Şimdi Ara

'TOGG, çip ve batarya krizine takılmayacak' (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
1
Favori
3.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Münakaşa etmiyoruz fikirlerimizi ortaya koyuyoruz. Albeni ne Allah aşkına? Motor gücü, batarya kapasitesi, fiyatı, menzili, servis ağı, garantisi buna bakacak insanlar. Bu saydıklarımdan açıklanan, oha adamlar yapmış diyebileceğimiz birşey var mı yok. E niye alsın adamlar? Zaten çok satılmayan bir sınıf. Bak hyundai kona'ya rakip olacak bir model çıksaydı kabul.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CleanCoders

nasıl bir çip üretmekten bahsediyorsun. hangi alanda kullanılacak. ARM tabanlımı olacak. Yoksa x86 tabanlımı. eğer böyle olacaksa servet döksen bile sana lisansı satmazlar. kendin sıfırdan tasarım yapman gerekir ama ondada Windows çalışmaz.

windows çalışmazsa yazıcıoğlundan krek yükleriz çalışır kanka

• kara şanzuman araba mı yapacaksınız bu devirde? çip elektronik tüm araçların her yerinde şaka gibisiniz valla, zaten öyle bir araba olmayacak demenin kibar yolu mu bu yoksa 'TOGG, çip ve batarya krizine takılmayacak' 

• mehmet_clk M kullanıcısına yanıt
    'TOGG, çip ve batarya krizine takılmayacak'

Heykel sizden sorulur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sosyal medyada cehalet diz boyu, teslim kalitesinde diyenler bir tarafta , aracın 350k olacağına inananlR bir yanda

Yıllardır otomotiv sektörünü az çok takip ederim, çıkmadan 4 sene önce aracın gorselinin paylaşıldığıni görmedim duymadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çünkü üretim olmayacak.Mükemmel çözüm

• DISTURBED kullanıcısına yanıt

Hani nerede araç, daha fiyatı belli değil. aldım makasımı...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.