Şimdi Ara

TOGG'dan C-Sedan açıklaması: 'Çalışmalara başladık' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
2
Favori
6.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam ben bunada kabulum kaçak göçek o araba bandtan inip şehirde 1 kere göreyim akp oyumu atçam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Suv 1 milyon tl ise bu da olur 650 bin +/- fln. :)

• Yakında bu otomobil yapılmasın diye fabrikayı bombalayacaklar diye korkuyorum.

• çekici tır, kamyonet lazım asıl neyse hayal kurmayayım

• 800k fiyatla anca ayakkabı kutusu partizanları alır

• Kanunimurat K kullanıcısına yanıt

Ama o Passat, VW yılların global markası. Alabilecek olan olur da alan olur mu, işte sorun o.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 12 Kasım 2021; 17:44:35 >
  • İsmini Vermek İstemeyen Halil kullanıcısına yanıt

40bin euro olsun ilk aracı ben direk alırım NET.

• Fabrika yapılıyor. Nerdeyse bitmek üzere. Sorun yapıcı eleştirilerde bulunabilmekte. Bunu başaramıyoruz veya bilerek başarmak istemiyoruz. Devrim Otomobilindeki gibi olmaması için uğraşıyoruz. Desteklenmesi ve eleştirilmesi gereken proje. Bu sefer olacak. VW Grubunu (VW - Seat - Skoda - Porsche - AUDI - Bentley - Bugatti - Lamborghini - Traton - MAN - Scania ) Hitler kurdu. Ama hiçbir Alman demedi ki bunu Hitler kurdu, biz de bu oluşumu çöpe atalım. Hepsi kendilerine kendi milletlerine değer katacağını bildiği için Hitler'in projesine sahip çıktı. Şimdiki Dünyanın en büyük Taşıt Üreticisi VW Grubu.

• por favor kullanıcısına yanıt

bombaya gerek yok zaten fasa fiso bir proje omayacak duaya amin demeye devam et sen.

• Togg konusu yine hortladığına göre seçim is coming :))

• Böyle başlarsın işte , her platformda söylüyorum B C sedan hatchback yapacaksın o zaman Türkiye'nin otomobili olacaksın

her yeri ekranlı deri döşeme SUV nedir kim alacak lan sağ sol dikiz aynaları bile kameralı idi

Ben alırım abi kim yaparsa yapsın ülkeden ama iktidar partisi yaparsa almam komünist ülke mi burası? Normal girişimci yapsın alırız yoksa iktidar partisi eşek yükü vergilerim ile araba yapıp bana satacak kendi cebini dolduracak yok öyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brother ToLGa -- 12 Kasım 2021; 19:23:52 >
  • DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Alakasız örnek
    Almanya da hitler ile alakalı her şey yasak

Ayrıca hitler kurdu sarıldı nasıl oluyor ?
    Alakası yok
    Almanlar o dönemden kalma hiç bir marka / firma ile hitleri bağdaştırmaz
    Alman subayları özellikle Amerikalıların ülkeyi işgali hızlansın diye Ren nehrinde ki köprülerin imha emirlerine dahi karşı geldiler

Bugün Almanya da kim kahraman olarak görünür ?
    Hitlermi ? Emirlerini uygulamayıp Amerikalılara yol açanlar mı ?

Örnek verirken yeterince hakim olmak gerekir
    Vw - hitler kurdu
    Bugün güçlü , tamam o zaman Almanlar hitlerin kurduğu firmaya sahip çıktı …
    Bakalım Almanlar ne düşünüyor ?

Tam öyle değil yani

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Konuyu tam anlayamadım şimdi...Togg'dan arta kalan parçaları değerlendirmek için sedan mı yapacaklarmış?... 

• Tarihi tarafsız olarak incelersen;

Bu ülkeye en büyük faydanın cumhuriyetçi,laik,demokratik,ilerici kişi ve gruplardan en büyük zararın da muhafazakâr ve dinci geçinenlerden geldiğini görürsün...

• sharkemre kullanıcısına yanıt

Ok. siz de yatın kalkın başarısız olsun diye dua edin.

Aslında nefret ettiğiniz bu ülke değil kendinizsiniz. İyi ki etrafımda sizin gibi insanlar yok.

• D@rbeli M@tk@p kullanıcısına yanıt

Malum medya ve kişilerden beslenerek büyürsen tabi böyle servis edilenleri sorgulamadan sindirerek büyürsün. Bakış açın da böyle olur. Saldırdığın kesim kişisel nitelikler ve feraset olarak sizin gibilerden çok daha ileridedir ve bu ülkeyi ayakta tutanlardır.

• Bu arabanın tasarımına hayranım

• Lan siz a sedan alamıyorsunuz. Gidin aç karnınızı doyurun ne csi zsi.

• hala aktroller dolanıyor burada bide gelmiş alıntıyı kapatmış ne desek boş

• Fabrika bitmek üzere, hala CHP il teşkilatı trolleri b.k atmakla meşgul. Zamanında İHA, SİHA, Yerli Silahlar vs için de böylelerdi. Yüzleri kızarmadan çamura devam ediyor cahil sürüsü.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.