Şimdi Ara

TOGG, şarj cihazlarının kurulum ve testlerine başladı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
1
Favori
6.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • gal1leo G kullanıcısına yanıt

daha dün pazardan 7 tl ye aldım yalanmı sölicem sana buyuk marketten sera domatesi al 1 ay çürümez tabi dışı taş gbi tadı yok :).gel çıkam senle pazara karpuz kilosu 2tl biber 10 patlıcan 8 üzüm 15 şetali 10 bi patates pahalı kilosu 8 ila 10 arası gel gezelim pazarda :)

• gal1leo G kullanıcısına yanıt

pazarda kankam pazarda marketten 1 ay ömrü olsun diye gdo lu meyve sebzemi alınır bu arada ha çürüdü ha çüricem diyen domates 5 tl :) gel hatta senle videoya çekelim vlog yapalım

• TOGG un kamu kurumlarına satılması düşük ihtimal .300 km menzil ile kim nereye gidecek. Adam bulunduğu il merkezinden bi ilçeye dahi gidemez. Üst versiyon 500 km menzil açıklanan. Gerçekte 300-350 ancadır. Yani ankaradan dışarıya adımını atamazsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artiz ne arar la bazarda 😁😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haktan24 -- 5 Ağustos 2022; 11:47:26 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Timsah-16 kullanıcısına yanıt
    22 milyar, 2019'da Reis'in taahhüt ettiği tek kalemdeki rakam.
    Yandaş firmanın ödeyeceği rakamı Reis niye karara bağlasın? Böyle komik yalan da görmedim.
    Ha şu bir gerçek olabilir. Vergi kaçıranların cebinden bir şey çıkmıyor tabi ki. Siz de onlardan biri misiniz? O zaman doğrudur. Sizin cebinizden bir şey ödenmiyordur.
    Ama misler gibi, aleni bir şekilde halkın çok ağır bir şekilde ödediği vergiler o yandaş firmalara akıtılıyor.

VW, belki destek alacaktı ama bu soygundaki gibi bir bütçe var mıydı bilemeyiz. Demek ki adamlar böyle bir soyguna ortak olmak istemediği için vazgeçti.

• babus0606 kullanıcısına yanıt
    Sen yanmışsın dostum iyi forumlar

• 2023 iflas yılı iptal edilecek...

• Portraitclub kullanıcısına yanıt

adamlar üretmiyecek ki ürettirip lego gibi montaj yapacak... oda kısa süreli...

• Bizim buranın en ucuz pazarında normal domates 6TL'ye satılıyor. Organik mi abe? Hee organik kanka. Düzgün biber 12TL'den aşağı değil. Patlıcan desen kazıklanmışsın 5TL'ye satılıyor. Üzüm 10TL ondanda tokatlamışlar. Şeftali desen 7TL'ye satılıyor. Sen bir daha pazarda dolaşma tokatlıyorlar seni  

Ayrıca organik dediğin domates illa tarlada yetişecek diye bir kural yok. Serada yetişen organik domateste var. Sen hayatında tarlaya uğramamış birisi olduğun için bilmemen normal.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gal1leo -- 5 Ağustos 2022; 12:27:49 >
  • fabrikanin icii gez kanka sana anlatirlar .montaji birakda bu ulkede keske kurtaj yasaklanmasa diyorum

• Why Shy kullanıcısına yanıt
    Bisiklet almayı düşünen ben bunu görünce üzüldü

• amanhem kullanıcısına yanıt

Toplamda üreteceği elektrik ne kadar ki, tüm istasyonlara kurulsa kurulum maliyetini 10 yılda amorti edemez belki.

• Apsny A kullanıcısına yanıt

nikin bile öndünç usta.. 

• babus0606 kullanıcısına yanıt

Ne alaka nick ile dostum

• WmLord kullanıcısına yanıt

:))

üretME, satın al diyenlerdensin.

tarihten küçük bir not:

- Hitler, Bettle arabasını üretme kararı verince, Nazi Partisi Üyesi Ferdinand Porsche'a emir veriyor, bana otomobil tasarla diye.

O da tasarlıyor, bildiğin Kaplumbağa Arabası işte.

Nazi partisi vs. yıkılınca, yerine gelen hükümetlerin hiç biri ama hiç biri, VW fabrikasını ve Bettle markasını, "yandaş firma yaptı, Naziler yaptı" vs vs diyerek karalamak bir yana, geçmişi unutup firmayı global bir firma yapmak için çalıştılar...

- daha sonra, Ferdinand Porsche, ilk elektrikli arabasını 1900 yılında üretti.

işte, sizin anlayamadığınız ekonomik ilerleyişlerden biri bu.

Ortada bir eser varsa, kimin yaptığına bakmak saçma! Ama ortadoğu zihniyetinden kurtulamadık ki arkadaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2D0F7DE39 -- 6 Ağustos 2022; 9:47:32 >

Heykelini yapmak daha kolay değil mi 

• Açıkçası bu ülke için hayatımın hiç bir döneminde bu kadar endişeli olmamıştım.

Önümüzdeki seçimde iktidar kaybedip muhalefet kazansa

Togg kapatılsa
    3. Havalimanı kapatılsa
    Önemli liman ve otoyol köprü ihaleleri iptal edilse
    Baraj v.b bir sürü planlanan ve devam eden projeler iptal edilse
    Nükleer enerji santrali iptal edilse

Bu kafalar hunharca alkışlayacak eminim. Ve bunu muhalefet te çok iyi biliyor.

Kaldı ki bu örnekler sadece bu ekonomik ve enerji alanlarındaki yatırımlar için.

Yoksa
    Suriye
    Libya
    Doğu akdeniz
    Adalar denizi
    Irak
    Terörle mücadele
    V.b konular daha vahim ki

Durum burada da aynı.

Allah sonumuzu hayr eylesin.

• Timsah-16 kullanıcısına yanıt
    Arif bey çok güzel yazmışsınız fakat bu tip insanların niyeti belli olduğu için diyecek pek birşey yok..

Seri üretime yıllar var yazmış. O kadar cahilsin ki laf anlatmaya degmez:)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.