Şimdi Ara

Tokalaşmaktan nefret ediyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir başkasının teni ile temas ettiğinde içim gıcıklanıyor tokalaşma bir kimse ile çırıl çıplak sarılmak gibi geliyor tokalaşma ktan hep kaçınmışımdır çok özel kişiler ve yakın arkadaşlarımla temas etmekten rahatsız olmuyorum sorunum cinsellikle ilgi oldunu sanmıyorum daha çok otistik yanımla ilgili bazı dokular beni rahatsız ediyor bu yüzden bir çok kimsenin eli havada kaldı ne yapmalıyım eldiven mi kullansam eldiven içim deki putra da rahatsızlık veriyor elimi kalbime götürüp dervişler gibi hafif değilsem olurmu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tensegrity -- 3 Nisan 2017; 2:47:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Buyuklerinin elini de opmezsin sen ismiyle hitap edersin puhh

• Bir kaç istisna dışında el öpmem

• Tam robot bir nesil yetişiyor yav. Tokalaşmak fiziksellikten öte birşey öyle algılamalısın belki rahatlatır seni.
  • Ben tokalaşmıyorum demek zor değildir herhalde.
  • İnsan etrafını duyularıyla algılar birilerini dokunarak algılamak istemiyorum kör sağır da değilim

• quote:

Orijinalden alıntı: Tensegrity

Bir kaç istisna dışında el öpmem

El öpmeyi umarım ki dudak teması ile yapmıyorsunuzdur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O değil de düşünsenize tokalastiginiz adam az önce tuvalette eliyle taharetleniyordu, veya az önce malafati avucladi veya burnundaki sümüğü top yapip firlatti ya da kulagini karistirdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rumpelstilzchen

O değil de düşünsenize tokalastiginiz adam az önce tuvalette eliyle taharetleniyordu, veya az önce malafati avucladi veya burnundaki sümüğü top yapip firlatti ya da kulagini karistirdi.

Öyle bi anlattın ki kendi elimi kesesim geldi kardeş

• bende öpmeyi sevmiyorum sadece kafa tokuşturuyorum akrabalar yaşlı teyzeler şaşıyor hatta sinirlenip kafa atan bile var
  • Ben de tokalaşmayı sevmiyorum. Sigara içenlerin elleri sigara kokuyor. Ayrıca plazada direktörlerin bile ellerini yıkamadan tuvaletten çıktıklarını gördüm. Tokalaşmak zorunda kalırsam hemen gidip elimi yıkarım.
  • El sıkısmada sorun olmuyor ama o kafa vurmadan nefret ediyorum. Bazılarının kafasıda sert oluyor. Acıtıyor kafayı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.