkadaşlar HUDUTÇU oldunuz hayırlı uğurlu olsun herkese. 48 Piyade Eğitim Alayı Hudut Karakolları'na asker yetiştiren bir Alay'dır.
    Çok şehir gezdim askerde, çok birlik gördüm ama gördüğüm en en iyisi 48. piyade eğitim alayı'dır ve cennet gibidir size o kadarını söylüyorum, komutanlarından imkanlarına kadar görebileceğiniz en iyi yere düştüğünüz için kendizi şanslı olarak bilmelisiniz. ( Parantez içinde şunu söylüyorum beklentileri çok yükseltip yan gelip yatma yerine gidiyorum diye hayaller içine sakın girmeyin çok fazla zorluklarla karşılacaksınız ama emin olun TSK'nın en iyi birliklerinden birinde olduğunuzu unutmayın çok çok daha kötü yerler var bundan her zaman emin olun)
    Kışın ayazı çok serttir ve kuru soğuğu vardır ama iklim olarak çok değişken bir havaya sahiptir bir bakarsınız yağmur yağıp kar yağar bir bakmışssıız hava günlük güneşlik... tokatın havasına güvenilmez.. Kış'ın normal ince içlikler size yetecektir extradan kalın içlik almaya kesinlikle gerek yoktur.

Çarşı'sı için 10 üzerinden 7 diyebilirim çok büyük beklentiler içine sakın girmeyin ama aradığınız hemen hemen herşeyi bulabilirsiniz. Alay Merkezin yaya olarak 10-15 dk kadar dışındadır. Çarşı izninden yana sıkıntısı olmayan bir yer ve Üniversiteli kız sayısı oldukça fazladır çarşıya çıktığınızda askerden çok genç kızlarla karşılabilirsiniz o kadarını söylüyorum

Alıntıları Göster
    benimde askerliğim Tokata çıktı ustabirliği doğuya çıksa bari çıkma olasılığı nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrztrk89

benimde askerliğim Tokata çıktı ustabirliği doğuya çıksa bari çıkma olasılığı nedir

Alıntıları Göster
    yokmu acemilik sivas usta tokata çıkan arkadaşlar
  • emonal kullanıcısına yanıt
    benim acemilik sivas usta tokat hakkmızda hayırlısı:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZlatanIbra

@emonal , @ZlatanIbra benimde acemilik ;

5.P.EĞT.TUG KH VE KH.BL / SİVAS MERKEZ

USTA BİRLİĞİ ;

5.P.EĞT.TUG 48. P.EĞT.A. KH VE KH/BL TOKAT MERKEZ

HAKKIMIZDA HAYIRLISI
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZlatanIbra

Beyler oralarda bir şekilde bulursak birbirimizi iyi olur en azından forumdaş der kollarız birbirimizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: emonal

Beyler oralarda bir şekilde bulursak birbirimizi iyi olur en azından forumdaş der kollarız birbirimizi

Alıntıları Göster
    Tel nosunu bilen var mı 48. piyade alayının.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 津波

Tel nosunu bilen var mı 48. piyade alayının.

Alıntıları Göster
    5 İNCİ P.EĞT.TUG. 48 İNCİ P.EĞT.A./TOKAT MERKEZ

cikti arkadaslar banada eylulde gidecegim
    acaba halen anlattiginiz sekilde guzel bir yermi daha fazla soylemek istediginiz seyler varmi?
    gercu acemi birligi icin gidiyoruz sadece ama genede ne kadar kalacagimiz belli degil.

kesin dogumu cikiyor yoksa batida sans varmi
  • S.a kardesim bn yalovadan can bnde ayni yere dustim eylulde ins ayni yerdeyz senle tanismak isterim face canfaydali eklersen sevinirim...
  • engin1987 E kullanıcısına yanıt
    bende yeni ögrendım tokata gidecegımı kısmetse bereber gideriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: harun2527

bende yeni ögrendım tokata gidecegımı kısmetse bereber gideriz
    bende 5 İNCİ P.EĞT.TUG. 48 İNCİ P.EĞT.A./TOKAT MERKEZ e gideceğim ağustos 4-7 teslim olacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurarli

bende 5 İNCİ P.EĞT.TUG. 48 İNCİ P.EĞT.A./TOKAT MERKEZ e gideceğim ağustos 4-7 teslim olacağım

Alıntıları Göster
    arkadaşlar bende 5 İNCİ P.EĞT.TUG. 48 İNCİ P.EĞT.A./TOKAT/MERKEZ'e P.Mng.K.Çvş olarak gidiyorum teslim tarihim 7-9 Ağustos... benim bi sorum olacak ben Antalya'dayım ve Tokat'a uçakla gidim diyorum çünkü yaklaşık 14 saat sürüyor otobüs yolculuğu.. Acaba 48.Piyade Eğitim Alayıyla Havaalanı arasındaki uzaklık ne kadardır yakın mı bide duyduğum kadarıyla çok küçük bir şehirmiş giderken yanımıza neler almalıyız aklımda deli sorularrr

Bu arada gidecek arkadaşlar isterseniz tanışalım orada birbirimize yardımcı oluruz

• quote:

Orijinalden alıntı: bec07

arkadaşlar bende 5 İNCİ P.EĞT.TUG. 48 İNCİ P.EĞT.A./TOKAT/MERKEZ'e P.Mng.K.Çvş olarak gidiyorum teslim tarihim 7-9 Ağustos... benim bi sorum olacak ben Antalya'dayım ve Tokat'a uçakla gidim diyorum çünkü yaklaşık 14 saat sürüyor otobüs yolculuğu.. Acaba 48.Piyade Eğitim Alayıyla Havaalanı arasındaki uzaklık ne kadardır yakın mı bide duyduğum kadarıyla çok küçük bir şehirmiş giderken yanımıza neler almalıyız aklımda deli sorularrr

Bu arada gidecek arkadaşlar isterseniz tanışalım orada birbirimize yardımcı oluruz

Alıntıları Göster
    bana msj atan bir arkadaş var gökhan isminde ona cvp atamıyorum nedenini bilmiyorum arkadaşlar bizim tertipler ve tokat merkez için facebook sayfası açtım bir toparlanalım 48. Piyade Eğitim Alayı Tokat Merkez 94/3 Gidecekler

• engin1987 E kullanıcısına yanıt
    bende oraya düştüm tertip
  • Benim usta birligim burasi kisa donem nasil usta birligi olarak
  • pil.soldier yazma sansin varsa bana ulas bende usta askerim suan bir cok konuda yardmci olabilirim. Usta birligi icin dusebilicegn en iyi yerlerden bri yemekler kotu ama 4 haziranda sirket basliyo oda duzelicek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erim77 -- 3 Haziran 2015; 4:52:34 >
  • acemi birliği tokat olan varmı
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.